reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

TIPY NA VÝLET historická města, hrady, zámky, skanzeny, muzeum, technické a vojenské památky, přírodní zajímavosti a naučné stezky, rozhledny, ZOO, botanické zahrady, jeskyně a podzemí ...


Chcete-li více informací o zajímavosti, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, sportu a zábavy, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko,Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (3 záznamy)

Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou

Mnichovo Hradiště Mladoboleslavsko Český ráj
Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou - foto
FOTO: Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou
Témata: zajímavost pivařská
Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou - popis: Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou - všem příznivcům klášterského tekutého zlata nabízí možnost, jak se lépe seznámit s jeho výrobou a zároveň se dozvědět mnoho zajímavého z bohaté historie tohoto místa. Zajistěte si prohlídku pivovaru a budete provedeni jeho provozem. Exkurze trvá asi 45 minut a je zakončena ochutnávkou v ležáckých sklepích.
Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou - další informace: Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou, tel. 326 771 421
informace o oblasti Český ráj ubytování ve městě/obci Mnichovo Hradiště, v oblasti Český ráj fotografie z města/obce Mnichovo Hradiště, z oblasti Český ráj slavnosti ve městě/obci Mnichovo Hradiště, v oblasti Český ráj aktivity ve městě/obci Mnichovo Hradiště, v oblasti Český ráj lyžování ve městě/obci Mnichovo Hradiště, v oblasti Český ráj
Zdroje informací: Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou
 

Příhrazské skály

Mnichovo Hradiště Mladoboleslavsko Český ráj
Příhrazské skály - foto
FOTO: Příhrazské skály na www.vitejte.cz
Témata: zajímavost přírodní | rozhledna, vyhlídka
Příhrazské skály - popis: Mohutná pískovcová plošina je rozčleněna hustou soustavou roklí a kaňonů. Stěna je ukončena zdaleka viditelnou impozantní až 100 m vysokou skalní stěnou. Skalní stěna je řadou roklí a kaňonů rozčleněna na kvádry, seskupené v malá skalní města - nejzajímavější jsou Drábské světničky, okolí Olšiny a jižní okolí Příhraz s krásnými věřemi a jehlami, vyskokými 25 - 30 m (dominantou je bizardní skalní útvar Kobyla). Na vrcholu stěny řada krásných vyhlídek na Ještědský hřeben, Ralsko, Bezděz...
Příhrazské skály - další informace: Příhrazské skály 4 - 7 km V od Mnichova Hradiště
informace o oblasti Český ráj ubytování ve městě/obci Mnichovo Hradiště, v oblasti Český ráj fotografie z města/obce Mnichovo Hradiště, z oblasti Český ráj slavnosti ve městě/obci Mnichovo Hradiště, v oblasti Český ráj aktivity ve městě/obci Mnichovo Hradiště, v oblasti Český ráj lyžování ve městě/obci Mnichovo Hradiště, v oblasti Český ráj
Zdroje informací: Příhrazské skály na www.ceskyraj.holidaytour.cz
 

Ptačí pozorovatelna Žabakor

Březina Mladoboleslavsko Český ráj
Ptačí pozorovatelna Žabakor - foto
FOTO: Ptačí pozorovatelna Žabakor
Témata: zajímavost přírodní | rozhledna, vyhlídka
Ptačí pozorovatelna Žabakor - popis: Ptačí pozorovatelna s výhledem na rybník Žabakor. Rybník Žabakor je největším v CHKO Český ráj. Jedná o významnou ornitologickou lokalitu (např. moudivláček lužní, budníček pruhohlavý, vrčilka slavíková, žluva hajní, chřástal kropenatý, slavík modráček, moták pochop, jeřáb popelavý, potáplice severní, hohol severní, orlovec říční, kruštík polabský, zevar nejmenší, zrzohlávka rudozobá, hoholka lední, orel mořský, výři, čápi, volavky, jestřáby, krkavci).
informace o oblasti Český ráj ubytování ve městě/obci Březina, v oblasti Český ráj fotografie z města/obce Březina, z oblasti Český ráj slavnosti ve městě/obci Březina, v oblasti Český ráj aktivity ve městě/obci Březina, v oblasti Český ráj lyžování ve městě/obci Březina, v oblasti Český ráj
Zdroje informací: Ptačí pozorovatelna Žabakor
 
Strana /1 (3 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

AKTUÁLNĚ - ZAJISTĚTE SI VČAS:

JARNÍ PRÁZDNINY 2021

VELIKONOČNÍ POBYTY 2021

 

A TAKÉ NEJŽÁDANĚJŠÍ OBJEKTY NA LÉTO 2021

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc – aktuálně:

LETNÍ DOVOLENÁ NA ŠUMAVĚ

NEDALEKO LIPNA

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

VÍNA MORAVSKÝCH VINAŘŮ

Pálava a sklenička

Zavzpomínejte si na dovolenou mezi moravskými sklípky.
Pochutnejte si i doma na vínech, která vám chutnala na moravských vinných stezkách:

Ve vinotéce „U LACHTANA“ v Praze 5

BOHATÁ NABÍDKA VÍN OD RODINNÝCH VINAŘSTVÍ!

 

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda