PENZIONY - ROMANTICKÁ A PŘITOM POHODLNÁ DOVOLENÁ

Penziony nabízejí většinou solidní komfort ubytování a služeb a zároveň, zejména rodinné penziony, zpravidla také komorní prostředí a osobní přístup k hostům. Proto si penziony (a opět především rodinné penziony) vybírají lidé, kteří nehledají jen ubytování, ale také klid a pohodu. Předností je i to, že nabídka penzionů se každoročně rozšiřuje, zejména v turisticky atraktivních oblatech - Šumava, Krkonoše, Jizerské hory, Orlické hory, Český ráj či jižní Čechy a jižní Morava - stačí najít penziony, splňující vaše představy a z nich vybrat ten nejlepší.

PENZIONY - VOLNÉ TERMÍNY NA LÉTO 2024

NÁŠ TIP:

Nechcete pracně shánět, kde je ještě volno?

Klikněte na kompletní nabídku penzionů v ČR:

 

Penziony v České republice

 

V horní části stránky si pak můžete zadat termín Vaší dovolené, případně oblast a databáze Vám zobrazí aktuální nabídku penzionů v ČR z nabídky České pohody, které jsou v daném termínu volné!

 

DOPORUČUJEME PENZIONY V JIŽNÍCH ČECHÁCH

Penziony - jižní Čechy - penzion v Třeboni
Penziony- jižní Čechy - penzion u Bechyně
Penziony - jižní Čechy - penzion u Českého Krumlova
Penziony- jižní Čechy - penzion u Zahrádek

DOPORUČUJEME PENZIONY NA JIŽNÍ MORAVĚ

Penziony - jižní Morava - Penzion ve Vranově
Penziony - jižní Morava - Penzion u Vranovské přehrady
Penziony - jižní Morava - Penzion na Pálavě

DOPORUČUJEME PENZIONY V JIZERSKÝCH HORÁCH

Penziony - Jizerské hory - Penzion - statek v Bedřichově
Penziony - Jizerské hory - Penzion v Albrechticích
Penziony - Jizerské hory - Penzion v Albrechticích
Penziony - Jizerské hory - Penzion s farmou v Hraničné

DOPORUČUJEME PENZIONY V KRKONOŠÍCH

Penziony - Krkonoše - Penzion ve Špindlerově Mlýně
Penziony - Krkonoše - Penzion v Rokytnici
Penziony - Krkonoše - Penzion ve Strážném
Penziony - Krkonoše - Penzion u lyžařského areálu

DOPORUČUJEME PENZIONY NA ŠUMAVĚ

Penziony - Šumava - Penzion v Michalově
Penziony - Šumava - Penzion u Železné Rudy
Penziony - Šumava - Penzion na Kubově Huti
Penziony - Šumava - Penzion s farmou v Hodousicích

DOPORUČUJEME PENZIONY V ORLICKÝCH HORÁCH

Penziony Orlické hory - Apartmány v Sedloňově
Penziony - Orlické hory - Penzion u Zdobnice
Penziony - Orlické hory - Penzion v Rokytnici
Penziony - Orlické hory - Penzion Lovecký zámeček v Pádolí

 

Tipy na další penziony:

Jižní Čechy: Hotel v Rožmberku, Romantický penzion v Českém Krumlově, Penzion v Českém Krumlově, Penzion v Jindřichově Hradci, Penzion v Lutové v jižních Čechách, Penzion Statek v Poli v jižních Čechách, Penzion u Stráže nad Nežárkou v jižních Čechách,

 

 

 

Tipy na romantickou a pohodovou dovolenou u moře

 

Nejen malé rodinné penziony v ČR naplňují představu romantické dovolené. I v zahraničí, u moře, najde řada lidí opravdu romantickou dovolenou.

 

Je to věc názoru a vkusu, ale pro mne je nejromantičtější Chorvatsko. Klidná místa, malé vesničky a přístavy. Apartmány s levným ubytováním v soukromí, které často leží přímo u moře či na pláži. A nejlevněji pořídíte dovolenou v Chorvatsku, samozřejmě, last minute. A nebo v opuštěných zátokách, v obydlích trefně nazvaných robinzonády. Ale vaše dovolenkové sny jsou možná jiné. Třeba toužíte po písečných plážích Bulharska, jako stvořených pro dovolenou s malými dětmi. Nebo po vyhlášené kuchyni v Itálii, s ubytováním v apartmánech u moře ale i v malebném vnitrozemí. Jiného budou lákat výlety za antickými památkami v Řecku, další se nechá omámit vůní Orientu v Turecku. A abychom nezapomněli na Španělsko - třeba na Malorce. A jiné sny sahají ještě dál, k vzdálenějším mořím - třeba na sever Afriky k Tunisku nebo k podmořskému světu v Rudém moři v Egyptě (nejlépe last minute). A nebo až na druhý konec světě, k bílým plážím, stíněným palmami na Srí Lance - nebo v ještě vzdálenějším Thajsku. A pak jsou mezi námi námořní romantici, pro které je nejpřitažlivější dovolená na lodi - ať už je to malá plachetnice se kterou sami brázdíte mezi chorvatskými ostrovy nebo obrovská loď plavící se po vlnách Karibiku.

 

Odkazy:

Ubytování na horách Chaty a chalupy k pronajmutí Peziony Dovolená v ČR, Ubytování Beskydy Ubytování Český ráj Ubytování Jeseníky Ubytování Jizerské hory Ubytování Jižní Čechy Ubytování Krkonoše Ubytování Orlické hory Ubytování Šumava Ubytování Vysočina Beskydy Český ráj Jeseníky Jizerské hory Jižní Čechy Krkonoše Orlické hory Šumava Vysočina Pec pod Sněžkou Lyžařská střediska Lyžování, ski areály ZOO, zooparky a akvária Aquaparky, plavecké bazény, koupaliště Výlovy rybníků Vánoční trhy a jarmarky Masopusty Velikonoce - velikonoční trhy a jarmarky, Penzion v jižních Čechách na www.penziony-jizni-cechy.cz, Penziony v jižních Čechách na www.ingtours.cz, Penzion Mlýn v jižních Čechách, Penziony jižní Čechy na www.pensionhotel.cz, Penziony v jižních Čechách na www.penziony.cz/jizni-cechy, Penzion Šumava - Hojsova Stráž, Penzion Hoffmanky Šumava, Penzion na Šumavě v Srní, Penzion Javorník Šumava

 

 
TOPlist