reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

SPORT A ZÁBAVA plavecké bazény, koupaliště, aquapark, sauny, bowling, fitness centra, bobové dráhy, ...


Chcete-li více informací o aktivitě, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

 

 

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (4 záznamy)

Bowling Peklo Litomyšl

Litomyšl Svitavsko Vysočina
';
FOTO: Bowling Peklo Litomyšl
Témata: bowling a kuželky
Bowling Peklo Litomyšl - popis: Bowling Peklo Litomyšl - zahrajte si bowling na kvalitních drahách, potěší Vás příjemné prostředí a pohodové ceny.
Bowling Peklo Litomyšl - další informace: Bowling Peklo Litomyšl, Braunerovo nám. 204, tel. 461 616 719, peklo@lit.cz
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Litomyšl, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Bowling Peklo Litomyšl
 

Sportovní centrum Litomyšl

Litomyšl Svitavsko Vysočina
';
FOTO: Sportovní centrum Litomyšl
Témata: squash | tenisová hala | tenisové kurty | bowling a kuželky
Sportovní centrum Litomyšl - popis: Sportovní centrum Litomyšl nabízí 4 bowlingové dráhy, 6 tenisových kurtů a 3 kurty pro squash.
Sportovní centrum Litomyšl - další informace: Sportovní centrum Litomyšl, U Plovárny 1152, tel. 461 613 923, 606 504 235, 606 461 228
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Litomyšl, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Litomyšl, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Sportovní centrum Litomyšl
 

Bowling U Kmotra Třebíč

Třebíč Třebíčsko Vysočina
';
FOTO: Bowling U Kmotra Třebíč
Témata: bowling a kuželky
Bowling U Kmotra Třebíč - popis: Bowling U Kmotra Třebíč - přijďte si zahrát na osmidráhový bowling. Součástí bowlingové herny je restaurace s barem, příjemným posezením a dobrou kuchyní.
Bowling U Kmotra Třebíč - další informace: Bowling U Kmotra Třebíč, Táborská 406, tel. 739 222 999
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Třebíč, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Třebíč, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Třebíč, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Třebíč, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Třebíč, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Bowling U Kmotra Třebíč
 

Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem Žďársko Vysočina
';
FOTO: Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem
Témata: squash | solárium | sauna, pára | masáže | bowling a kuželky
Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem - popis: Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem nabízí velmi dobře vybavenou posilovnu, 2 bowlingové a kuželkové dráhy, halu na squash, halu s umělým povrchem na různé sporty a bar.
Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem - další informace: Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem, Dr. Veselého 754, tel. 566 551 098, realsportu@arealsportu.cz
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Bystřice nad Pernštejnem, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem
 
Strana /1 (4 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda