UBYTOVÁNÍ ŠUMAVA


Ubytování na Šumavě - Penzion pod hradem Kašperk Ubytování na Šumavě - Penzion pod Boubínem Ubytování na Šumavě - Chalupa v Petrovicích
 

 

UBYTOVÁNÍ ŠUMAVA - UBYTOVÁNÍ V CHATÁCH, CHALUPÁCH, RODINNÝCH PENZIONECH

Ubytování na Šumavě - v prastarých šumavských chalupách, nově vybudovaných chatách a malých rodinných penzionech - to je to pravé ubytování pro milovníky klidu, pohody a romantiky - a Šumavy. Šumava, to jsou hluboké lesy, stinné silničky, cesty a pěšiny, horské pláně a slatě. Zajímavé je poznávání kdysi zakázaných míst Šumavy a také jejich porovnání s Bavorskou Šumavou, kde se čas na 40 let nezastavil.

 

UBYTOVÁNÍ NA ŠUMAVĚ - VÝBĚR PODLE VOLNÝCH TERMÍNŮ 2024


UBYTOVÁNÍ ŠUMAVA


VYHLEDÁVÁNÍ PODLE VOLNÝCH TERMÍNŮ A DALŠÍCH KRITÉRIÍ

(typ ubytování, poloha, počet osob, s bazénem, se psem ...)

 

 

V horní části stránky si pak můžete zadat termín Vaší dovolené a databáze Vám zobrazí aktuální nabídku ubytování na Šumavě, které jsou v daném termínu volné!

 

UBYTOVÁNÍ NA ŠUMAVĚ V CHALUPÁCH A RODINNÝCH PENZIONECH VÁM ZAJISTÍ VÁM ZAJISTÍ
Cestovní agentura Česká pohoda
tel./fax: 241 402 222, mobil: 777 048 638, email: ceskapohoda@ceskapohoda.cz 

 

Nejžádanější ubytování na Šumavě:

 

 

Ubytování na horách v celé ČR

 

UBYTOVÁNÍ NA ŠUMAVĚ PODLE KRITÉRIÍ

Naše databáze ubytování na Šumavě Vám umožní najít si ubytování podle vlastních parametrů. Můžete si vybírat podle řady kritérií (podle měst/obcí, polohy, typu ubytování, ceny - u chat, chalupa a apartmánů, kde se platí za celý objekt vám najde cenově optimální ubytování podle počtu osob, dále kde je možné na Šumavě ubytování se psem, podle vzdálenosti a náročnosti nejbližších lyžařských areálů či možností koupání a podle dalších kritérií. Kritéria pro výběr ubytování na Šumavě lze libovolně kombinovat. Klikněte na vstup do databáze ubytování na Šumavě a do zobrazeného formuláře zadejte kritéria pro výběr - databáze Vám zobrazí objekty nabízející ubytování na Šumavě, které splňují Vaše požadavky.

 

VSTUP DO DATABÁZE UBYTOVÁNÍ NA ŠUMAVĚ PODLE KRITÉRIÍ

 

 

TAJNÝ ŠUMAVSKÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů Šumavy a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny! Vhodný pro romantické pobyty, rodinnou dovolenou i firemní akce.

 

DALŠÍ HOTELY - UBYTOVÁNÍ NA ŠUMAVĚ HOTELOVÉ TYPU

 

Hotel Vydra v Srní na Šumavě
Hotel Antýgl u Srní na Šumavě
Orea hotel Špičák v Železné Rudě na Šumavě
Wellness hotel Annín v Anníně na Šumavě
Hotel Kašperk v Kašperských Horách na Šumavě

 

Všechny hotely na Šumavě 

 


_________________________________________________________________________________________

NEJEN ŠUMAVA NABÍZÍ POHODOVOU DOVOLENOU A ROMANTICKÉ UBYTOVÁNÍ:

 

Podobně privátní a pohodové ubytování, jaké nabízejí chaty, chalupy a rodinné penziony na Šumavě i jinde v Čechách a na Moravě, najdete i u moře - třeba u Jaderského moře v Chorvatsku - ubytování v apartmánech často přímo u moře, nebo úplně o samotě - v robinzonádách - zkrátka ubytování opravdu v soukromí! A na poslední chvíli, last minute, pořídíte takovou dovolenou v Chorvatsku opravdu levně!

 

 

_________________________________________________________________________________________

PŘEHLED UBYTOVÁNÍ NA ŠUMAVĚ

Penzion v Michalově (Šumava - Prachaticko) je malý rodinný penzion s horskou farmou leží na kraji šumavské vesnice nedaleko středisek Zadov a Churáňov. Domek malé šumavské vesničce Tržek (Šumava - Prachaticko), leží kousek od lesa a v blízkosti rybníka, a nabízí ubytování v soukromí na Šumavě. Jako v Alpách si budete přidadat v Penzionech v Kubově Huti (Šumava - Prachaticko). Komfortní ubytování a nekuřácké prostředí nabízí Penzion v Nových hutích (centrální Šumava).

