EXOTICKÁ ZIMNÍ DOVOLENÁ U MOŘE 2023

Exotická zimní dovolená u moře - Seychely - zima 2023
Exotická zimní dovolená u moře - Thajsko - zima 2023
Exotická zimní dovolená u moře - Dominikánská republika - zima 2023

 

Jeďte v zimě ohřát na zimní dovolenou u moře do exotických zemí!

Exotická dovolená u moře - zima 2023

I když možná někomu nepřipadá obvyklé, jezdit na zimní dovolenou k moři, trávit dovolenou v zimě, třeba jarní prázdniny, u moře místo na horách, dopřává si takovou netradiční a exotickou zimní dovolenou čím dál víc lidí. A v zimě 2023 jich nepochybně bude zase ještě více. Zimní dovolená u moře - vyhřát se u teplého moře, když u nás je třeskutá zima a nebo naopak lyžařsky úplně nepovedená zima jako letos - no řekněte - neláká vás to? Aspoň jednou! Vyberte si jednu z exotických destinací pro dovolenou u moře v zimě 2023!

Pro vyhledání zimní dovolené u moře přesně podle vašich představ použijte vyhledávací formulář.
ZVOLTE SI EXOTICKOU ZEMI PRO SVOU ZIMNÍ DOVOLENOU U MOŘE, případně další kritéria a pak už si můžete vybírat dovolenou z bohaté nabídky zájezdů k moři do teplých exotických zemí.

UPOZORNĚNÍ: prosíme o chvilku strpení - načtění nabídek exotické zimní dovolené u moře pár vteřin trvá.

ZIMNÍ DOVOLENÁ U MOŘE
FIRST MINUTE ZIMA 2023

 

 

  EXOTICKÁ DOVOLENÁ U MOŘE ZIMA 2023
KOMPLETNÍ NABÍDKA

 

Exotická zimní dovolená u moře na Seychelách zima 2023

Váháte zda vyrazit za exotikou na zimní dovolenou u moře do Afriky nebo jihovýchodní Asie? Zvolte kompromis - vyberte si pro svou exotickou dovolenou v zimě Seychely - ostrovní ráj v Indickém oceánu mezi Afrikou a Indií.

 

Nejen zimní dovolená u moře na Seychelách - kompletní nabídka

 

Exotická zimní dovolená u moře na Srí Lance zima 2023

Srí Lanku si ještě poměrně nedávno jen málo Čechů spojovalo s představou exotické zimní dovolené u moře. Při vyslovení jména Srí Lanka, kterou si dříve narození pamatují ještě jako Cejlon, se nám spíše vybavil výborný cejlonský čaj a tak komplikovaná národnostní struktura, která je občas příčinou dost ostrého jiskření. Dnes je pro nás Srí Lanka oblíbeným cílem exotické dovolené především v zimě a také, i přes nemalou vzdálenost, jedna z nejblbližších destinací pro zimní dovolenou u moře.


Nejen zimní dovolená u moře na Srí Lance - kompletní nabídka 

 

Exotická zimní dovolená u moře v Thajsku zima 2023

Thajsko je nejvyhledávanější destinací pro milovníky exotické zimní dovolené u moře. A jistě právem - Thajsko je překrásnou zemí s nádhernou přírodou i bohatou historií. Ale hlavně s nekonečným počtem pláží s jemným bílým pískem, zastíněných sklánějícími se palmami, pod kterými vám nikdy nebude zima... Pro zimní dovolenou u moře ideální volba.

 

Nejen zimní dovolená u moře v Thajsku - kompletní nabídka

 

Exotická zimní dovolená u moře na Kubě zima 2023

A abychom nezapomněli na západní polokouli a oblíbený Karibik! Kuba je pro nás všechno možné - Castro, nevábné pomeranče, skvělý rum a doutníky. Pro vyznavače o zimní dovolené u moře je Kuba také z tohoto hlediska zajímavou a lákavou zemí. Přes všeobecně známou situaci zimě, kubánská střediska na břehu Karibského moře jsou schopny zajistit potřebné pohodlí a kubánsky pohodovou (nejen) zimní dovolenou u moře.

 

Nejen zimní dovolená u moře na Kubě - kompletní nabídka

Pokud Vás žádná z těchto tradičních destinací pro zimní exotickou dovolenou u moře nezaujala, podívejte se na kompletní nabídku a vyberte si, u kterého moře byste tuto zimu rádi strávili dovolenou.

DALŠÍ ZIMNÍ DOVOLENÁ U MOŘE - ZIMA 2023
 

Přejeme vám příjemnou exotickou dovolenou - ať už to bude zimní dovolená u moře zimě 2023 a nebo vyrazíte na exotickou dovolenou k moři až v létě 2023 !

 

Další tipy na dovolenou u moře v zimě i v létě a na zimní dovolenou na horách:

Dovolená v Chorvatsku - levné ubytování v soukromí, apartmány přímo u moře, robinzonády, majáky, Chorvatsko - last minute,

Další dovolená u moře ( s dětmi) - Dovolená Itálie (apartmány), Dovolená Španělsko, Dovolená Malorka, Dovolená Řecko, Dovolená Bulharsko, Dovolená Turecko, Dovolená Egypt (last minute), Dovolená Tunisko, Dovolená Thajsko, Dovolená Srí Lanka, Dovolená na lodi, Dovolená léto, Vánoce u moře,

Zimní dovolená na horách - Dovolená v Rakousku, Lyžování v Alpách, Lyžování v Itálii, Lyžování v Rakousku, Lyžování ve Francii

Wellness - wellness hotely, wellness pobyty, romantické pobyty

 

Všechna práva stránky Exotická zimní dovolená u moře zima 2023 vyhrazena - text, stránka © Jan Mazánek