reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

SPORT A ZÁBAVA plavecké bazény, koupaliště, aquapark, sauny, bowling, fitness centra, bobové dráhy, ...


Chcete-li více informací o aktivitě, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

 

 

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (3 záznamy)

Koupaliště a krytý plavecký bazén Chrudim

Chrudim Chrudimsko Vysočina
';
FOTO: Koupaliště a krytý plavecký bazén Chrudim
Témata: aquapark venkovní | vířivka | solárium | sauna, pára | masáže | plavecký bazén, aquapark | koupaliště
Koupaliště a krytý plavecký bazén Chrudim - popis: Aquapark Chrudim nabízí 25 m plavecký bazén, tobogán, vířivku, divokou řeku, solárium, saunu, masáže, skokanské prkno nebo věž, skluzavku, plaveckou školu, bezbariérový přístup.
Koupaliště a krytý plavecký bazén Chrudim - další informace: Koupaliště a krytý plavecký bazén Chrudim je v jv. části města, tel. 469 638 737
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Chrudim, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Chrudim, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Chrudim, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Chrudim, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Chrudim, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Koupaliště a krytý plavecký bazén Chrudim
 

Venkovní aquapark Vodní ráj Jihlava

Jihlava Jihlavsko Vysočina
';
FOTO: Aquapark Vodní ráj Jihlava
Témata: aquapark venkovní | volejbal, plážový volejbal | tenisové kurty | ostatní letní aktivity | koupaliště
Venkovní aquapark Vodní ráj Jihlava - popis: Venkovní aquapark Vodní ráj Jihlava nabízí tobogán, skluzavku, vodní hrad, divokou řeku, volejbal, plážový volejbal, nohejbal, tenis, travnaté plochy, občerstvení. V areálu je také krytý aquapark.
Venkovní aquapark Vodní ráj Jihlava - další informace: Aquapark Vodní ráj Jihlava, ul. Romana Havelky 5a, za Hypernovou, tel.567 230 166
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Jihlava, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Jihlava, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Aquapark Vodní ráj Jihlava
 

Aquapark Moravská Třebová

Moravská Třebová Svitavsko Vysočina
';
FOTO: Aquapark Moravská Třebová
Témata: aquapark venkovní | koupaliště
Aquapark Moravská Třebová - popis: Aquapark Moravská Třebová Vám nabízí plavecký bazén, který má 4 samostatné plavecké dráhy. Dále rekreační bazén - zahrnuje vodní atrakce jako vodní hřib, chrliče a stěnové trysky, sedací lavice s celoplošnou vzduchovou masáží, dnový vzduchovač a houpací bazén. Aquapark Moravská Třebová láká tobogánem o délce 51 m a skluzavkou o délce 29m. Voda v bazénech je vyhřívaná tepelnými čerpadly. Aquapark Moravská Třebová má také bezbariérový přístupový chodník. Pro lepší pohodu návštěvníků je zde v provozu občerstvení s příjemným posezením pro všechny generace. Aquapark Moravská Třebová je v provozu od června do srpna.
Aquapark Moravská Třebová - další informace: Aquapark Moravská Třebová, Tyršova 41/240, tel. 461 316 509, 461 316 739
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Moravská Třebová, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Moravská Třebová, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Aquapark Moravská Třebová
 
Strana /1 (3 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda