reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

SPORT A ZÁBAVA plavecké bazény, koupaliště, aquapark, sauny, bowling, fitness centra, bobové dráhy, ...


Chcete-li více informací o aktivitě, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

 

 

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (4 záznamy)

Orlickohorské běžecké tratě - Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách Rychnovsko Orlické hory
Ilustrace není k dispozici.
Témata: běžecké tratě
Orlickohorské běžecké tratě - Deštné v Orlických horách - popis: Orlickohorské běžecké tratě - Deštné v Orlických horách. Několik desítek kilometrů upravených lyžařských tratí prochází po hřebeni Orlických hor a spojuje významná střediska Olešnice v Orlických horách - Sedloňov - Deštné v Orlických horách.
informace o oblasti Orlické hory ubytování ve městě/obci Deštné v Orlických horách, v oblasti Orlické hory fotografie z města/obce Deštné v Orlických horách, z oblasti Orlické hory slavnosti ve městě/obci Deštné v Orlických horách, v oblasti Orlické hory zajímavosti ve městě/obci Deštné v Orlických horách, v oblasti Orlické hory lyžování ve městě/obci Deštné v Orlických horách, v oblasti Orlické hory
Zdroje informací: Orlickohorské běžecké tratě - Deštné v Orlických horách
 

Orlickohorské běžecké tratě - Olešnice

Olešnice v Orlických horách Rychnovsko Orlické hory
Ilustrace není k dispozici.
Témata: běžecké tratě
Orlickohorské běžecké tratě - Olešnice - popis: Orlickohorské běžecké tratě - Olešnice - několik desítek kilometrů upravených lyžařských tratí prochází po hřebeni Orlických hor a spojuje významná střediska Olešnice v Orlických horách - Sedloňov - Deštné v Orlických horách.
informace o oblasti Orlické hory ubytování ve městě/obci Olešnice v Orlických horách, v oblasti Orlické hory fotografie z města/obce Olešnice v Orlických horách, z oblasti Orlické hory slavnosti ve městě/obci Olešnice v Orlických horách, v oblasti Orlické hory zajímavosti ve městě/obci Olešnice v Orlických horách, v oblasti Orlické hory lyžování ve městě/obci Olešnice v Orlických horách, v oblasti Orlické hory
Zdroje informací: Orlickohorské běžecké tratě - Olešnice
 

Orlickohorské běžecké tratě - Sedloňov

Sedloňov Rychnovsko Orlické hory
Ilustrace není k dispozici.
Témata: běžecké tratě
Orlickohorské běžecké tratě - Sedloňov - popis: Orlickohorské běžecké tratě - Sedloňov, několik desítek kilometrů upravených lyžařských tratí prochází po hřebeni Orlických hor a spojuje významná střediska Olešnice v Orlických horách - Sedloňov - Deštné v Orlických horách.
informace o oblasti Orlické hory ubytování ve městě/obci Sedloňov, v oblasti Orlické hory fotografie z města/obce Sedloňov, z oblasti Orlické hory slavnosti ve městě/obci Sedloňov, v oblasti Orlické hory zajímavosti ve městě/obci Sedloňov, v oblasti Orlické hory lyžování ve městě/obci Sedloňov, v oblasti Orlické hory
Zdroje informací: Orlickohorské běžecké tratě - Sedloňov na www.olesnice.net
 

Orlickohorské běžecké tratě Říčky

Říčky v Orlických horách Rychnovsko Orlické hory
';
FOTO: Orlickohorské běžecké tratě Říčky
Témata: běžecké tratě
Orlickohorské běžecké tratě Říčky - popis: Orlickohorské běžecké tratě Říčky, v okolí Říček jsou kilometry upravovaných běžeckých tratí.
Orlickohorské běžecké tratě Říčky - další informace: Orlickohorské běžecké tratě Říčky, Skicentrum Říčky, tel. 494 595 559
informace o oblasti Orlické hory ubytování ve městě/obci Říčky v Orlických horách, v oblasti Orlické hory fotografie z města/obce Říčky v Orlických horách, z oblasti Orlické hory slavnosti ve městě/obci Říčky v Orlických horách, v oblasti Orlické hory zajímavosti ve městě/obci Říčky v Orlických horách, v oblasti Orlické hory lyžování ve městě/obci Říčky v Orlických horách, v oblasti Orlické hory
Zdroje informací: Orlickohorské běžecké tratě Říčky
 
Strana /1 (4 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda