Chalupy k pronájmu 2023

Chalupy v Čechách od České pohody volné k pronájmu na léto 2023

 
Chalupa k pronájmu pod Troskami v Českém rájiChalupa k pronájmu ve Sněžném na Vysočině
Chalupa k pronájmu ve Velkých Losinách v JeseníkáchChalupa k pronájmu v Polevsku v Lužických horáchChalupa k pronájmu v Malíkově v Jižních ČecháchChalupa k pronájmu v Rampuších v Orlických horáchChalupa k pronájmu v Pluhově Žďáru v jižních ČecháchChalupa k pronájmu v Adolfovicích v JeseníkáchChalupa k pronájmu v Petrovicích na Šumavě
 

CHALUPY K PRONÁJMU - VYBERTE SI CHALUPU PODLE OBLASTÍ A VOLNÝCH TERMÍNŮ:

 

NÁŠ TIP:

Nechcete složitě shánět Chalupy k pronájmu, které mají ještě volno?

 

Pokud sháníte chatu či chalupu k pronájmu na konkrétní termín, klikněte na kompletní nabídku:

 

 

 

 

AKTUÁLNĚ - CHATY A CHALUPY NA SILVESTRA 2021 - 2023

 

 

V horní části stránky si pak můžete zadat termín Vaší dovolené, případně i oblast a databáze Vám zobrazí aktuální nabídku chat a chalup k pronájmu, které jsou v daném termínu v roce 2023 ještě volné!

 

Chalupy k pronájmu 2023 vám zajistí:

Cestovní agentura Česká pohoda

Petržílova 3303/17

143 00 Praha 4 - Modřany

tel.: 241 402 222

mobil: 777 048 638, 606 264 365

email: ceskapohoda@ceskapohoda.cz

 

Hledáte pro letní dovolenou chalupu k pronájmu s bazénem?

 

Podívejte se na chaty a chalupy k pronájmu s bazénem v nejatraktivnějších turistických oblastech:

 

Šumava - jižní ČechyČeský rájstřední Čechy - Krkonoše - Jizerské horyOrlické hory

jižní Morava
- VysočinaJeseníky - Beskydy

 

Kompletní nabídka chat a chalup s bazénem k pronájmu

 

 

 

TIPY NA CHALUPY K PRONÁJMU NA LÉTO 2023:

 

Chalupa k pronajmutí v Adolfovicích - Jesníky
Chalupa k pronajmutí v Horním Maxově v Jizerských horách
Chalupa k pronajmutí v Letohradě - podhůří Orlických hor
Chalupa k pronajmutí  v Polevsku v Lužických horách

 

Chalupa k pronajmutí v Pasekách - Krkonoše
Chalupa k pronajmutí ve Velkých Losinách v Jeseníkách
Chalupa k pronajmutí ve Sněžném na Vysočina
Chalupa k pronajmutí v Malíkově - Jižní Čechy

 

Chalupa k pronajmutí v Pluhově Žďáru v jižních Čechách
Chalupa k pronajmutí v Rampuších - Orlické hory
Chalupa k pronajmutí v Petrovicích - Šumava
Chalupa v Chodči na Kokořínsku

 

CHALUPY K PRONÁJMU NA SILVESTRA 2023

Kompletní nabídka Silvestr na horách a silvestrovské pobyty v celé ČR a Vánoce na horách.

 

 

 

Odkazy na další chalupy k pronájmu:

 

Chata - srub v Rampuších, Apartmá v chalupě v Deštnem, Apartmá v chalupě v Zátoni 1, Chalupa v Lomnici nad Lužnicí, Chalupa v Kojákovicích, Chalupa v Jimramově, Chalupa v Kolínci, Chalupa ve Velkých Losinách 2 , Chata v Janově nad Nisou, Chalupa - statek v Zahrádce, Chalupa v Pasekách, Chata u Vajgaru, Chalupa ve Velkých Losinách 1, Chalupa pod Černou studnicí, Chalupa v Pluhově Žďáru, Chata u řeky Dyje, Apartmá na farmě v Podlesí, Apartmá v chalupě v Zátoni, Chalupa v Čertyni, Chalupa v Petrovicích, Chalupa v Malíkově 2, Chalupa ve Skuhrově, Chalupa v Albrechticích, Chalupa v Končinách, Apartmá pod Kašperkem, Chalupa u přehrady Hracholusky, Chalupa v Oboře, Chalupa v Koutech nad Desnou, Chalupa v Horním Maxově, Chalupa v Horní Radechové, Apartmá v chalupě na Horské Kvildě, Chalupa v Hradišťku, Chalupa v Josefově Dole, Chalupa v Adolfovicích, Chalupa v Rampuších 1, Chalupa v Letohradě, Chata ve Vnorovicích, Chalupa v Dudově, Chalupa v Bořetíně, Chalupa v Hájích, Chalupa ve Žďárkách, Chalupa v Odranci, Apartmá pod Boubínem, Chalupa v Rampuších 2, Chata u řeky, Chalupa v Malíkově 1, Domek v Albrechticích, Chata ve Strmilově, Chalupa v Rokytnici, Chalupa v Chalupách, Chalupa v Káranicích, Chalupa ve Sněžném, Chalupa ve Smržovce, Chata na Stvořidlech, Chalupa v Blatinách, Chata v Kačerově, Chalupa v Lipové, Chalupa v Malíkově, Chata v Polevsku, Chalupa u lesa, Chalupa v Chodči, Chalupa ve Fojtce, Chalupa pod hradem

 

 

Tipy na romantickou a pohodovou dovolenou u moře

 

Nejen Chalupy k pronájmuv ČR naplňují představu romantické dovolené. I v zahraničí, u moře, najde řada lidí opravdu romantickou dovolenou.

 

Je to věc názoru a vkusu, ale pro mne je nejromantičtější Chorvatsko. Klidná místa, malé vesničky a přístavy. Apartmány k pronájmu s levným ubytováním v soukromí, které často leží přímo u moře či na pláži. A nejlevněji pořídíte dovolenou v Chorvatsku, samozřejmě, last minute. A nebo v opuštěných zátokách, v obydlích trefně nazvaných robinzonády. Ale vaše dovolenkové sny jsou možná jiné. Třeba toužíte po písečných plážích Bulharska, jako stvořených pro dovolenou s malými dětmi. Nebo po vyhlášené kuchyni v Itálii, s ubytováním v apartmánech u moře ale i v malebném vnitrozemí. Jiného budou lákat výlety za antickými památkami v Řecku, další se nechá omámit vůní Orientu v Turecku. A abychom nezapomněli na Španělsko - třeba na Malorce. A jiné sny sahají ještě dál, k vzdálenějším mořím - třeba na sever Afriky k Tunisku nebo k podmořskému světu v Rudém moři v Egyptě (nejlépe last minute). A nebo až na druhý konec světě, k bílým plážím, stíněným palmami na Srí Lance - nebo v ještě vzdálenějším Thajsku. A pak jsou mezi námi námořní romantici, pro které je nejpřitažlivější dovolená na lodi - ať už je to malá plachetnice se kterou sami brázdíte mezi chorvatskými ostrovy nebo obrovská loď plavící se po vlnách Karibiku.

 

 

 

Všechna práva stránky Chalupy k pronájmu - Česká pohoda vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz