DOVOLENÁ TUNISKO ALL INCLUSIVE

Podívejte se na úplnou nabídku dovolené v Tunisku all inclusive na rok 2024.
Vyberte si z nabídky hotelů v Tunisku s nabídkou all inclusive od našeho exkluzivního partnera:

KOMPLETNÍ NABÍDKA DOVOLENÉ V TUNISKU ALL INCLUSIVE 2024 

Když u nás začátkem listopadu nastoupí první plískanice, nejednoho středoevropana začnou napadat myšlenky na slunečnou, „vyhřívací“ dovolenou. Tunisko sice není zemí úplně exotickou, ale aby zde dovolená v tomto čase byla stále ještě příjemná, na to podnebí na severu Afriky stále ještě stačí. Dovolená v Tunisku je ideální právě v tomto čase – koncem října, začátkem listopadu. V Tunisku tou dobou již nejsou nesnesitelná vedra, teploty tak akorát jak pro koupací, tak pro poznávací dovolenou. Záleží jen na vás, jakou podobu bude mít vaše podzimní dovolená. Tunisko nabízí nejen nádherné písečné pláže, ale také spoustu turistických cílů – historických i dobrodružných. Pokud si chcete na pouze užívat u moře, doporučujeme dovolenou v Tunisku all inclusive.


Poznávání a historie na dovolené v Tunisku

Asi nejznámějším historickým cílem v Tunisku je starodávné Kartágo, resp. ruiny, které z něj zbyly. Za vidění stojí řada starobylých měst v Tunisku. Především Kairouan – posvátné muslimské poutní místo plné mešit, památka zapsaná na seznamu UNESCO. Jedno z nejstarších měst Tuniska – Souse s jeho medinou, které leží na břehu moře a je zároveň oblíbeným pobytovým místem při dovolené v Tunisku. Anebo Monastir, rovněž vyhledávané přímořské tuniské letovisko, ale také starodávné město se zajímavou vojenskou pevností Ribat. Řadu dalších zajímavých historických turistických cílů objevíte na jihu Tuniska – na Sahaře (viz kapitola o dobrodružství na dovolené v Tunisku). A tuhle cestu si nenechte ujít – cesta samotná i zmíněná místa jsou opravdu unikátním zážitkem!


Dobrodružství na dovolené v Tunisku – výlet na Saharu

Ve všech letoviscích, kde trávíte dovolenou v Tunisku, nabízejí 2-3 denní výlet na Saharu. Do pouště se jede terénními vozy po zpevněných cestách (pistách) a již tato jízda samotná je zážitkem. A což teprve, kdy vás vysadí na velblouda! Cesta do pouštních oblastí Tuniska má ale také řadu zajímavých cílů – prastará osídlení a oázy. Prvním je Matmata – stará berberská osada na jihu Tuniska s unikátními jeskynními obydlími. Dále pak oázy – Douz, která je považována za vstupní bránu do Sahary a řada horských oáz na jihozápadě Tuniska.

DOVOLENÁ V TUNISKU ALL INCLUSIVE 2024 - PŘEHLED HOTELŮ

 

O dovolené all inclusive nejen v Tunisku

V Tunisku, tak jako v jiných zemích, má dovolená all inclusive svá pravidla. Většina lidí se domnívá, že all inclusive dovolená znamená, že veškerá strava a nápoje jsou již započteny v ceně dovolené. To je v podstatě pravda. Ale toto základní pravidlo all inclusive dovolené je třeba trochu rozvinout. Některé položky all inclusive servisu jsou jasné a na všech dovolených stejné. Někde podléhá toto konstatování určitým omezením. A jiné služby bývají součástí all inclusive dovolené pouze v některých případech. Co přesně tedy znamená all inclusive servis?

Co dovolená all inclusive vlastně zahrnuje:

- dovolená all inclusive vždy zahrnuje stravování - snídaně, obědy, večeře, většinou formou bufetu
- pokud jde o nápoje, bývá all inclusive nabídka někdy omezena na nealkoholické nápoje, nebo na nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje
- stále častěji zahrnuje dovolená all inclusive také volnočasovou nabídku - animační programy v resortu a organizované výlety s návštěvou zajímavostí v blízkých částech Tuniska.
Při rozhodování o dovolené all inclusive je tedy vhodné se seznámit s podmínkymi, co přesně v daném resortu all inclusive nabídka zahrnuje.

Dovolená all inclusive má i jednu drobnou nevýhodu

Dovolená all inclusive j, nejen v Tunisku, velmi komfortní a stále vyhledávanější. O jednu významnou součást dovolené, vás all inclusive servis připraví. Ať se vám to líbí nčbo nelíbí, připoutává vás all inclusive servis více k hotelu. Méně se pak dostanete ven do okolí resortu, do Tuniska. Na all inclusive dovolené tedy většinou poznáte Tunisko - o něco méně, než při dovolené, kde máte více důvodu opustit hotel.. Ale i v tomto případě je to na vás, jestli tomuto vábení all inclusive dovolené podlehnete a nebo zda vám vůbec tento mínus bude vadit.

A jestli vás láká severní Afrika a v Tunisku jste už byli, zkuste tentokrát navštívit o dovolené Egypt - samozřejmě all inclusive.

 

Další tipy na dovolenou:

Dovolená v Chorvatsku - levné ubytování v soukromí, apartmány přímo u moře, robinzonády, majáky, Chorvatsko - last minute,

Další dovolená u moře ( s dětmi) - Dovolená Itálie (apartmány), Dovolená Španělsko, Dovolená Malorka, Dovolená Řecko, Dovolená Bulharsko, Dovolená Turecko, Dovolená Egypt (last minute), Dovolená Tunisko, Dovolená Thajsko, Dovolená Srí Lanka, Dovolená na lodi

Dovolená na horách - Rakousko, Lyžování v Itálii, Lyžování v Rakousku, Lyžování ve Francii

 

 

Všechna práva stránky Dovolená Tunisko all inclusive vyhrazena © Jan Mazánek,