EGYPT DOVOLENÁ ALL INCLUSIVE 2024

Dovolená Egypt all inclusive - Hotel Shores Aloha - Sharm el Sheikh s kompletní all inclusive nabídkou - Egypt - fotografie © CK Alexandria
Dovolená Egypt all inclusive - Hotel Aqua Fun - Hurghada se stravováním  all inclusive - Egypt - fotografie © CK Alexandria
Dovolená Egypt all inclusive - Best Western Solitaire Resort Marsa Alam s all inclusive servisem - Egypt - fotografie © CK Alexandria

 

Vydejte se na dovolenou do Egypta kompletním servisem all inclusive!

Dovolená v Egyptě all inclusive

Dovolená v Egyptě je naprosto specifická dovolená, která vás nebude ani chvíli nudit. Egypt vám o dovolené nabídne takový koktail zážitků, jako žádná jiná země. Ano, většina lidí jezdí na dovolenou do Egypta především kvůli moři a koupání. Ale i dovolená u moře je v Egyptě jiná než ve většině jiných zemí. Do Egypta se k moři nejezdí jen ale i potápěčskou dovolenou. Pobřeží Egypta žije neskutečně bohatým podmořským životem. Můžete o dovolené plout celé dny po hladině moře se šnorchlem a pozorovat tu pestrou nádheru podmořského Egypta. Můžete s potápěčskými brýlemi na očích strávit vlastně celou dovolenou v Egyptě. Ale ačkoliv jsou to nepředstavitelně krásné pohledy, byla by to škoda… Egypt nabízí i množství starověkých památek - lákavých cílů pro pro poznávací dovolenou! Dopřejte si dovolenou v Egyptě all inclusive!
Pro vyhledání dovolené v Egyptě přesně podle vašich představ použijte VYHLEDÁVACÍ FORMULÁŘ VPRAVO - ZVOLETE SI OBLAST Egypta pro vaši dovolenou, Případně další kritéria a pak už si můžete vybírat dovolenou v z bohaté nabídky zájezdů do Egypta. UPOZORNĚNÍ: prosíme o chvilku strpení - načtění nabídek dovolené v Egyptě pár vteřin trvá.

DOVOLENÁ V EGYPTĚ ALL INCLUSIVE
LAST MINUTE

 

 

EGYPT ALL INCLUSIVE
KOMPLETNÍ NABÍDKA

 

O dovolené all inclusive nejen v Egyptě

Tak jako v jiných zemích má dovolená all inclusive i v Egyptě svá pravidla. Panuje všeobecné povědomí, že all inclusive dovolená znamená, že veškerá strava a nápoje jsou zahrnuty v ceně dovolené. To je v zásadě pravda, ale... Ale toto základní pravidlo all inclusive dovolené je třeba trochu upřesnit. Některé položky all inclusive servisu jsou dané a na každé dovolené stejné. Někdy podléhají určitým omezením. A jiné bývají součástí all inclusive dovolené pouze někdy. Co přesně tedy znamená all inclusive servis?

Co zahrnuje dovolená all inclusive:

- dovolená all inclusive vždy zahrnuje stravování - snídaně, obědy, večeře
- pokud jde o nápoje, bývá all inclusive nabídka často omezena buď jen na nealkoholické nápoje nebo k nim jen vybrané alkoholické nápoje
- čím dál častěji zahrnuje dovolená all inclusive také volnočasovou nabídku - animační programy v hotelu a organizované výlety s návštěvou zajímavých míst v této části Egypta.
Je tedy zřejmé, že při rozhodování o dovolené all inclusive je dobré se seznámit, co přesně v daném hotelu all inclusive nabídka zahrnuje.

A ještě o jedné drobné nevýhodě all inclusive dovolené

Dovolená all inclusive v Egyptě, tak jako všude jinde, je pohodlná a čím dál vyhledávanější. Ale o jednu radost, o jednu významnou součást dovolené, vás all inclusive servis ochuzuje. Ať chcete nebo nechcete, připoutává vás all inclusive nabídka více k hotelu. Méně se pak dostanete ven - do města, přírody - prostě do Egypta. Na all inclusive dovolené tedy zpravidla poznáte navštívenou zemi - v tomto případě Egypt - o něco méně, než při dovolené, kde nemáte vše v dispozici v hotelu. Ale i tady je to přece jen na vás, jak moc tomuto lákadlu all inclusive podlehnete a nebo jak moc ho budete považovat za nevýhodu. 

Dovolená v Egyptě all inclusive v nejvyhlášenějších oblastech

Dovolená Hughada all inclusive - Egypt

DOVOLENÁ V HURGÁDĚ - EGYPT - KOMPLETNÍ NABÍDKA 

Dovolená Marsa Alam all inclusive - Egypt

 

DOVOLENÁ V MARSA ALAM - EGYPT - KOMPLETNÍ NABÍDKA

 

Dovolená Sharm El Sheikh all inclusive - Egypt

DOVOLENÁ V SHARM EL SHEIKH - EGYPT - KOMPLETNÍ NABÍDKA


Poznávací dovolená v Egyptě

Egypt je ideálním cílem i pro poznávací dovolenou – poznávací historickou dovolenou. V kolébce jedné z nejstarších civilizací naší planety alespoň krátkou návštěvou míst, kde se tato civilizace zrodila, vynechat opravdu nemůžete. Luxor, pyramidy … I když většinu své dovolené v Egyptě chcete strávit u moře, pořádají se z přímořských letovisek do těchto míst krátké výlety A pak je tu Sahara. Největší poušť světa. A ještě jedna podoba dovolené v Egyptě. Dobrodružně romantická – několikadenní plavba po Nilu. I o toto dobrodružství můžete svou dovolenou obohatit.

ZÁJEZDY - POZNÁVACÍ DOVOLENÁ V EGYPTĚ

Dovolená v Egyptě je pestrá a na zážitky bohatá dovolená, chcete-li. A není drahá. A vyrazíte-li na dovolenou do Egypta ještě v zimě - v únoru či březnu, zažijete opravdu netradiční a nezapomenutelné jarní prázdniny!

Přejeme vám příjemnou a nezapomenutelnou dovolenou v Egyptě all inclusive!

Pokud chcete vyzažít změnu a přitom zůstat o dovolené v severní Africe, vydejte se na dovolenou do Tuniska - samozřejmě all inclusive.

Další tipy na dovolenou:

Dovolená v Chorvatsku - levné ubytování v soukromí, apartmány přímo u moře, robinzonády, majáky, Chorvatsko - na poslední chvíli,

Další dovolená u moře ( s dětmi) - Dovolená Itálie (apartmány), Dovolená Španělsko, Dovolená Malorka, Dovolená Řecko, Dovolená Bulharsko, Dovolená Turecko, Dovolená Egypt (last minute), Dovolená Tunisko, Zimní exotická dovolená - dovolená Srí Lanka, Kuba, Dovolená Thajsko, Dovolená Spojené arabské emiráty, Dovolená na lodi

Dovolená na horách - Rakousko, Lyžování v Itálii, Lyžování v Rakousku, Lyžování ve Francii

 

Všechna práva stránky Dovolená Egypt all inclusive vyhrazena - stránka © Jan Mazánek, fotografie © CK Alexandria