reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

SPORT A ZÁBAVA plavecké bazény, koupaliště, aquapark, sauny, bowling, fitness centra, bobové dráhy, ...


Chcete-li více informací o aktivitě, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

 

 

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (2 záznamy)

Aquapark Hranice

Hranice Přerovsko Střední Morava
';
FOTO: Aquapark Hranice
Témata: vířivka | solárium | sauna, pára | masáže | plavecký bazén, aquapark
Aquapark Hranice - popis: Aquapark Hranice - kromě klasického pětadvacetimetrového bazénu se čtyřmi drahami čeká na návštěvníky také relaxační bazén s nejrůznějšími atrakcemi. Nechybí zde divoká řeka, houpací bazén, masážní lavice, vzdušná lehátka nebo vodní masážní trysky. Vyzkoušet můžete stometrový tobogán, whirpool či parní kabinku. K odpočinku vybízí třeba mokrý bar. Pro menší příchozí je určen dětský bazén o rozměrech 10×5 metrů. Ne všechny radovánky se ale odehrávají ve vnitřní hale. Mimo ni nabízí aquapark finskou, parní a aromatickou saunu. Samozřejmostí jsou rovněž masáže, solárium, rychlé občerstvení i restaurace.
Aquapark Hranice - další informace: Aquapark Hranice na Stadionu SK Hranice, Žáčkova ul., tel. 581 606 060, 581 606 666
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Hranice, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Hranice, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Hranice, v oblasti Střední Morava zajímavosti ve městě/obci Hranice, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Hranice, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Aquapark Hranice, Aquapark Hranice na www.malenik.cz
 

Krytý plavecký bazén Přerov

Přerov Přerovsko Střední Morava
';
FOTO: Krytý plavecký bazén Přerov
Témata: vířivka | solárium | sauna, pára | masáže | plavecký bazén, aquapark
Krytý plavecký bazén Přerov - popis: Krytý plavecký bazén Přerov - 50 m bazén, dětský bazéne. V areálu je k dispozici mimo jiné sauna, solárium či perličková koupel. Návštěvníci mají možnost využít také masérských služeb nebo navštívit místní restauraci. Samozřejmostí je bufet nabízející rychlé studené i teplé občerstvení. V létě je otevřen rovněž venkovní pětadvacetimetrový bazén.
Krytý plavecký bazén Přerov - další informace: Krytý plavecký bazén Přerov, Kopaniny 2, tel. 581 736 580
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Přerov, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Přerov, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Přerov, v oblasti Střední Morava zajímavosti ve městě/obci Přerov, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Přerov, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Krytý plavecký bazén Přerov, Krytý plavecký bazén Přerov na www.malenik.cz
 
Strana /1 (2 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc – aktuálně:

LETNÍ DOVOLENÁ NA ŠUMAVĚ

NEDALEKO LIPNA

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda