reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

KALENDÁŘ AKCÍ 2023 městské a historické slavnosti, historické bitvy, poutě, trhy, jarmarky, noční a oživené prohlídky památek, parní vlaky,vinobraní, pivní a gurmánské slavnosti, festivaly....
 

PROSÍME, PRO JISTOTU SI OVĚŘTE NA WEBU (ODKAZ U JEDNOTLIVÝCH AKCÍ)
DATUM KONÁNÍ AKCE (MOHLO DOJÍT KE ZMĚNĚ) A PROGRAM AKCE PRO ROK 2023.
ZA PŘÍPADNÉ NEPŘESNOSTI SE OMLOUVÁME.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU 2024:

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

 

 

Strana /1 (3 záznamy)

Adventní trh 2023 Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou Žďársko Vysočina
Od: 14.12.2023 Do: 14.12.2023 informace o oblasti Vysočina fotografie z města/obce Žďár nad Sázavou, z oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Žďár nad Sázavou, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Žďár nad Sázavou, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Žďár nad Sázavou, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Žďár nad Sázavou, v oblasti Vysočina
Téma:  lidové tradice > vánoce | lidové tradice > poutě, jarmarky, řemesla
Adventní trh 2023 Žďár nad Sázavou - popis: Tradiční předvánoční adventní trh řemeslných výrobků. na náměstí Republiky ve Žďáru nad Sázavou.
Adventní trh 2023 Žďár nad Sázavou - další informace: město Žďár nad Sázavou, telefon: 566 688 111

Vánoční trh Nové Město na Moravě 2023

Nové Město na Moravě Žďársko Vysočina
Od: 16.12.2023 Do: 16.12.2023 informace o oblasti Vysočina fotografie z města/obce Nové Město na Moravě, z oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Nové Město na Moravě, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Nové Město na Moravě, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Nové Město na Moravě, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Nové Město na Moravě, v oblasti Vysočina
Téma:  lidové tradice > vánoce | lidové tradice > poutě, jarmarky, řemesla
Vánoční trh Nové Město na Moravě 2023 - popis: Přijďte nasát vánoční atmosféru a nakoupit dárečky pro svoje blízké na tradiční Vánoční trh. Těšit se můžete na uměleckého kováře, prodej vánočních stromků, svíček, jmelí, vánočních ozdob, výrobků z ovčí vlny, proutěného zboží, adventních dekorací, keramiku, dřevěné hračky, cukroví, perníčky, svařák, medovinu a vše co k Vánocům neodmyslitelně patří.
Vánoční trh Nové Město na Moravě 2023 - další informace: 

Vánoční pohoda Beaver City Strážek 2023

Strážek Žďársko Vysočina
Od: 27.12.2023 Do: 31.12.2023 informace o oblasti Vysočina fotografie z města/obce Strážek, z oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Strážek, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Strážek, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Strážek, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Strážek, v oblasti Vysočina
Téma:  lidové tradice > vánoce | western
Vánoční pohoda Beaver City Strážek 2023 - popis: Společné oslavy vánočních svátků, Silvestra a Nového roku. Prostě relaxace!!!
Vánoční pohoda Beaver City Strážek 2023 - další informace: Westernové městečko BEAVER CITY, tel.: 604 672 642, western.city@westerners.cz
Strana /1 (3 záznamy)
reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.