reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

TIPY NA VÝLET historická města, hrady, zámky, skanzeny, muzeum, technické a vojenské památky, přírodní zajímavosti a naučné stezky, rozhledny, ZOO, botanické zahrady, jeskyně a podzemí ...


Chcete-li více informací o zajímavosti, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, sportu a zábavy, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány pøímo u moøe. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko èi Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (2 záznamy)

Hrad Návarov

Zlatá Olešnice Jablonecko Jizerské hory
Hrad Návarov - foto
FOTO: Hrad Návarov na www.interregion.cz
Témata: památka historická
Hrad Návarov - popis: Hrad Návarov můžete navštívit kdykoliv.V současné době probíhá na hradě Návarov archeologický průzkum.Na hradě Návaroc jsou zachovány zbytky předhradí s příkopy, vestavěného do skal. Trosky mohutného paláce s valenými klenbami ve sklepení. S hradem Návarov je pověstmi spojen bájný hrad Šouf (rozhledna Terezínka) nad Tanvaldem.
Hrad Návarov - další informace: Hrad Návarov se nachází asi 7 km severovýchodně od Železného Brodu.
informace o oblasti Jizerské hory ubytování ve městě/obci Zlatá Olešnice, v oblasti Jizerské hory fotografie z města/obce Zlatá Olešnice, z oblasti Jizerské hory slavnosti ve městě/obci Zlatá Olešnice, v oblasti Jizerské hory aktivity ve městě/obci Zlatá Olešnice, v oblasti Jizerské hory lyžování ve městě/obci Zlatá Olešnice, v oblasti Jizerské hory
Zdroje informací: Hrad Návarov na www.liberecky-kraj.cz, Hrad Návarov více na www.pametihodnosti.cz
 

Hrad a zámek Frýdlant

Frýdlant Liberecko Jizerské hory
Hrad a zámek Frýdlant - foto
FOTO: Hrad a zámek Frýdlant na www.czechtourism.com
Témata: památka historická
Hrad a zámek Frýdlant - popis: Mohutný hrad Frýdlant představuje velmi cenné spojení dvou architektonických útvarů středověkého hradu a renesančního zámku. Na hradě Frýdlant uvidíte bohaté interiéry, unikátní kuchyně, rozsáhlá sbírka zbraní od husitství až po 19.století, sbírka dýmek, rozlehlý zámecký park, každý poslední čtvrtek v měsíci hudební večery v Modrém salonku.
Hrad a zámek Frýdlant - další informace: Hrad a zámek Frýdlant, na jižním okraji města, 482 312 130
informace o oblasti Jizerské hory ubytování ve městě/obci Frýdlant, v oblasti Jizerské hory fotografie z města/obce Frýdlant, z oblasti Jizerské hory slavnosti ve městě/obci Frýdlant, v oblasti Jizerské hory aktivity ve městě/obci Frýdlant, v oblasti Jizerské hory lyžování ve městě/obci Frýdlant, v oblasti Jizerské hory
Zdroje informací: Hrad a zámek Frýdlant, Hrad a zámek Frýdlant na www.pametihodnosti.cz, VOLNÁ VSTUPENKA v Cestovní knize
 
Strana /1 (2 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda