reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

TIPY NA VÝLET historická města, hrady, zámky, skanzeny, muzeum, technické a vojenské památky, přírodní zajímavosti a naučné stezky, rozhledny, ZOO, botanické zahrady, jeskyně a podzemí ...


Chcete-li více informací o zajímavosti, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, sportu a zábavy, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány pøímo u moøe. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko èi Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (3 záznamy)

ZOO Jihlava

Jihlava Jihlavsko Vysočina
ZOO Jihlava - foto
FOTO: ZOO Jihlava
Témata: ZOO, zoopark
ZOO Jihlava - popis: ZOO Jihlava je "ZOO bez mříží". Je domovem pro více než 100 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Rozlohou "komorní" ZOO se specializuje na chov kočkovitých šelem, opic a plazů. K vidění největší kolekce drápkatých opic v republice. Největším lákadlem ZOO Jihlava je Africká vesnice Matongo, komplex chýší a domov afrických exotických zvířat - mangusty žíhané, želvy ostruhaté, gabunské zmije, plameňáků a oblíbených kamerunských koziček. Dále návštěvnicky přístupné tři pavilony: exotarium s expozicemi opic a plazů, pavilon šelem a Amazonský pavilon.
ZOO Jihlava - další informace: ZOO Jihlava, Březinovy sady 10, nedaleko centra města, 567 573 730
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Jihlava, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: ZOO Jihlava, VSTUPENKA 1+1 ZDARMA V KNIZE ŠPALÍČEK VÝLETŮ 1
 

Krokodýl park Dolní Rožínka

Dolní Rožínka Žďársko Vysočina
Krokodýl park Dolní Rožínka - foto
FOTO: Krokodýl park Dolní Rožínka
Témata: ZOO, zoopark
Krokodýl park Dolní Rožínka - popis: Krokodýl park v Dolní Rožínce je další zábavní areál Šiklandu. Najdete zde kromě živých krokodýlů ojedinělé 3D expozice, ve kterých si vytvoříte originální fotografie s tématy oblíbených pohádkových postav (např. vlak z kouzelného hradu) nebo nejznámějších světových destinací jako Velká čínská zeď, Grand kaňon ... a novinka roku 2012 je Afrika.
Krokodýl park Dolní Rožínka - další informace: Krokodýl park v obci Dolní Rožínka, tel. 566 567 400
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Dolní Rožínka, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Dolní Rožínka, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Dolní Rožínka, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Dolní Rožínka, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Dolní Rožínka, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Krokodýl park Dolní Rožínka
 

Westernové městečko Šiklův Mlýn

Zvole Žďársko Vysočina
Westernové městečko Šiklův Mlýn - foto
FOTO: Westernové městečko Šiklův Mlýn na www.western.cz
Témata: Vyhlídkové lety | skanzen | ZOO, zoopark | zajímavost jiná
Westernové městečko Šiklův Mlýn - popis: Šikland je komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Největším je areál Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem známý jako westernové městečko. První budovy tohoto městečka se začaly stavět již v roce 1994. Dnes zde najdete stylové obchůdky, kavárnu, bary a další. Areál je otevřen pro veřejnost v letní sezóně. Návštěvníci mají možnost jednodenních výletů i pobytů a dovolených. Program probíhá každý den a návštěvníci mohou třikrát denně shlédnout exlusivní show v přírodním amfiteátru. Dále zde mají: stylové restaurace, bary a občerstvení, kavárnu v zóně dětských atrakcí, ZOO, skákací hrad, trampolínu, vláček Union Pacific, lukostřelbu, jízdu na koni, jízdu na el. býkovi, půjčovnu dobových kostýmů, jízdu na čtyřkolkách a BVP (bojové vozidlo pěchoty), paintball, hod tomahawkem, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště, půjčovnu kol a sportovního vybavení, whirpool, solárium, rybník pro rybaření, letiště pro ULL, tréninkové golfové odpaliště, indiánskou vesnice a mnoho další.
Westernové městečko Šiklův Mlýn - další informace: Westernové městečko Šiklův mlýn, Zvole nad Pernštejnem - 8 km JZZ od Bystřice nad Pernštejnem, tel.:+420 566 567 400
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Zvole, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Zvole, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Zvole, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Zvole, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Zvole, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Westernové městečko Šiklův Mlýn na www.western.cz
 
Strana /1 (3 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda