reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

SPORT A ZÁBAVA plavecké bazény, koupaliště, aquapark, sauny, bowling, fitness centra, bobové dráhy, ...


Chcete-li více informací o aktivitě, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

 

 

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (2 záznamy)

Venkovní aquapark Plavecký areál Pardubice

Pardubice Pardubicko Východní Čechy
';
FOTO: Aquapark Plavecký areál Pardubice
Témata: aquapark venkovní | volejbal, plážový volejbal | ostatní letní aktivity | koupaliště
Venkovní aquapark Plavecký areál Pardubice - popis: Venkovní aquapark Plavecký areál Pardubice nabízí rekreační plavecký bazén a dětský bazén, brouzdaliště s atrakcemi pro nejmenší, sluneční pláž masážní lůžka, chrliče vody, vodní hřiby, tobogán a skluzavka, plážová lehátka, plážový volejbal, stolní tenis, ruské kuželky, pro nejmenší dřevěný hrad se skluzavkou, pískoviště, houpačky a kolotoč.
Venkovní aquapark Plavecký areál Pardubice - další informace: Venkovní aquapark Plavecký areál Pardubice, Jiráskova ul., tel. 464 646 711
informace o oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Pardubice, v oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Pardubice, z oblasti Východní Čechy slavnosti ve městě/obci Pardubice, v oblasti Východní Čechy zajímavosti ve městě/obci Pardubice, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Pardubice, v oblasti Východní Čechy
Zdroje informací: Aquapark Plavecký areál Pardubice
 

Venkovní aquapark Tyršova plovárna Vysoké Mýto

Vysoké Mýto Ústeckoorlicko Východní Čechy
';
FOTO: Venkovní aquapark Tyršova plovárna Vysoké Mýto na www.vysoke-myto.cz
Témata: aquapark venkovní | volejbal, plážový volejbal
Venkovní aquapark Tyršova plovárna Vysoké Mýto - popis: Venkovní aquapark Tyršova plovárna Vysoké Mýto - jedna z největších přírodních plováren v ČR, nabízí skokanský můstek, skluzavku, tobogán, plážový volejbal, stolní tenis, nohejbal, občerstvení a možnost rožnění.
Venkovní aquapark Tyršova plovárna Vysoké Mýto - další informace: Venkovní aquapark Tyršova plovárna Vysoké Mýto, U plovárny 328, tel. 465 420 498
informace o oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Vysoké Mýto, v oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Vysoké Mýto, z oblasti Východní Čechy slavnosti ve městě/obci Vysoké Mýto, v oblasti Východní Čechy zajímavosti ve městě/obci Vysoké Mýto, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Vysoké Mýto, v oblasti Východní Čechy
Zdroje informací: Venkovní aquapark Tyršova plovárna Vysoké Mýto na www.vysoke-myto.cz
 
Strana /1 (2 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda