reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

TIPY NA VÝLET historická města, hrady, zámky, skanzeny, muzeum, technické a vojenské památky, přírodní zajímavosti a naučné stezky, rozhledny, ZOO, botanické zahrady, jeskyně a podzemí ...


Chcete-li více informací o zajímavosti, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, sportu a zábavy, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány pøímo u moøe. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko èi Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (4 záznamy)

Zámek Fryštát

Karviná Karvinsko Severní Morava a Slezsko
Zámek Fryštát - foto
FOTO: Zámek Fryštát, VSTUPENKA 1+1 ZDARMA V KNIZE ŠPALÍČEK VÝLETŮ 2
Témata: památka historická
Zámek Fryštát - popis: Zámek Fryštát - empírový zámek. Způsob života aristokratické společnosti, knihovna, která obsahuje vzácné rukopisy, prvotisky, vědecké knihy a encyklopedie řady vědních oborů, expozice obrazů ze sbírek Národní galerie Praha, anglický park.
Zámek Fryštát - další informace: Zámek Fryštát, na Masarykově náměstí, 596 318 382
informace o oblasti Severní Morava a Slezsko ubytování ve městě/obci Karviná, v oblasti Severní Morava a Slezsko fotografie z města/obce Karviná, z oblasti Severní Morava a Slezsko slavnosti ve městě/obci Karviná, v oblasti Severní Morava a Slezsko aktivity ve městě/obci Karviná, v oblasti Severní Morava a Slezsko lyžování ve městě/obci Karviná, v oblasti Severní Morava a Slezsko
Zdroje informací: Zámek Fryštát, Zámek Fryštát na www.pametihodnosti.cz
 

Archeopark Chotěbuz

Chotěbuz Karvinsko Severní Morava a Slezsko
Archeopark Chotěbuz - foto
FOTO: Archeopark Chotěbuz
Témata: zajímavost jiná | památka historická | muzeum
Archeopark Chotěbuz - popis: Archeopark Chotěbuz je vybudován jako replika původního slovanského opevněného hradiště na místě, kde byla doložena existence hradiska z doby předslovanské, v tzv. halštatském období, i v časech Velkomoravské říše. Ukázka fortifikací, běžných obytných staveb a výrobních zařízení. Patří k nejvýznamnějším a nejlépe dokumentovaným archeologickým lokalitám v ČR.
Archeopark Chotěbuz - další informace: Archeopark Chotěbuz - Podobora, autem směr Karviná za obcí Chotěbuz vlevo.
informace o oblasti Severní Morava a Slezsko ubytování ve městě/obci Chotěbuz, v oblasti Severní Morava a Slezsko fotografie z města/obce Chotěbuz, z oblasti Severní Morava a Slezsko slavnosti ve městě/obci Chotěbuz, v oblasti Severní Morava a Slezsko aktivity ve městě/obci Chotěbuz, v oblasti Severní Morava a Slezsko lyžování ve městě/obci Chotěbuz, v oblasti Severní Morava a Slezsko
Zdroje informací: Archeopark Chotěbuz, Archeopark Chotěbuz, VOLNÁ VSTUPENKA v Cestovní knize
 

Rybí dům Chotěbuz

Chotěbuz Karvinsko Severní Morava a Slezsko
Rybí dům Chotěbuz - foto
FOTO: Rybí dům Chotěbuz
Témata: ZOO, zoopark
Rybí dům Chotěbuz - popis: Rybí dům Chotěbuz - sálá výstava sladkovodních ryb, které lze vidět v obřích akváriích o kapacitě 300 000 litrů vody, kde se nacházejí ryby z našich řek a rybníků, např. kapr, štika, sumec (albín), jeseter, lín, karas, bolen, amur, parmičky, slunka obecná, cejn atd. Kromě těchto 5 obřích akvárií uvidíte také malá akvária o obsahu 150 l až 700l, ve kterých najdete méně známé druhy akvarijních rybek. Po prohlídce si určitě zajděte do stylové restaurace na nějakou rybí specialitu, třeba na zapečeného tolstolobika.
Rybí dům Chotěbuz - další informace: Rybí dům Chotěbuz, Karvinská 381, tel. 558 712 405, 774 712 413.
informace o oblasti Severní Morava a Slezsko ubytování ve městě/obci Chotěbuz, v oblasti Severní Morava a Slezsko fotografie z města/obce Chotěbuz, z oblasti Severní Morava a Slezsko slavnosti ve městě/obci Chotěbuz, v oblasti Severní Morava a Slezsko aktivity ve městě/obci Chotěbuz, v oblasti Severní Morava a Slezsko lyžování ve městě/obci Chotěbuz, v oblasti Severní Morava a Slezsko
Zdroje informací: Rybí dům Chotěbuz
 

Technické muzeum Petřvald

Petřvald Karvinsko Severní Morava a Slezsko
Technické muzeum Petřvald - foto
FOTO: Technické muzeum Petřvald
Témata: muzeum
Technické muzeum Petřvald - popis: Technické muzeum Petřvald - ve výstavní síni jsou prezentovány proměnné výstavy s technickou i vlastivědnou tématikou.
Technické muzeum Petřvald - další informace: Technické muzeum Petřvald, K muzeu 89, tel: 596 541 092, petrvald@muzeumct.cz
informace o oblasti Severní Morava a Slezsko ubytování ve městě/obci Petřvald, v oblasti Severní Morava a Slezsko fotografie z města/obce Petřvald, z oblasti Severní Morava a Slezsko slavnosti ve městě/obci Petřvald, v oblasti Severní Morava a Slezsko aktivity ve městě/obci Petřvald, v oblasti Severní Morava a Slezsko lyžování ve městě/obci Petřvald, v oblasti Severní Morava a Slezsko
Zdroje informací: Technické muzeum Petřvald
 
Strana /1 (4 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda