LYŽOVÁNÍ ITÁLIE 2024

Lyžování Itálie 2024 - Monte Lussari - celkový pohled
Lyžování Itálie 2024 - Monte Lussari - sjezdovka
Lyžování Itálie 2024 - Monte Lussari - Penzion Amadea


Romantické lyžování v Itálii na Monte Lusari na vrcholu 4 000 m dlouhé sjezdovky - lyžování se skipasem a polopenzí!

Více informací o tomto romantickém lyžování se skipasem

SLUNNÉ LYŽOVÁNÍ V ITÁLII 2024

Lyžování v Itálii přitahuje z mnoha důvodů. Především je to jižní, slunečná strana Alp, takže lyžování v Itálii je opravdu často lyžování na slunci, s panoramatickými výhledy na zasněžené aplské vrcholy. S posezením na sluncem vyhřáté terase některé z horských chat (refugio). Itálie to je zkrátka země slunce, ať už vyrazíte v létě za koupáním u moře nebo v zimě za lyžováním. V některých objektech je lyžování se skipasem v ceně ubytování, v dalších lze se skipasem k přiobjednání. V některých objektech se nenabízí ubytování se skipasem, ale o lyžování jepřijdete - skipas si samozřejmě můžete objednat na místě v Itálii.

 

TAJNÝ TIP NA LYŽOVÁNÍ V ITÁLII

Romantické lyžování na Monte Lussari v Itálii na vrcholu 4 000 m dlouhé sjezdovky se skipasem v ceně!

Asi nejromantičtější lyžování v Itálii je ve středisku Monte Lussari v nejvýchodnější provincii Itálie Venezia Frulia Giulia, které má zároveň jednu z nejdelších italských sjezdovek - Prampero - dlouhou téměř 4 000 m! A za lyžováním na tuto sjezdovku můžete vyrážet přímo z některého z penzionů a apartmánů, které stojí přímo na vrcholu svahu.

Ubytování na Monte Lussari - klikněte si pro více informací o objektu a lyžování a objednejte.

Cena pobytu je včetně lyžování (se skipasem) a polopenzí.

Penzion Amadea - Monte Lussari - Itálie
Penzion Antonella - Monte Lussari - Itálie
Penzion Alfredo - Monte Lussari - Itálie
Penzion Giorgio - Monte Lussari - Itálie

Kompletní nabídka ubytování v Tarvisio Camporosso a na vrcholu Monte Lussari


DALŠÍ MOŽNOSTI LYŽOVÁNÍ V ITÁLII

Zimní dovolená a lyžování na Monte Lussari je pro skutečné romantiky. Ale i lyžaři - sportovci najdou pro lyžování v Itálii skvělé lyžařské areály v řadě dalších míst - a ani zde nepřijdou romantické a pohodářské duše zkrátka. Asi nejznámější lyžování Itálie je v oblasti Sella Ronda v Dolomitech. Celý areál propojuje neuvěřitelných 550 km sjezdovek a skutečně vrcholným zážitkem z lyžování v Itálii je celodení výlet kolem masivu Sella. Nádherné lyžování je i v rakousko-italské provincii Trentino - Alto Adige, v Benátsku či Lombardii nebo zcela na východě Itálie v méně známé provincii Piemonte, kde se střediska pro relaxaci i lyžování tyčí přímo nad olympijským Torinem. Podívejte se na nabídku a ubytování a lyžování v Itálii a vyberte si svůj apartmán pro svoji lyžařskou dovolenou! Můžete si vybrat oblast, která vám připadá nejvhodněnší pro vaše lyžování nebo níže kliknout na kompletní nabídku ubytování v lyžařských oblastech celé Itálie. Lyžování v Itálii je často se skipasem v ceně!

