reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

SPORT A ZÁBAVA plavecké bazény, koupaliště, aquapark, sauny, bowling, fitness centra, bobové dráhy, ...


Chcete-li více informací o aktivitě, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

 

 

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (3 záznamy)

Golf klub Darovanský dvůr Resort Darová

Břasy Rokycansko Západní Čechy
';
FOTO: Golf klub Darovanský dvůr Resort Darová
Témata: golf
Golf klub Darovanský dvůr Resort Darová - popis: Golf klub Darovanský dvůr Resort nabízí celoročně hřiště s 27 jamkami pro hráče střední sportovní obtížnosti, je ale výzvou i pro závodní hráče. V centru je umístěn hotel Darovanský dvůr, kde můžete ochutnat lahůdky místního kuchaře a celý den završit klidným spánkem.
Golf klub Darovanský dvůr Resort Darová - další informace: Golf klub Darovanský dvůr Resort, Darová 3, Břasy, tel: 371 740 716, 604 211 558
informace o oblasti Západní Čechy ubytování ve městě/obci Břasy, v oblasti Západní Čechy fotografie z města/obce Břasy, z oblasti Západní Čechy slavnosti ve městě/obci Břasy, v oblasti Západní Čechy zajímavosti ve městě/obci Břasy, v oblasti Západní Čechy lyžování ve městě/obci Břasy, v oblasti Západní Čechy
Zdroje informací: Golf klub Darovanský dvůr Resort Darová
 

Fitness Fit Bar Rokycany

Rokycany Rokycansko Západní Čechy
';
FOTO: Fitness Fit Bar Rokycany
Témata: solárium | fitcentrum | bowling a kuželky
Fitness Fit Bar Rokycany - popis: Fitness Fit Bar Rokycany nabízí posilovnu, spinning, aerobic, solárium a bowling.
Fitness Fit Bar Rokycany - další informace: Fitness Fit Bar Rokycany, Dělostřelců 1210, tel. 775 557 904
informace o oblasti Západní Čechy ubytování ve městě/obci Rokycany, v oblasti Západní Čechy fotografie z města/obce Rokycany, z oblasti Západní Čechy slavnosti ve městě/obci Rokycany, v oblasti Západní Čechy zajímavosti ve městě/obci Rokycany, v oblasti Západní Čechy lyžování ve městě/obci Rokycany, v oblasti Západní Čechy
Zdroje informací: Fitness Fit Bar Rokycany
 

Krytý plavecký bazén Rokycany

Rokycany Rokycansko Západní Čechy
';
FOTO: Krytý plavecký bazén Rokycany
Témata: vířivka | sauna, pára | plavecký bazén, aquapark
Krytý plavecký bazén Rokycany - popis: Krytý plavecký bazén Rokycany nabízí dva bazény, 35m dlouhý tobogán, vířivku pro 10 návštěvníků, masážní lůžka, protiproud a parní kabiny. Krytý plavecký bazén Rokycany také nazapomněl na dětský bazén se skluzavkou a chrličem.
Krytý plavecký bazén Rokycany - další informace: Krytý plavecký bazén Rokycany, Pod Husovými sady 1160, tel. 371 745 111
informace o oblasti Západní Čechy ubytování ve městě/obci Rokycany, v oblasti Západní Čechy fotografie z města/obce Rokycany, z oblasti Západní Čechy slavnosti ve městě/obci Rokycany, v oblasti Západní Čechy zajímavosti ve městě/obci Rokycany, v oblasti Západní Čechy lyžování ve městě/obci Rokycany, v oblasti Západní Čechy
Zdroje informací: Krytý plavecký bazén Rokycany
 
Strana /1 (3 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda