DOVOLENÁ RAKOUSKO - UBYTOVÁNÍ V RAKOUSKU


DOVOLENÁ RAKOUSKO - UBYTOVÁNÍ - STATKY - HORSKÉ CHATY - APARTMÁNY

Dovolenou v Rakousku máme spojenou většinou se zimou a lyžařskými zájezdy. Rakousko ale dokáže nabídnout skvělou dovolenou i v létě. Nabízí širokou paletu ubytování v penzionech, horských chatách a na venkovských statcích. A stejně různorodé, jako má Rakousko ubytování, je Rakousko rozmanité i pokud jde o krajinu. Rakousko - to jsou především Alpy. Horské oblysti Tyrolska, Salcrurska, Štýrska, Korutan a Voralbergu - to jsou tisíce příleřitostí pro aktivní rakouskou dovolenou, tedy především pro sportovce - horolezce, turisty cyklisty a vyznavače adenalinových sportů. Ale na své si v Alpských spolkových zemích Rakouska přijdou i vyznavači romantické či gurmánské dovolené nejen a přírodních krás Rakouska. Ubytování na horských statcích salaších a horských chatách v nadmořských výškách kolem 2 000 m, s nádhernými panoramatickými výhledy patří k tomu, co činí dovolenou v Rakousku nezapomenutelnou!

Ale Rakousko to nejsou jen Alpy. Úplně jinou dovolenou Rakousko nabízí ve vinařských oblastech Dolního Rakouska (zejména ve Weinviertelu a Wachau), v rovině kolem Neziderského jezera v Burgenlandu ale i v hornatém Štýrsku. Ve všech těchto oblastech Rakouska najdete ubytování nejen v penzionech, ale především ve vinařských dvorech kde strávíte netradiční vinařskou dovolenou v Rakousku.

Zde vám přinášíme malou inspiraci pro výběr ubytování v Rakousku. Po kliknutí na obrázek se dostaneté na podrobné informace o ubytování, jehož fotografie Vás zaujala. Kliknete-li na nadpis pod obrázkem, zobrazí se Vám nabídka všech ubytování v Rakousku, splňující daná kritéria.

Burgenland 
Dolní Rakousko
Horní Rakousko
Korutany 
Salcbursko

 

Štýrsko
Tyrolsko
Vídeň
Voralbersko
Východní Tyrolsko

 

A ještě pár zajímavých tipů na ubytování v Rakousku podle tématického členění:

Statky
Horské chaty
Objekty s krbem 
Objekty na samotě
Objekty s bazénem


Dovolená Rakousko - kompletní přehled ubytování v Rakousku

 

 

Další tipy na dovolenou:

Dovolená v Chorvatsku - levné ubytování v soukromí, apartmány přímo u moře, robinzonády, majáky, Chorvatsko - last minute,

Další dovolená u moře ( s dětmi) - Dovolená Itálie (apartmány), Dovolená Španělsko, Dovolená Malorka, Dovolená Řecko, Dovolená Bulharsko, Dovolená Turecko, Dovolená Egypt (last minute), Dovolená Tunisko, Dovolená Thajsko, Dovolená Srí Lanka, Dovolená na lodi

Dovolená na horách - Rakousko, Lyžování v Itálii, Lyžování v Rakousku, Lyžování ve Francii

Wellness - wellness hotely, wellness pobyty, romantické pobyty

 

Všechna práva stránky Dovolená Rakousko - ubytování v Rakousku stránka © Jan Mazánek, foto © Interhome AG