reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

TIPY NA VÝLET historická města, hrady, zámky, skanzeny, muzeum, technické a vojenské památky, přírodní zajímavosti a naučné stezky, rozhledny, ZOO, botanické zahrady, jeskyně a podzemí ...


Chcete-li více informací o zajímavosti, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, sportu a zábavy, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány pøímo u moøe. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko èi Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (2 záznamy)

Město Benešov nad Ploučnicí

Benešov nad Ploučnicí Děčínsko České Švýcarsko
Město Benešov nad Ploučnicí - foto
FOTO: Jan Mazánek - České výlety
Témata: historické město
Město Benešov nad Ploučnicí - popis: Město Benešov nad Ploučnicí je městskou památkovou zónou a může se pochlubit něčím, co hned tak někdo nemá - totiž dvěma zámky ve stylu pozdní gotiky a v Čechách ojedinělé tzv. saské renesance.
Město Benešov nad Ploučnicí - další informace: Město Benešov nad Ploučnicí, MU tel: 412 598 811
informace o oblasti České Švýcarsko ubytování ve městě/obci Benešov nad Ploučnicí, v oblasti České Švýcarsko fotografie z města/obce Benešov nad Ploučnicí, z oblasti České Švýcarsko slavnosti ve městě/obci Benešov nad Ploučnicí, v oblasti České Švýcarsko aktivity ve městě/obci Benešov nad Ploučnicí, v oblasti České Švýcarsko lyžování ve městě/obci Benešov nad Ploučnicí, v oblasti České Švýcarsko
Zdroje informací: Velká cestovní kniha ČR, Město Benešov nad Ploučnicí
 

Na Tokání

Rybniště Děčínsko České Švýcarsko
Na Tokání - foto
FOTO: Na Tokání na www.natokani.cz
Témata: rekreační, sportovní centrum
Na Tokání - popis: Na Tokání. Dnešní hájovnu a několik chat v alpském stylu postavené po roce 1905 sloužící pro ubytování v době lovu tetřevů, nechal vystavět kníže Kinský. Zajímavost: nedaleko ve sklaním suku vytesán bazén pro panstvo.
Na Tokání - další informace: Na Tokání, přístupné v návštěvních hodinách.Možnost ubytování,občerstvení i restaurace.
informace o oblasti České Švýcarsko ubytování ve městě/obci Rybniště, v oblasti České Švýcarsko fotografie z města/obce Rybniště, z oblasti České Švýcarsko slavnosti ve městě/obci Rybniště, v oblasti České Švýcarsko aktivity ve městě/obci Rybniště, v oblasti České Švýcarsko lyžování ve městě/obci Rybniště, v oblasti České Švýcarsko
Zdroje informací: Na Tokání na www.natokani.cz
 
Strana /1 (2 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda