reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

TIPY NA VÝLET historická města, hrady, zámky, skanzeny, muzeum, technické a vojenské památky, přírodní zajímavosti a naučné stezky, rozhledny, ZOO, botanické zahrady, jeskyně a podzemí ...


Chcete-li více informací o zajímavosti, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, sportu a zábavy, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány pøímo u moøe. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko èi Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (5 záznamů)

Zámek a muzeum Bučovice

Bučovice Vyškovsko Jižní Morava
Zámek a muzeum Bučovice - foto
FOTO: Zámek a muzeum Bučovice na www.turistika.wz.cz
Témata: památka historická | muzeum
Zámek a muzeum Bučovice - popis: Zámek a muzeum Bučovice - renesanční zámek. Zámek je unikátní ukázkou italského renesančního stavitelství severně od Alp, interiéry s unikátní štukovou a malířskou výzdobou. Za zámkem rekonstruovaná renesanční zahrada. Muzejní expozice Bučovice v dějinách, sbírka habánské keramiky, sezónní výstavy.
Zámek a muzeum Bučovice - další informace: Zámek a muzeum Bučovice, uprostřed městečka, 517 383 135 (zámek), 517 383 190 (muzeum)
informace o oblasti Jižní Morava ubytování ve městě/obci Bučovice, v oblasti Jižní Morava fotografie z města/obce Bučovice, z oblasti Jižní Morava slavnosti ve městě/obci Bučovice, v oblasti Jižní Morava aktivity ve městě/obci Bučovice, v oblasti Jižní Morava lyžování ve městě/obci Bučovice, v oblasti Jižní Morava
Zdroje informací: Zámek a muzeum Bučovice, Zámek a muzeum Bučovice na www.pametihodnosti.cz
 

Zámek Nové Zámky

Nesovice Vyškovsko Jižní Morava
Zámek Nové Zámky - foto
FOTO: Zámek Nové Zámky
Témata: památka historická
Zámek Nové Zámky - popis: Zámek Nové Zámky - renesanční zámek. Neobvyklý architektonický typ zámku připomínající městské hrady Toskánska a severní Itálie se střešní štítkovou atikou a tzv. vlaštovčími ocasy, historická expozice ze starých fotografií a pohlednic.
Zámek Nové Zámky - další informace: Zámek Nové Zámky, na severovýchodním ostohu Nesovic, 517 367 035
informace o oblasti Jižní Morava ubytování ve městě/obci Nesovice, v oblasti Jižní Morava fotografie z města/obce Nesovice, z oblasti Jižní Morava slavnosti ve městě/obci Nesovice, v oblasti Jižní Morava aktivity ve městě/obci Nesovice, v oblasti Jižní Morava lyžování ve městě/obci Nesovice, v oblasti Jižní Morava
Zdroje informací: Zámek Nové Zámky, Zámek Nové Zámky na www.pametihodnosti.cz
 

Muzeum Bitvy u Slavkova Rousínov

Rousínov Vyškovsko Jižní Morava
Muzeum Bitvy u Slavkova Rousínov - foto
FOTO: Muzeum Bitvy u Slavkova Rousínov na www.staraposta.cz
Témata: muzeum
Muzeum Bitvy u Slavkova Rousínov - popis: Muzeum Bitvy u Slavkova Rousínov - v historickém areálu Staré pošty je umístěno muzeum severní části bitvy. V autentických prostorách si můžete prohlédnout jednotlivé exponáty, které se vztahují k Bitvě tří císařů. V místnost, kde se konala strategická porada císaře Napoleona s jeho maršály je v současné době umístěno muzeum s původními relikviemi Bitvy.
Muzeum Bitvy u Slavkova Rousínov - další informace: Muzeum Bitvy u Slavkova Rousínov, Stará Pošta 109, tel. 517 375 985 - 6, staraposta@staraposta.cz
informace o oblasti Jižní Morava ubytování ve městě/obci Rousínov, v oblasti Jižní Morava fotografie z města/obce Rousínov, z oblasti Jižní Morava slavnosti ve městě/obci Rousínov, v oblasti Jižní Morava aktivity ve městě/obci Rousínov, v oblasti Jižní Morava lyžování ve městě/obci Rousínov, v oblasti Jižní Morava
Zdroje informací: Muzeum Bitvy u Slavkova Rousínov na www.staraposta.cz
 

Město Slavkov u Brna

Slavkov u Brna Vyškovsko Jižní Morava
Město Slavkov u Brna - foto
FOTO: Město Slavkov u Brna
Témata: historické město
Město Slavkov u Brna - popis: Město Slavkov u Brna - město s hezky upraveným historickým jádrem, které je městskou památkovou zónou. Nádherný zámek s unikátními sbírkami a francouzskou zahradou nelze nenavštívit. Na náměstí je několik renesančních domů, např. budova radnice, či tzv. Panský dům. Na různých místech se dochovaly zbytky městských hradeb.
Město Slavkov u Brna - další informace: Město Slavkov u Brna, informační Regionální Centrum AUSTERLITZ, tel. 544 220 988, info.austerlitz@infos.cz
informace o oblasti Jižní Morava ubytování ve městě/obci Slavkov u Brna, v oblasti Jižní Morava fotografie z města/obce Slavkov u Brna, z oblasti Jižní Morava slavnosti ve městě/obci Slavkov u Brna, v oblasti Jižní Morava aktivity ve městě/obci Slavkov u Brna, v oblasti Jižní Morava lyžování ve městě/obci Slavkov u Brna, v oblasti Jižní Morava
Zdroje informací: Velká cestovní kniha ČR, Město Slavkov u Brna
 

Zámek Slavkov u Brna

Slavkov u Brna Vyškovsko Jižní Morava
Zámek Slavkov u Brna - foto
FOTO: Zámek Slavkov u Brna na www.jizni-morava.cz
Témata: památka historická
Zámek Slavkov u Brna - popis: Zámek Slavkov u Brna - barokní zámek. Skvělá ukázka barokní architektury a výborně zachovány zůstaly i barokní interiéry, zámecká kounicovská expozice, obrazová galerie se sbírkami, francouzské zahrada, anglický park s vodotrysky.
Zámek Slavkov u Brna - další informace: Zámek Slavkov u Brna, na okraji města, 544 221 685
informace o oblasti Jižní Morava ubytování ve městě/obci Slavkov u Brna, v oblasti Jižní Morava fotografie z města/obce Slavkov u Brna, z oblasti Jižní Morava slavnosti ve městě/obci Slavkov u Brna, v oblasti Jižní Morava aktivity ve městě/obci Slavkov u Brna, v oblasti Jižní Morava lyžování ve městě/obci Slavkov u Brna, v oblasti Jižní Morava
Zdroje informací: Zámek Slavkov u Brna, Zámek Slavkov u Brna na www.pametihodnosti.cz
 
reklama
Strana /1 (5 záznamů)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda