DOVOLENÁ THAJSKO ALL INCLISIVE

Dovolená Thajsko all inclusive 2024 -  East Sea Reseort
Dovolená Thajsko all inclusive 2024 - Jontion Palm Beach
Dovolená Thajsko all inclusive 2024 - La Palm hotel

 

Pomocí vyhledávacího formuláře si vyberte dovolenou v Thajsku,
all inclusive či s jiným servisem, podle svých představ:

DOVOLENÁ V THAJSKU

Exotická dovolená a Thajsko jsou dnes již něco jako synonyma. Na exotickou dovolenou se dnes sice nejezdí jen do Thajska, ale i do řady jiných zemí. Nicméně Thajsko bylo jednou z prvních tropických zemí, do kterých jsme začali jezdit na dovolenou. A dodnes zaujímá Thajsko dominantní pozici v této nabídce.

Pro vyhledání dovolené v Thajsku podle vašich konkrétních představ použijte vyhledávací formulář. Zde si můžete vybrat preferovanou oblast Thajska, stravu i typ ubytování pro vaši dovolenou.

UPOZORNĚNÍ: prosíme o chvilku strpení - načtění nabídek dovolené v Thajsku pár vteřin trvá.

Není pochyb, že dovolená v Thajsku je luxusní dovolená a proto také většina lidí žádá pro svou dovolenou v Thajsku all inclusive servis.

Pokud vás zajímá pouze nabídka dovolené v Thajsku all inclusive, klikněte na tento odkaz:

THAJSKO ALL INCLUSIVE 2024

 

 


PÁR SLOV O EXOTICKÉ DOVOLENÉ V THAJSKU

Především je Thajsko neskutečně krásnou zemí s nádhernou přírodou i bohatou historií. Ale především s nekonečným množstvím jemně písečných pláží, že pro „koupací“ exotickou dovolenou snad lepší nenajdete.

Exotická dovolená a Thajsko nejsou dnes již něco jako synonyma. Na exotickou dovolenou se dnes nejezdí jen do Thajska, ale i do řady jiných destinací. Nicméně Thajsko bylo určitě jednou z prvních tropických zemí, do kterých jsme začali jezdit na dovolenou u moře i ve vyloženě zimním období (do Thajska se můžete vydat na dovolenou i v prosinci - třeba na Vánoce) a dodnes zaujímá Thajsko jako cílová destinace dominantní pozici v této nabídce. To, že exotická dovolená v Thajsku stále láká, a bude lákat, má samozřejmě své důvody.
Především je Thajsko neskutečně krásnou zemí s nádhernou přírodou i bohatou historií. Ale především s nekonečným množstvím jemně písečných pláží, že pro „koupací“ exotickou dovolenou snad lepší nenajdete.

Ano, většina návštěvníků bude pro svou dovolenou v Thajsku asi vyhledávat tyto kouzelné písečné pláže na thajských ostrovech s komfortem zde vybudovaných letovisek. I přes jistou přeplněnost a stále výraznější charakter toho, co bychom nazvali asi nejspíš turistickým byznysem, nabízejí ostrovy Thajska nám suchozemcům pro naši dovolenou neskutečnou porci exotické romantiky – malebné zátoky s průzračným mořem, bílé pláže, chcete-li, zastíněné palmami a máte-li alespoň základní potápěčské vybavení, můžete o své tropické dovolené nahlédnout i do neméně bohatého podmořského života Thajska.
Ale ani v případě, že vás dovolená na pláži, byť sebekrásnější, jaké najdete právě v Thajsku, neláká a nebo láká jen na část dovolené, nebudete se rozhodně v Thajsku nudit. Desítky národních parků, tropické deštné pralesy, pohoří na severu země, kde můžete navštívit původní kmeny, ale třeba i divoké řeky, které lze zdolávat na raftech – to je jen malá ochutnávka z dobrodružství a přírodní romantiky, které vám může Thajsko pro vaši dovolenou nabídnout.

A pokud dáváte přednost poznávání historie, zachovalými historickými památkami i ruinymi historických měst je Thajsko opravdu poseto – především díky sedmsetleté nepřetržité nezávislosti země. Takže i pro historicko-poznávací dovolenou je Thajskou zemí zaslíbenou.

Tyto různé tipy dovolené můžete samozřejmě i kombinovat. A ještě než se pustíte do výběru hotelů a středisek pro váš pobyt, dvě důležité poznámky na závěr. Dovolená v Thajsku není vůbec drahá! A zadruhé, a především, všechnu tu nádheru budete dostávat s úsměvem! Vyberte si alespoň jednou pro svou dovolenou Thajsko a přijeďte na vlastní kůži zažít, proč se Thajsku říká „země úsměvů“!

A teď už se můžete pustit do výběru vaší dovolené v Thajsku.

 

Přejeme vám příjemnou dovolenou v Thajsko all inclusive v roce 2024!

 

Další tipy na dovolenou:

Dovolená v Chorvatsku - levné ubytování v soukromí, apartmány přímo u moře, robinzonády, majáky, Chorvatsko - last minute,

Další dovolená u moře ( s dětmi) - Dovolená Itálie (apartmány), Dovolená Španělsko, Dovolená Malorka, Dovolená Řecko, Dovolená Bulharsko, Dovolená Turecko, Dovolená Egypt (last minute), Dovolená Tunisko, Zimní exotická dovolená - dovolená Srí Lanka, Kuba, Dovolená Thajsko, Dovolená na lodi, Vánoce u moře,

Dovolená na horách - Dovolená v Rakousku, Lyžování v Alpách, Lyžování v Itálii, Lyžování v Rakousku, Lyžování ve Francii

Wellness - wellness hotely, wellness pobyty, romantické pobyty

 

Všechna práva stránky Dovolená Thajsko all inclusive 2024 vyhrazena - text, stránka © Jan Mazánek, foto © CK Neckermann - náš partner pro dovolenou v Thajsku