reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

TIPY NA VÝLET historická města, hrady, zámky, skanzeny, muzeum, technické a vojenské památky, přírodní zajímavosti a naučné stezky, rozhledny, ZOO, botanické zahrady, jeskyně a podzemí ...


Chcete-li více informací o zajímavosti, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, sportu a zábavy, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány pøímo u moøe. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko èi Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (6 záznamů)

Město Jihlava

Jihlava Jihlavsko Vysočina
Město Jihlava - foto
FOTO: Město Jihlava
Témata: historické město
Město Jihlava - popis: Město Jihlava. Starobylá Jihlava patří mezi historicky nejcennější města ČR. Zachovaly se zde domy všech historických slohů a opevnění ze 14. až 15. století. Historické jádro bylo vyhlášeno městskou památkovou rezervací, ve které se nachází 582 budov s 214 kulturními památkami. Historické jádro města obehnané zbytky hradeb o délce více jak 3 km dostává díky postupným rekonstrukcím objektů původní vzhled.
Město Jihlava - další informace: Město Jihlava, Turistické informační centrum Jihlava, tel.: 567 167 158, tic@jihlava-city.cz
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Jihlava, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Velká cestovní kniha ČR, Město Jihlava
 

Město Telč

Telč Jihlavsko Vysočina
Město Telč - foto
FOTO: Město Telč
Témata: historické město
Město Telč - popis: Město Telč. Nádhernou polohou mezi třemi rybníky a obrovským množstvím kulturně historických památek zřejmě nemá město Telč v našich zemích obdoby. Je zapsáno na seznamu UNESCO.
Město Telč - další informace: Město Telč. infocentrum Telč, tel. 567 112 407, 567 112 408, info@telc-etc.cz
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Telč, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Telč, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Telč, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Telč, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Telč, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Velká cestovní kniha ČR, Město Telč
 

Město Pelhřimov

Pelhřimov Pelhřimovsko Vysočina
Město Pelhřimov - foto
FOTO: Město Pelhřimov
Témata: historické město
Město Pelhřimov - popis: Město Pelhřimov je městská památková rezervace s řadou architektonicky hodnotných staveb. Jednou z mnoha zvláštností je jeden z domů na náměstí s kubistickým průčelím.
Město Pelhřimov - další informace: Město Pelhřimov, infocentrum, tel. 565 321 184, ic@kzpe.cz
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Pelhřimov, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Pelhřimov, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Pelhřimov, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Pelhřimov, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Pelhřimov, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Město Pelhřimov
 

Město Sedlice

Sedlice Pelhřimovsko Vysočina
Město Sedlice - foto
FOTO: Město Sedlice
Témata: historické město
Město Sedlice - popis: Město Sedlice zasazené v krásné krajině s bohatými rekreačními a turistickými možnostmi, zajímavou historií a kulturními pamětihodnostmi. Za návštěvu určitě stojí farní kostel sv. Jakuba. Sedlice je městskou památkovou zónou.
Město Sedlice - další informace: Město Sedlice, obecní úřad Sedlice, tel. 383 493 410, ousedlice@obec-sedlice.cz
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Sedlice, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Sedlice, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Sedlice, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Sedlice, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Sedlice, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Město Sedlice
 

Město Litomyšl

Litomyšl Svitavsko Vysočina
Město Litomyšl - foto
FOTO: Město Litomyšl
Témata: historické město
Město Litomyšl - popis: Město Litomyšl si i přes záplavu turistů dokázalo udržet svůj charakter, který spočívá v harmonickém spojení historické i moderní architektury. Město Litomyšl je městskou památkovou rezervací.
Město Litomyšl - další informace: Město Litomyšl, infocentrum, tel. 461 612 161, ic@litomysl.cz,
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Litomyšl, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Velká cestovní kniha ČR, Město Litomyšl
 
reklama

Město Moravská Třebová

Moravská Třebová Svitavsko Vysočina
Město Moravská Třebová - foto
FOTO: Město Moravská Třebová
Témata: historické město
Město Moravská Třebová - popis: Město Moravská Třebová. Podařilo se zachovat starobylý ráz města i řadu cenných staveb, a tak je Moravská Třebová i městskou památkovou rezervací. Dnes můžeme obdivovat především zámek, část opevnění a řadu měšťanských domů.
Město Moravská Třebová - další informace: Město Moravská Třebová, infocentrum, tel. 461 315 794, icentrum@mtrebova.cz,
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Moravská Třebová, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Velká cestovní kniha ČR, Město Moravská Třebová
 
Strana /1 (6 záznamů)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda