reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

SPORT A ZÁBAVA plavecké bazény, koupaliště, aquapark, sauny, bowling, fitness centra, bobové dráhy, ...


Chcete-li více informací o aktivitě, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

 

 

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (5 záznamů)

Krytý plavecký bazén Bzenec

Bzenec Hodonínsko Jižní Morava
FOTO: Krytý plavecký bazén Bzenec na www.zsbzenec.cz
Témata: plavecký bazén, aquapark
Krytý plavecký bazén Bzenec - popis: Krytý plavecký bazén Bzenec, menší 18 metrový bazén.
Krytý plavecký bazén Bzenec - další informace: Krytý plavecký bazén Bzenec, ZŠ Bzenec, Olšovská 1428
informace o oblasti Jižní Morava ubytování ve městě/obci Bzenec, v oblasti Jižní Morava fotografie z města/obce Bzenec, z oblasti Jižní Morava slavnosti ve městě/obci Bzenec, v oblasti Jižní Morava zajímavosti ve městě/obci Bzenec, v oblasti Jižní Morava lyžování ve městě/obci Bzenec, v oblasti Jižní Morava
Zdroje informací: Krytý plavecký bazén Bzenec na www.zsbzenec.cz
 

Krytý plavecký bazén Hodonín

Hodonín Hodonínsko Jižní Morava
Témata: solárium | sauna, pára | masáže | plavecký bazén, aquapark | fitcentrum
Krytý plavecký bazén Hodonín - popis: Krytý plavecký bazén Hodonín - 25 m bazén, bazén pro neplavce, plavecká škola, solárium, sauna, pára, fitness, občerstvení.
Krytý plavecký bazén Hodonín - další informace: Krytý plavecký bazén Hodonín na jižním okraji města, Sportovní 4186/2, tel. 518 353 034
informace o oblasti Jižní Morava ubytování ve městě/obci Hodonín, v oblasti Jižní Morava fotografie z města/obce Hodonín, z oblasti Jižní Morava slavnosti ve městě/obci Hodonín, v oblasti Jižní Morava zajímavosti ve městě/obci Hodonín, v oblasti Jižní Morava lyžování ve městě/obci Hodonín, v oblasti Jižní Morava
Zdroje informací: Krytý plavecký bazén Hodonín
 

Solná jeskyně Kyjov

Kyjov Hodonínsko Jižní Morava
FOTO: Solná jeskyně Kyjov
Témata: solná jeskyně
Solná jeskyně Kyjov - popis: Solná jeskyně Kyjov - stěny, podlaha a částečně i strop jsou vystavěny výlučně ze solných segmentů nejslanějšího moře světa – Mrtvého moře. Jedna procedura v jeskyni se podle pozorování vyrovná několika dnům pobytu u moře. Po pravidelných procedurách můžete již v průběhu jednoho týdne pocítit výrazné změny na svém organismu.
Solná jeskyně Kyjov - další informace: Solná jeskyně Kyjov, Havlíčkova 170, tel. 724 966 114
informace o oblasti Jižní Morava ubytování ve městě/obci Kyjov, v oblasti Jižní Morava fotografie z města/obce Kyjov, z oblasti Jižní Morava slavnosti ve městě/obci Kyjov, v oblasti Jižní Morava zajímavosti ve městě/obci Kyjov, v oblasti Jižní Morava lyžování ve městě/obci Kyjov, v oblasti Jižní Morava
Zdroje informací: Solná jeskyně Kyjov
 

Krytý plavecký bazén Ratíškovice

Ratíškovice Hodonínsko Jižní Morava
Témata: volejbal, plážový volejbal | tenisové kurty | plavecký bazén, aquapark | bowling a kuželky
Krytý plavecký bazén Ratíškovice - popis: Krytý plavecký bazén Ratíškovice nabízí 25 m bazén, plavecká škola, kuželky, volejbal, tenis.
Krytý plavecký bazén Ratíškovice - další informace: Krytý plavecký bazén Ratíškovice, ul. Svatopluka Stokláska, tel. 603 531 264.
informace o oblasti Jižní Morava ubytování ve městě/obci Ratíškovice, v oblasti Jižní Morava fotografie z města/obce Ratíškovice, z oblasti Jižní Morava slavnosti ve městě/obci Ratíškovice, v oblasti Jižní Morava zajímavosti ve městě/obci Ratíškovice, v oblasti Jižní Morava lyžování ve městě/obci Ratíškovice, v oblasti Jižní Morava
Zdroje informací: Krytý plavecký bazén Ratíškovice na www.ratiskovice.com
 

Solná jeskyně Veselí nad Moravou

Veselí nad Moravou Hodonínsko Jižní Morava
FOTO: Solná jeskyně Veselí nad Moravou
Témata: solná jeskyně
Solná jeskyně Veselí nad Moravou - popis: Solná jeskyně Veselí nad Moravou - v dnešní moderní době s rychlým způsobem života a neustálým stresem často zapomínáme na potřeby našeho organismu-vyčistit se, zbavit se školdlivých látek. A právě pro ty, kteří nemají čas z či jiných důvodů nemohou odjet k moři, ale i těm kterým záleží na zdraví svém a svých blízkých, nabízí tuto možnost - přijďte relaxovat do solné jeskyně.
Solná jeskyně Veselí nad Moravou - další informace: Solná jeskyně Veselí nad Moravou, Masarykova 116, tel. 604 380 651
informace o oblasti Jižní Morava ubytování ve městě/obci Veselí nad Moravou, v oblasti Jižní Morava fotografie z města/obce Veselí nad Moravou, z oblasti Jižní Morava slavnosti ve městě/obci Veselí nad Moravou, v oblasti Jižní Morava zajímavosti ve městě/obci Veselí nad Moravou, v oblasti Jižní Morava lyžování ve městě/obci Veselí nad Moravou, v oblasti Jižní Morava
Zdroje informací: Solná jeskyně Veselí nad Moravou
 
reklama
Strana /1 (5 záznamů)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda