reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

KALENDÁŘ AKCÍ městské a historické slavnosti, historické bitvy, poutě, trhy, jarmarky, noční a oživené prohlídky památek, parní vlaky,vinobraní, pivní a gurmánské slavnosti, festivaly....
Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, sportu a zábavy či lyžařských areálů ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

Ověřte si, prosím, pro Vás důležité informace na kontaktních telefonech a internetových stránkách, uvedených u jednotlivých akcí. Za případné nepřesnosti se omlouváme. Děkujeme.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

 

VZHLEDEM K ZÁKAZU KONÁNÍ HROMADNÝCH AKCÍ SI OVĚŘTE NA WEBU (ODKAZ U JEDNOTLIVÝCH AKCÍ)
ZDA SE AKCE KONÁ!!!

 

Strana /1 (4 záznamy)

ArchiMyšl 2022 Litomyšl

Litomyšl Svitavsko Vysočina
Od: 01.10.2022 Do: 03.10.2022 informace o oblasti Vysočina fotografie z města/obce Litomyšl, z oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina
Téma:  historie > netradiční prohlídky
ArchiMyšl 2022 Litomyšl - popis: ArchiMyšl - program při příležitosti Světového dne architektury. Komentované prohlídky a projížďky, besedy nejen s architekty, výstavy.
ArchiMyšl 2022 Litomyšl - další informace: 

Biskupické kaléšek 2022

Moravská Třebová Svitavsko Vysočina
Od: 01.10.2022 Do: 01.10.2022 informace o oblasti Vysočina fotografie z města/obce Moravská Třebová, z oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina
Téma:  technika | kuriozity | kulinářství > pálenka | festivaly
Biskupické kaléšek 2022 - popis: Biskupické kaléšek - festival slivovice v Biskupicích. „Nebudete stonat, nebudete mřít, budete-li Biskupickó slivovicu pít!“ Biskupické kaléšek nabízí koštování několika druhů slivovice – ze švestek, hrušek, jablek, mrkve nebo dokonce z piva. Biskupický kaléšek není ale jen o koštování slivovice. Součástí festivalu je také přehlídka historických velocipédů, jejímž vyvrcholením je závod na jednu anglickou míli v dobových úborech.
Biskupické kaléšek 2022 - další informace: OÚ Biskupice, tel.: 461 326 521, biskupice@biskupice.cz

Festival ptactva Moravská Třebová 2022

Moravská Třebová Svitavsko Vysočina
Od: 02.10.2022 Do: 02.10.2022 informace o oblasti Vysočina fotografie z města/obce Moravská Třebová, z oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina
Téma:  příroda
Festival ptactva Moravská Třebová 2022 - popis: Sraz na hrázi Starého udáneckého rybníku v neděli 2. 10. v 9:00. Vycházka spojená s kroužkováním ptactva. Pro děti bude připravena soutěž o ceny.
Festival ptactva Moravská Třebová 2022 - další informace: Vede Jakub Vrána (kuba.vrana@email.cz, 739 697 659).

Dobové vánoční pokrmy Svojanov 2022

Svojanov Svitavsko Vysočina
Od: 10.12.2022 Do: 11.12.2022 informace o oblasti Vysočina fotografie z města/obce Svojanov, z oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Svojanov, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Svojanov, v oblasti Vysočina aktivity ve městě/obci Svojanov, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Svojanov, v oblasti Vysočina
Téma:  lidové tradice > vánoce | kulinářství > speciality
Dobové vánoční pokrmy Svojanov 2022 - popis: Ochutnávky vánočních pokrmů připravených podle starých receptů.
Dobové vánoční pokrmy Svojanov 2022 - další informace: Hrad Svojanov, tel.: 461 744 124, info@svojanov.cz
Strana /1 (4 záznamy)
reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.