DOVOLENÁ V ČR LÉTO 2024
CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

 

Dovolená v ČR - to je především dovolená na venkově. Na této stránce najdete tipy na útulné chaty a chalupy a romantické rodinné penziony vhodné pro pohodovou dovolenou v ČR.

KLIKNĚTE ZDE

a do zobrazeného formuláře zadejte kritéria pro výběr - databáze Vám zobrazí objekty pro Vaši dovolenou v ČR, které splňují Vaše požadavky.

NÁŠ TIP:

VÝBĚR DOVOLENÉ V ČR NA LÉTO 2024 PODLE VOLNÝCH TERMÍNŮ

Pokud nechcete zdlouhavě hledat, kde je ještě v ČR volno, můžete si svoji dovolenou vybírat z volných objektů z nabídky České pohody. Do formuláře si zadejte kritéria pro výběr vhodných objektů (oblast, typ objektu a termín) a databáze Vám zobrazí objekty pro dovolenou v ČR vybraného typu ve zvolené oblasti, které jsou v zadaném termínu volné.

Termín:   Kam:   Typ objektu:  
 

DOVOLENÁ V ČR - RYCHLÝ VÝBĚR VOLNÝCH OBJEKTŮ

NÁŠ TIP: Nechcete-li pracně shánět, kde je ještě volno, klikněte na termín Vaší dovolené a dostanete se na aktuální přehled objektů v ČR, které jsou v daném termínu ještě volné.

PENZIONY

 

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ


PRO VAŠI DOVOLENOU V ČR NA LÉTO 2024 DOPORUČUJEME:

Dovolená v ČR - chalupa v Jižních Čechách
Dovolená v ČR - domek v Jizerských horách
Dovolená v ČR - srub v Orlických horách
Dovolená v ČR - chalupa v Českém ráji

Dovolená v ČR - apartmány v Českém ráji
Dovolená v ČR - romantický penzion v Jizerských horách
Dovolená v ČR - rodinný penzion na Šumavě
Dovolená v ČRlovecký zámeček v Orlických horách

DOVOLENÁ V ČR - JAK SI DOBŘE VYBRAT DOVOLENOU NA LÉTO

Na následujících řádcích bychom Vám rádi ukázali, jak si můžete vybrat dovolenou na léto přesně podle vašich představ. Tak např. jedete na dovolenou s rodinou. Chcete si užít soukromí chalupy (pro 6 osob), cena maximálně 250 Kč/osobu a noc a pro Vaše 4 děti je nejdůležitější blízkost koupání (do 2 km) - ZDE najdete chaty a chalupy, které těmto představám odpovídají. Nebo vy a vaše přítelkyně preferujete akčnější dovolenou - v rekreačních a nebo sportovním středisku, s pohodlným ubytováním (pokoj s vlastním sociálním zařízením) a polopenzí - TYTO objekty těmto představám odpovídají (navíc když kliknete vpravo na ikonku sportovce, objeví se nabídka příležitostí pro aktivní dovolenou v daném místě a jeho okolí) . Třetí příklad - chcete strávit dovolenou na kole na horách s partou 20 lidí a hledáte levné ubytování (do 250 Kč na osobu) - ZDE najdete nabídku pro vaši cyklistickou dovolenu na léto 2007. Výběrových kritérií je celá řada a samozřejmě je můžete libovolně kombinovat.

NĚCO NAVÍC PRO VAŠI LETNÍ DOVOLENOU V ČR

Na Českých výletech najdete daleko více informací pro vaši dovolenou v ČR na léto 2024, než jen nabídku ubytování. Je zde databáze tipů na výlet (památky, zajímavosti apod.) a nabídek pro sport a zábavu. Určitě oceníte i kalendář akcí (slavnosti, rekonstrukce bitev, netradiční prohlídky památek, poutě, jarmarky, jízdy historických vlaků, vybrané festivaly a mnoho dalších akcí) - kalendář bude průběžně doplňován během jara a léta.

Odkazy:

Ubytování na horách Chaty a chalupy k pronajmutí Peziony Dovolená v ČR léto 2024 Ubytování Beskydy Ubytování Český ráj Ubytování Jeseníky Ubytování Jizerské hory Ubytování Jižní Čechy Ubytování Krkonoše Ubytování Orlické hory Ubytování Šumava Ubytování Vysočina Beskydy Český ráj Jeseníky Jizerské hory Jižní Čechy Krkonoše Orlické hory Šumava Vysočina Pec pod Sněžkou Lyžařská střediska Lyžování, ski areály ZOO, zooparky a akvária Aquaparky, plavecké bazény, koupaliště Výlovy rybníků Vánoční trhy a jarmarky Masopusty Velikonoce - velikonoční trhy a jarmarky, Dovolená v ČR na www.dovolenavcr.cz, Dovolená v ČR na www.apartmany-dovolena.cz, Dovolená v ČR na www.orbion.cz, Dovolená v ČR na www.i-bazar..cz, Dovolená v ČR na www.dds.tour.cz, Dovolená v ČR na www.invia.cz, Dovolená v ČR na www.firmy.cz

 

 
TOPlist