DOVOLENÁ NA LODI - PLAVBY LODÍ

 

Dovolená na lodi může mít mnoho různých podob. Plavby lodí se dají podnikat po řekách, splavných kanálech, jezerech i mořích. A také plavidla, která pro svou dovolenou na lodi zvolíte, mohou být různá. Od kanoe, malé lodě pro dva, s kterou podniknete plavbu po Lužnici, přes, jen o málo větší motorovou loď – hausbót, ve kterém strávíte dovolenou na Slapech, větší hausbóty, které se pronajímají pro plavby po evropských řekách, kanálech a jezerech až po luxusní dovolenou na lodi, která připomíná spíš mnohapatrové plovoucí město.

Samostatnou kapitolou v příběhu dovolená na lodi jsou potom plachetnice. Plavby lodí poháněných přírodním živlem mají ještě o něco silnější kouzlo – ať už se plavíte po jihočeském moři Lipně nebo po některém z opravdových moří.

Dovolená na lodi – to je dovolená především pro dobrodruhy a romantiky. Tedy snad až na zmíněné luxusní plavby lodí, co jsou vlastně plovoucí hotely. Především plavby plachetnicí. Snad každý chlap četl jako kluk dobrodružné knihy o plavbách statečných objevitelů. A snil o takové plavbě bachratou lodí přes oceány za dosud neobjevenými zeměmi. Dnes už světové oceány žádné neobjevené země neskrývají, ale plavba lodí, plachetnicí, třeba mezi jadranskými ostrovy v Chorvatsku nebo v Řecku mezi ostrovy v Egejském moři, určitě příchuť toho dávného dobrodružství má – pokud vám zůstalo aspoň kousek klukovské fantazie. Proto nás dovolená na lodi tolik láká a lákat stále bude!

Okružní plavby Středomořím a Karibikem

Okružní plavby superluxusních obřích lodí jsou relativně novým fenoménem, novým způsobem, jak trávit dovolenou na lodi. Vlastně to není až tak úplně plavba lodí, nejde zde o tu námořnickou romantiku. Je to plovoucí hotel, ve kterém najdete veškeré zázemí a komfort, včetně nepřeberného množství zábavy a který vás dopraví každý den nebo každých několik dní do jiného zajímavého místa. A právě v tom spočívá kouzlo této formy dovolené na lodi - spojení luxusního bydlení, nevyčerpatelné nabídky zábavy a pohodlný přesun mezi rúznými místy, která toužíte poznat. Okružní plavby luxusní lodí se nabízení především Středomořím a Karibikem.

OKRUŽNÍ PLAVBY STŘEDOMOŘÍM A KARIBIKEM 

Pronájmy lodí v Chorvatsku

Dovolenou na lodi na moři můžete strávit i při naprosto soukromé plavbě lodí - plachtnicí nebo malou motorovou lodí - na Jadranu v Chorvatsku. Plachetnice a motorové lodě si můžete pronajmout v domovském přístavu (je uveden u každé lodi) a lodě se pronajímají na týden či více týdnů.

 

Ať už zvolíte kteroukoliv formu - luxusní plavbu lodí po Středomoří či Karabiku nebo si pronajmete plachetnici či motorovou loď v Chorvatsku, přejeme vám, aby vaše dovolená na lodi byla pohodová, romantická a dobrodružná :-)!

 

 

Další tipy na dovolenou nejen u moře:

Dovolená v Chorvatsku - Chorvatsko levné, Chorvatsko - ubytování v soukromí, Chorvatsko - apartmány přímo u moře, Chorvatsko - robinzonády, majáky

Další dovolená u moře (s dětmi) - Dovolená Itálie (apartmány), Dovolená Španělsko, Dovolená Malorka, Dovolená Řecko, Dovolená Bulharsko, Dovolená Turecko, Dovolená Egypt, Dovolená Tunisko, Dovolená Thajsko, Dovolená Srí Lanka, Dovolená na lodi

Dovolená na horách - Rakousko, Itálie

Wellness - wellness hotely, wellness pobyty, romantické pobyty