DOVOLENÁ TURECKO ALL INCLUSIVE 2024

Spice Hotel and Spa - Turecká riviéra - dovolená v Turecku all inclusive 2024
Sultan of Side - Turecká riviéra - dovolená Turecko all inclusive 2024
Top Hotel - Turecká riviéra - dovolená Turecko all inclusive 2024


DOVOLENÁ TURECKO ALL INCLUSIVE NA LÉTO 2024

Vyberte si dovolenou v Turecku 2024 - all inclusive - nyní do Turecka výhodněji first minute!

Dovolená v Turecku

Turecko, to je dovolená s vůní exotiky, kterou byste marně hledali jen pár desítek kilometrů od hranic Turecka – v Řecku či Bulharsku. A právě takhle kombinace Evropy a exotického Orientu to je to, co je na dovolené v Turecku to nejpřitažlivější. A ještě další, a nikoliv zanedbatelnou, přednost má tato orientálně – exotická dovolená. Turecko je zemí velmi levnou, takže exotickou dovolenou zde pořídíte za velmi příznivou cenu, a to i dovolenou all inclusive!

Pro vyhledání dovolené v Turecku přesně podle vašich představ použijte vyhledávací formulář. Zde si můžete vybrat preferovanou oblast Turecka, stravu ( all inclusive či jinou) i typ ubytování pro vaši dovolenou. A pak už si můžete vybírat dovolenou v z bohaté nabídky zájezdů do Turecka.

UPOZORNĚNÍ: prosíme o chvilku strpení - načtění nabídek dovolené v Turecku pár vteřin trvá.

DOVOLENÁ TURECKO ALL INCLUSIVE

 

 
DOVOLENÁ TURECKO 2024 NYNÍ FIRST MINUTE SLEVY 


Jaké je vlastně Turecko a dovolená v Turecku?

Dovolená v Turecku – je to ještě dovolená v Evropě nebo už v Asii? Převážná část Turecka, včetně letovisek, do kterých jezdíme trávit dovolenou u moře, leží na asijském kontinentě, na turecké riviéře. Turecko je považováno za bránu do Orientu. Turecko je ale také zemí, která usiluje o vstup do Evropské unie. Sportovní kluby Turecka hrají evropské poháry … Pravda bude, jak už to tak bývá, někde uprostřed – dovolená v Turecku – to je dovolená s v těsném sousedství Evropy, dovolená s evropským standardem ubytování a služeb, ale přesto již dovolená s vůní Orientu. A ta vůně Orientu dodává dovolené v Turecku náboj exotiky.

Dovolená v Turecku je all inclusive nejen pokud jde stravování, ale také, a možná především, i pokud jde o nabídku zážitků a možností jak zde trávit rozmanitou dovolenou. Turecko totiž nabízí opravdu téměř vše! Turecko, to není jen dovolená u moře - pláže, hotely a moderní rekreační střediska. Svou dovolenou v Turecku si můžete zpestřit řadou výletů a to jak za historickými památkami, tak za přírodními krásami. Jmenujme jen ty nejznámější – bájnou Tróju, jako zástupce té historie a legendární Pamukkale za přírodní krásy Turecka. Sněhově bílou kaskádu  ..., která tvoří množství jezírek, mezi nimiž malými vodopády stéká termální voda. Není to tak dlouho, co bylo možné se v nich koupat. V zájmu ochrany této unikátní přírodní památky Turecka koupání v Pamukkale už možné není, ale kochat se tou nádherou můžete. A věřte, že i to stojí zato! Historické památky a přírodní krásy zpetří a obohatí vaši dovolenou. Turecko má i v tomto směru do nabídnout!

 

 

 

Dovolená all inclusive v Turecku i jinde

Pro dovolenou all inclusive platí v Turecku, tak jako jinde jistá pravidla. Asi každý ví, že all inclusive dovolená znamená, že veškerá strava, vč. nápojů, jsou již zahrnuty v ceně dovolené all inclusive. Bude ale užitečné, toto základní pravidlo all inclusive dovolené si poněkud upřesnit. Některé položky all inclusive skužeb jsou na všech dovolených stejné nebo velmi podobně. Někdy služby ale podléhají nejrůznějším omezením. Jiné služby kspi zahrnuty v ceně all inclusive dovolené jen v některých případech. Co vlastně tedy all inclusive servis znamená?

Co všechno dovolená all inclusive obnáší v ceně:

- na dovolené v Turecku all inclusive si můžete být vzdy jisti, že v ceně bude započteno úplné stravování - snídaně, obědy, večeře, zpravidla formou bufetu
- nabídka nápojů, které jsou hostům k dispozici v ceně bývá v all inclusive nabídce někdy omezena jen a nealkoholické nápoje a nebo ještě na a několik druhů alkoholických, zpravidla místních, nápojů
- v poslední době je nčastější, že dovolená all inclusive zahrnuje také různé animační programy v hotelu a organizované výlety do zajímavých lokalit navštívené části Turecka.
Doporučujeme tedy seznámit se při výběru all inclusive dovolené v Turecku i kdekoliv jinde s podrobnostmi, co bude váš all inclusive servis přesně obsahovat.

A nakonec drobná nevýhoda all inclusive dovolené v Turecku

Dovolená all inclusive v Turecku, je jako všude na světě, komfortní a pohodlná a proto také čím dál vyhledávanější formou dovolené. O jedno vás ale dovolená all inclusive servis přece jen částečně ochudí. All inclusive nabídka vás připoutává přece jen více k resertu ci hotelu, ve kterém služby čerpáte. Méně se pak na takové dovolené all inclusive dostanete "mezi lidi" - do města, do místních restaurací - zkrátka do Turecka. Na all inclusive dovolené tedy Turecko či jinou navštívenou zemi a její obyvatele, poznáte přece jen o něco méně. A nepoznat na dovolené také kousek Orientu, kousek Turecka? Naštěstí i při dovolené all inclusive záleží pouze a jenom na vás, jestli tomuto lákadlu all inclusive nabídky podlehnete. Můžete se také rozhodnout, že ho vůbec nebudete pokládat za slabší stránku vaší dovolené v Turecku.

Náš tip: Budete-li chtít strávit napřesrok svou all inclusive dovolenou opět ve Středomoří, ale už ne v Turecku, podívejte se na nabídku all inclusive dovolené v sousedním Řecku a nebo Bulharsku. A nebo naopak u Rudého moře - dovolené all inclusive v Egyptě.

 

 

Další tipy na dovolenou 2024 nejen u moře:

Dovolená v Chorvatsku - levné ubytování v soukromí, apartmány přímo u moře, robinzonády, majáky, Chorvatsko - last minute,

Další dovolená u moře ( s dětmi) - Dovolená Itálie (apartmány), Dovolená Španělsko, Dovolená Malorka, Dovolená Tunisko, Dovolená Thajsko, Dovolená Srí Lanka, Dovolená na lodi, Dovolená léto, Vánoční dovolená u moře,

Dovolená na horách - Dovolená v Rakousku, Lyžování v Alpách, Lyžování v Itálii, Lyžování v Rakousku, Lyžování ve Francii

Všechna práva stránky Dovolená Turecko all inclusive 2024 vyhrazena © Jan Mazánek, foto © CK Neckermann - který také zajišťuje dovolenou v Turecku all inclusive