reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

TIPY NA VÝLET historická města, hrady, zámky, skanzeny, muzeum, technické a vojenské památky, přírodní zajímavosti a naučné stezky, rozhledny, ZOO, botanické zahrady, jeskyně a podzemí ...


Chcete-li více informací o zajímavosti, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, sportu a zábavy, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány pøímo u moøe. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko èi Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (5 záznamů)

Hvězdárna Holešov

Holešov Kroměřížsko Střední Morava
Hvězdárna Holešov - foto
FOTO: Hvězdárna Holešov
Témata: zajímavost | rozhledna, vyhlídka
Hvězdárna Holešov - popis: Hvězdárna Holešov - dalekohledy můžete pozorovat především planety Jupiter a Saturn, Měsíc, ale také vzdálené galaxie, hvězdokupy, mlhoviny a dvojhvězdy. S novým vybavením je možno pozorovat také Slunce.
Hvězdárna Holešov - další informace: Hvězdárna Holešov - Zámecký park, Růžová zahrada, tel. 573 395 355
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Holešov, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Holešov, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Holešov, v oblasti Střední Morava aktivity ve městě/obci Holešov, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Holešov, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Hvězdárna Holešov
 

Hvězdárna Prostějov

Prostějov Prostějovsko Střední Morava
Hvězdárna Prostějov - foto
FOTO: Hvězdárna Prostějov
Témata: zajímavost | rozhledna, vyhlídka
Hvězdárna Prostějov - popis: Hvězdárna Prostějov nabízí akce pro veřejnost jako noční pozorování oblohy, pozorování slunce a přednášky.
Hvězdárna Prostějov - další informace: Hvězdárna Prostějov, Kolářovy sady 3348, tel. 582 344 130, prudky@hvezdarnapv.cz
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Prostějov, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Prostějov, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Prostějov, v oblasti Střední Morava aktivity ve městě/obci Prostějov, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Prostějov, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Hvězdárna Prostějov
 

Ptačí pozorovatelna Troubecké jezero u Tovačova

Tovačov Přerovsko Střední Morava
Ptačí pozorovatelna Troubecké jezero u Tovačova - foto
FOTO: Ptačí pozorovatelna Troubecké jezero u Tovačova
Témata: zajímavost přírodní | rozhledna, vyhlídka
Ptačí pozorovatelna Troubecké jezero u Tovačova - popis: Ptačí pozorovatelna s výhledem Troubecké jezero u Tovačova nedaleko soutoku Bečvy a Moravy. Samotné Troubecké jezero i celá soustava Tovačovských jezer představuje významnou ornitologickou lokalitu ležící na tažné trase různých druhů ptáků (např. potáplice, turpani, rybáci, hoholky, potápky, lysky, slípky, potápky, racci, břehule).
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Tovačov, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Tovačov, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Tovačov, v oblasti Střední Morava aktivity ve městě/obci Tovačov, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Tovačov, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Ptačí pozorovatelna Troubecké jezero u Tovačova
 

Zámek Tovačov

Tovačov Přerovsko Střední Morava
Zámek Tovačov - foto
FOTO: Zámek Tovačov na www.tovacov.cz, VSTUPENKA 1+1 ZDARMA V KNIZE ŠPALÍČEK VÝLETŮ 2
Témata: rozhledna, vyhlídka | památka historická
Zámek Tovačov - popis: Novorenesanční zámek Tovačov - pozornost věnujte rytířskému a sněmovnímu sálu. V zámku je stálá expozice prusko-rakouské bitvy u Tovačova z roku 1866 a výstava věnovaná osobnosti Ctibora Tovačovského z Cimburka. Nachází se zde i galerie obrazů akademického malíře Vlastimila Kozáka. Téměř sto metrů vysoká Spanilá věž tovačovského zámku nabízí návštěvníkům ojedinělou vyhlídku na vodou a lužními lesy obklopený Tovačov.
Zámek Tovačov - další informace: Zámek Tovačov, přímo ve městě, tel. 581 731 309
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Tovačov, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Tovačov, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Tovačov, v oblasti Střední Morava aktivity ve městě/obci Tovačov, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Tovačov, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Zámek Tovačov na www.pametihodnosti.cz, Zámek Tovačov na www.tovacov.cz
 

Hrad Helfštýn

Týn nad Bečvou Přerovsko Střední Morava
Hrad Helfštýn - foto
FOTO: Hrad Helfštýn, Roman Derych
Témata: rozhledna, vyhlídka | památka historická
Hrad Helfštýn - popis: Gotický hrad Helfštýn. Expozice uměleckého kovářství a mincovna v suterénu paláce na 5. nádvoří, kovárna a kovářské studio v budově bývalé pekárny, vyhlídka ze široké hradby, věž na 3. nádvoří - rozhledna.
Hrad Helfštýn - další informace: Hrad Helfštýn, 4 km JV od Lipníku nad Bečvou, 581 797 093
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Týn nad Bečvou, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Týn nad Bečvou, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Týn nad Bečvou, v oblasti Střední Morava aktivity ve městě/obci Týn nad Bečvou, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Týn nad Bečvou, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Hrad Helfštýn, Hrad Helfštýn na www.pametihodnosti.cz
 
reklama
Strana /1 (5 záznamů)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda