reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

KALENDÁŘ AKCÍ 2023 městské a historické slavnosti, historické bitvy, poutě, trhy, jarmarky, noční a oživené prohlídky památek, parní vlaky,vinobraní, pivní a gurmánské slavnosti, festivaly....
 

PROSÍME, PRO JISTOTU SI OVĚŘTE NA WEBU (ODKAZ U JEDNOTLIVÝCH AKCÍ)
DATUM KONÁNÍ AKCE (MOHLO DOJÍT KE ZMĚNĚ) A PROGRAM AKCE PRO ROK 2023.
ZA PŘÍPADNÉ NEPŘESNOSTI SE OMLOUVÁME.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU 2024:

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

 

 

Strana /1 (2 záznamy)

Masopust Vortová 2024

Vortová Chrudimsko Východní Čechy
Od: 10.02.2024 Do: 10.02.2024 informace o oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Vortová, z oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Vortová, v oblasti Východní Čechy zajímavosti ve městě/obci Vortová, v oblasti Východní Čechy aktivity ve městě/obci Vortová, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Vortová, v oblasti Východní Čechy
Téma:  lidové tradice | děti
Masopust Vortová 2024 - popis: Masopustní průvod maškar - lidově zvaný "vostatky". Masopustní obchůzka, která byla, spolu s dalšími masopustními obchůzkami na Hlinecku pro svou tradici slavení Masopustu trvající již 200 až 250 let a obdivuhodné masky a kroje zapsána na Reprezentativní seznam nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO. Přijďte se na naši masopustní obchůzku do Virtové také podívat! POZOR! Tento termín masopustu je pouze předpokládaný, bude ještě potvrzen a upřesněn.
Masopust Vortová 2024 - další informace: Obec Vortová, tel.: 469 319 412, ou@vortova.cz

Přehrady fest Seč 2024

Seč Chrudimsko Východní Čechy
Od: 23.08.2024 Do: 24.08.2024 informace o oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Seč, z oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Seč, v oblasti Východní Čechy zajímavosti ve městě/obci Seč, v oblasti Východní Čechy aktivity ve městě/obci Seč, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Seč, v oblasti Východní Čechy
Téma:  kultura > hudba | děti | festivaly > hudební
Přehrady fest Seč 2024 - popis: Přehrady jsou dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel je to především víkend plný aktivit a zážitků. Těšte se na, workshopy, soutěže, dětský program a setkání s kapelami, ale také pláž, koupání, vodní sporty a další kupu vodních radovánek. Festival se koná v příjemném zázemí kempů, přímo na plážích, vodě na dosah.
Přehrady fest Seč 2024 - další informace: info@prehradyfest.cz
Strana /1 (2 záznamy)
reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.