 

Ubytování Šumava - Penzion v Michalově
Ubytování Šumava - Farma v Novém Dvoře
Ubytování Šumava - Penzionu v Kubově Huti
Ubytování Šumava - Penzion v Nových Hutích

 

Na úpatí hory Špičák v idylickém a romantickém prostředí šumavských lesů leží stylová chata alpského typu se nachází leží Horská chata pod Špičákem (Šumava - Železnorudsko). Takřka na samotě v zapadlé vísce Kochánově na okraji Šumavského národního parku leží malý rodinný Penzion na šumavské samotě vyrábějící biopotraviny. Chalupa v Petrovicích (Šumava - Klatovsko) je romantická a stylová pošumavská chalupa s výhledem na vesnici v podhůří Šumavy, nad kterou se tyčí věž románského kostela - vedle příjemného ubytování láká i k posezení u krbu. Farma v Hodousicích (Šumava - Klatovsko) stojí na okraji vesnice u lesa a nabízí komfortní ubytování v apartmá a příjemné posezení v rozlehlé obývací místnosti s krbem jako na zám

ku a projížďky na koních malebnou krajinou severozápadního okraje Šumavy nebo ve venkovní či kryté jízdárně.

 

Ubytování Šumava - Chata pod Špičákem
Ubytování Šumava - Penzion na šumavské samotě
Ubytování Šumava - Chalupa Petrovice
Ubytování Šumava - Farma Hodousice

 

Chalupa s Apartmány na Horské Kvildě (centrální Šumava) leží na okraji typické horské vesnice s chalupami roztroušenými po louce uprostřed lesů - nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech. Nekuřácký Rodinný penzion v Anníně (Šumava - Klatovsko) leží v malé pošumavské vesničce při horním toku řeky Otavy. Penzion u Železné Rudy (Šumava - Železnorudsko) se nachází na přestupní stanici sedačkové lanovky Špičák – Pancíř a z jeho oken je krásný výhled na Šumavu a při dobré viditelnosti až na alpské štíty. Pokud se rozhodnete pokusit se zdolat Boubín, pralesní skvost Šumavy, "severní stěnou", doporučujeme vám rozbít základní tábor v obci na úpatí hory a zajistit si ubytování v Apartmá pod Boubínem (Šumava - Prachaticko).

 

Ubytování Šumava - Apartmány na Horské Kvildě
Ubytování Šumava - Penzion v Anníně
Ubytování Šumava - Penzion Železná Ruda
Ubytování Šumava - Apartmá Boubín

 

Ubytování v podkroví, prosvětleném štítovými a střešními okny nabízí původní polodřevěná Chalupa v Albrechticích - (Šumava - Klatovsko) - kousek za chalupou už začínají hluboké šumavské lesy. Chalupa u Kolince (Šumava - Klatovsko) je bývalá kovárna se stylovou kovářskou výhní a nachází se na okraji malé vesnice Podolí v podhůří Šumavy. Ve vesnici se jménem Chalupy u Stach leží typická Šumavská chalupa (Šumava - Prachaticko), ve které Vám ubytování zpříjemní posezení na terase nebo poležení na peci. Jednodušší ubytování za velmi příznivou cenu najdete v Apartmánu v chalupě pod hradem Kašperk (Šumava - Klatovsko).

 

Ubytování Šumava - Chalupa v Albrechticích
Ubytování Šumava - Chalupa u Kolínce
Ubytování Šumava - Chalupa v Chalupách
Ubytování Šumava - Chalupa pod Kašperkem

 

Dům poskytující ubytování ve dvou apartmánech (Šumava - Klatovsko) se nachází v klidném prostředí malé vesnice u Kdyně na hranici Šumavy a Českého lesa. Ubytování ve dvou samostatných apartmánech nabízí šumavská Chalupa v Petrovicích (Šumava - Klatovsko) - leží na okraji vesnice v blízkosti Národního parku Šumava. Stylově zařízená Chalupa na Javorné (Šumava - Klatovsko) leží v klidném místě v rekreační osadě v podhůří Šumavy a nabízí ubytování ve dvou oddělených částech. Rekreační chata nabízí ubytování u lesa nedaleko řeky Otavy, za obcí Annín (Šumava - Klatovsko).


Ubytování Šumava - Chata u rybníka
Ubytování Šumava - Chalupa v Petrovicích
Ubytování Šumava - Chalupa na Javorné
Ubytování Šumava - Chalupa v Nalžovských horách

 

Rodinný penzion pod hradem Kašperk (Šumava - Klatovsko) byl vybudován z původní šumavské usedlosti, nachází na polosamotě na horské louce a dnes nabízí ubytování ve stylových pokojích a vynikající domácí kuchyni. Tradiční šumavský Hotel v Hojsově Stráži (centrální Šumava) leží u silnice v malé vísce a nabízí jednodušší ubytování za příjemné ceny. Hotel v Petrovicích (Šumava - Klatovsko) leží v malé pošumavské vesnici v sousedství prastarého kostela a nabízí velmi slušné ubytování a nádherný výhled na vrcholky Šumavy. Na samotě u lesa v krásném prostředí podhůří Šumavy v bývalé hájovně najdete ubytování v Apartmá v Záluží (Šumava - Klatovsko).

 

Ubytování Šumava - Penzion pod Kašperkem
Ubytování Šumava - Hotel v Hojsově Stráži
Ubytování Šumava - Hotel v Petrovicích
Ubytování Šumava - Apartmá v Záluží

 

Penzion v Srní (centrální Šumava) leží téměř o samotě na okraji obce uprostřed Národního parku Šumava a nabízí jednodušší ubytování za příznivou cenu. Romantický penzion u Srní (centrální Šumava) leží na samotě v lese v jedné z nejkouzelnějších částí Šumavy, nedaleko známého centra. V rozptýlené horské vísce uprostřed šumavských lesů a slatí leží Penzion na Šindlově (centrální Šumava), který vám nabídne pohodlné ubytování a příjemné posezení ve stylové jídelně. Penzion na Modravě (centrální Šumava) - hrázděná třípatrová budova se nachází v centrální části Národního parku Šumava, v centru této šumavské vísky...

 

Ubytování Šumava - Penzion v Srní
Ubytování Šumava - Penzion u Srní
Ubytování Šumava - Penzion na Šindlově
Ubytování Šumava - Penzion na Modravě

 

Samostatné apartmá v chalupě v Zátoni (Šumava - Lipensko) - apartmá s vlastním vchodem v rekreačním trojdomku naleznete na polosamotě u lesa na úpatí jižních svahů Boubína. Apartmá v roubené chalupě v Zátoni (Šumava - Lipensko) nabízí ubytování v klidném místě, na polosamotě v té části Šumavy, kde se její vrcholky pozvolna svažují k Lipenské přehradě. Nedaleko Lipna, ve zvlněné krajině předhůří Šumavy leží Hotel v Hořicích (Šumava - Lipensko). Úplně na konci obce v kouzelném a klidném místě vás přivítá Penzion ve Stožci (Šumava - Lipensko).

 

Ubytování Šumava - Apartmá v Zátoni
Ubytování Šumava - Apartmá v Zátoni
Ubytování Šumava - Hotel v Hořicích
Ubytování Šumava - Penzion ve Stožci

 

Nově postavená Chalupa na Borové Ladě leží v jedné z nejhezčích částí Šumavy nabízí soukromí a komfortní ubytování. Borová Lada je dobrým východiskem pro řadu výletů a toulek po Šumavě. Stará šumavská Chalupa v Hojsově Stráži se dvěma moderními apartmány, které byly vybudovány z bývalé stodoly a oba mají nádherný výhled na nejvyšší horu Šumavy, se nachází na samotě v nejhlubším šumavském údolí. Nově zrekonstruovaná Chalupa Benešova Hora se zahradou a malým bazénkem se nachází na kraji malé obce Benešova Hora na Šumavě v blízkosti lyžařských center, zajímavých památek a měst. Chata v Nezdicích (Šumava - Klatovsko) leží na okraji vesnice v podhůří Šumavy a nabízí ubytování v podkrovním apartmánu.

 

Ubytování Šumava - Chalupa na Borové Ladě
Ubytování Šumava - Chalupa v Hojsově Stráži
Ubytování Šumava - Chalupa Benešova Hora
Ubytování Šumava - Chata v Nezdicích

 

Poloroubená Chalupa u Petrovic u byla postavena na kopci u lesa na polosamotě s krásným výhledem do šumavské krajiny a nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích se starobylou světnicí. Chata na Javorné, určená k celoroční rekreaci, se nachází na okraji chatové osady. Díky její poloze u lesa se ocitnete v klidném místě přímo v přírodě. Zrekonstruovaná Chalupa pod Čerchovem, postavená před dvěma sty lety, se nachází na okraji vesničky Díly v oblasti horního Chodska a přírodního parku Český les. Pokud budete chtít navštívit les, stačí otevřít zadní branku. Chata u rybníka určená k letní rekreaci se nachází nedaleko hnačovského rybníka v místech, kde se začínají zvedat šumavské kopce. Téměř lesní prostředí kolem chaty a prostorné zastřešené posezení, zaručují dostatek soukromí o dovolené.

 

Ubytování Šumava - Chalupa na Borové Ladě
Ubytování Šumava - Chalupa v Hojsově Stráži
Ubytování Šumava - Chalupa pod Čerchovem

 

 

VSTUP DO DATABÁZE UBYTOVÁNÍ NA ŠUMAVĚ

 

Ubytování v dalších oblastech v ČR:

 

Ubytování na jižní Moravě Ubytování v Beskydech Ubytování v Jeseníkách Ubytování na Vysočině

 

 

Odkazy:

Dovolená v Turecku, Dovolená v Egyptě, Dovolená v Řecku, Thajsko, Dovolená v Itálii,

Všechna práva stránky Ubytování Šumava vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz

 
TOPlist