DOVOLENÁ KUBA 2022

Dovolená na Kubě u moře 2022

Napadlo by vás jet na zimní dovolenou k moři na Kubu, za karibským sluncem, třeba v prosinci a nebo po Novém roce v lednu. Nebo strávit na Kubě netradiční dovolenou u moře o jarních prázdninách v únoru či březnu?

I když Kuba nám přináší spíše jiné asociace, než je dovolená, začíná se Kuba pomalu dostávat do povědomí i jako vhodná země pro zimní dovolenou. I na tomto karibském ostrově je totiž řada hotelů a hotelových komplexů, které dokáží uspokojit i náročné cestovatele.

Z hlediska klimatického nejvhodnější pro dovolenou na Kubě jsou zimní měsíce prosinec, leden, únor a březen - je zde totiž období sucha. A ještě jeden velký trumf pro Kubu navíc - Kuba je nejbezpečnější zemí Latinské Ameriky, takže se zde o dovolené budete cítit naprosto bezpečně!

Pro výběr dovolené na Kubě last minute můžete kliknou přímo na následující odkaz:

DOVOLENÁ NA KUBĚ LAST MINUTE 

Pokud si chcete vybírat dovolenou na Kubě přímo podle vašich představ, zadejte si kritéria (termín, místo, odlet a další) ve formuláři vpravo nebo klikněte na následující odkaz s kompletní nabídkou:

DOVOLENÁ NA KUBĚ ZIMA - LÉTO 2022
KOMPLETNÍ NABÍDKA
 

 

Další tipy na dovolenou:

Dovolená v Chorvatsku - levné ubytování v soukromí, apartmány přímo u moře, robinzonády, majáky, Chorvatsko - last minute,

Další dovolená u moře ( s dětmi) - Dovolená Itálie, Apartmány v Itálii, Itálie Caorle, Itálie Bibione,, Dovolená Španělsko, Dovolená Malorka, Dovolená Řecko, Dovolená Bulharsko, Dovolená Turecko, Dovolená Egypt (last minute), Dovolená Tunisko, Dovolená Kuba, zimní exotická dovolená u moře, Dovolená Thajsko, Dovolená Srí Lanka, Dovolená na lodi, Dovolená Spojené arabské emiráty

Dovolená na horách - Rakousko, Lyžování v Itálii

 

Všechna práva stránky Dovolená Kuba 2022 vyhrazena © Jan Mazánek,