Pár zajímavých tipů na lyžování Itálii:

Dolomiti camping village - lyžování ve Val di Sole - Itálie
Apartmany Alpen comfort - lyžování v Alta Valtelina - Itálie
Apartmany v Madonna - lyžování v Campiglio Madonna  - Itálie
Residence Top lyžování v Passo Tonale  - Itálie

LYŽOVÁNÍ ITÁLIE - KOMPLETNÍ NABÍDKA


LETNÍ DOVOLENÁ V ITÁLII
- LEVNÉ APARTMÁNY U MOŘE


LYŽOVÁNÍ V EVROPĚ 2024

Pokud vám žádná z nabídek na lyžování v Itálii nevyhovuje,
podívejte se nabídku lyžování v celé Evropě:

 

A pokud se letos rozhodnete pro lyžování doma, podívejte se na nabídku České pohody - ubytování na horách v ČR pro letní dovolenou nebo zimní dovolenou na horách v ČR. A jestliže je pro vás důležité právě lyžování - ubytování přímo u sjezdovky nebo nedaleko sjezdovky.


LETNÍ DOVOLENÁ V ITÁLII 2024

A až jarní slunko rozehřeje sníh a odenese na čas do daleka čas lyžování, Itálie vás ráda přivítá i na letní dovolenou 2018! A že má i v létě co nabídnout - moře a mořské pláže, malebné vnitrozemí - například úchvatnou krajinu Toskánska, skvělé víno a nroslulou italskou gastronomii. A vrátit se můžete i v létě zpátky do hor. Hory v Itálii, to není jen lyžování, ale i skvělé místo pro turistiku, sport, adrenalit nebo třeba jen romantické toulání.

DOVOLENÁ U MOŘE V ITÁLII - APARTMÁNY, STUDIA

Levnější ubytování, převážně v nejbližších přímořských letoviscích. A ani v létě vám nemusí chybět lyžování! V Itálii si ho můžete užívat i za rychle jedoucím motorovým člunem - vychutnávat si rychlost na mořské hladině a zvýšit si adrenalin při vodním lyžování!

Villaggio San Marco v Caorle v Itálii
Residence Le Ginestre v Caorle v Itálii
Villaggio Aceri v Bibione v Itálii
Villaggio Lido del Sole v Bibione v Itálii
Residence Sporting v Bibione v Itálii

ITÁLIE 2024 U MOŘE - KOMPLETNÍ NABÍDKA

 

LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ V ITÁLII V DOMECH A VILÁCH

Itálie - ubytování na horách
Dovolená na statku v Itálii
Ubytování na samotě v Itálii
Itálie - objekty s krbem
Ubytování ve větších městech Itálie

Ubytování přímo u moře - Itálie
Domy a apartmány v Itálii s výhledem na moře
Ubytování nedaleko moře - do 1 km v Itálii
Itálie - ubytování do 10 km od moře
Objekty s vlastním bazénem v Itálii

Přejeme Vám skvělé zážitky při letošíním lyžování v Itálii!

Další tipy na zimní lyžování a letní dovolenou 2024:

Lyžování zima 2018 a dovolená na horách - Lyžování v Alpách, Lyžování v Rakousku, Dovolená v Rakousku, Lyžování v Itálii, Lyžování ve Francii

Dovolená v Chorvatsku - levné ubytování v soukromí, apartmány přímo u moře, robinzonády, majáky, Chorvatsko - last minute,

Další dovolená u moře ( s dětmi) - Dovolená Itálie, Apartmány v Itálii, Itálie Caorle, Itálie Bibione,, Dovolená Španělsko, Dovolená Malorka, Dovolená Řecko, Dovolená Bulharsko, Dovolená Turecko, Dovolená Egypt (last minute), Dovolená Tunisko, Dovolená Thajsko, Dovolená Srí Lanka, Dovolená na lodi

Wellness - wellness hotely, wellness pobyty, romantické pobyty

 

Všechna práva vyhrazena stránky Lyžování Itálie se skipasem 2024 vyhrazena - stránka a text © Jan Mazánek, foto © Adriadatabanka, © Interhome a © Italieonline