reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

SPORT A ZÁBAVA plavecké bazény, koupaliště, aquapark, sauny, bowling, fitness centra, bobové dráhy, ...


Chcete-li více informací o aktivitě, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

 

 

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavì, v jižních Èechách, a na jižní Moravì, v Èeském ráji, Krkonoších, Jizerských èi Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (4 záznamy)

Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem Žďársko Vysočina
FOTO: Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem
Témata: squash | solárium | sauna, pára | masáže | bowling a kuželky
Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem - popis: Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem nabízí velmi dobře vybavenou posilovnu, 2 bowlingové a kuželkové dráhy, halu na squash, halu s umělým povrchem na různé sporty a bar.
Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem - další informace: Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem, Dr. Veselého 754, tel. 566 551 098, realsportu@arealsportu.cz
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Bystřice nad Pernštejnem, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Areál sportu Bystřice nad Pernštejnem
 

Horolezecká stěna Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem Žďársko Vysočina
FOTO: Horolezecká stěna Bystřice nad Pernštejnem
Témata: krytá horolezecká stěna
Horolezecká stěna Bystřice nad Pernštejnem - popis: Horolezecká stěna Bystřice nad Pernštejnem patří mezi čtyři nejtěžší stěny v České republice. Výška 11 m, 1500 chytů.
Horolezecká stěna Bystřice nad Pernštejnem - další informace: Horolezecká stěna Bystřice nad Pernštejnem, Dr. Veselého 754, tel. 566 551 098, realsportu@arealsportu.cz
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Bystřice nad Pernštejnem, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Bystřice nad Pernštejnem, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Horolezecká stěna Bystřice nad Pernštejnem
 

Lanový park Joy Tři Studně

Tři Studně Žďársko Vysočina
FOTO: Lanový park Joy Tři Studně
Témata: lanové centrum | krytá horolezecká stěna
Lanový park Joy Tři Studně - popis: Lanový park Joy Tři Studně - čeká na vás Jakubův žebřík, zavěšené klády, skok na hrazdu, šikmá kladina a umělá horolezecká stěna. Lanový park Joy Vám může pomoci zlepšit fyzickou kondici, koordinaci, sebekontrolu a dodat pocit úspěchu a dobrodružství.
Lanový park Joy Tři Studně - další informace: Lanový park Joy, Tři Studně - Vlachovice, u penzionu Pegas, tel. 566 619 213.
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Tři Studně, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Tři Studně, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Tři Studně, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Tři Studně, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Tři Studně, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Lanový park Joy Tři Studně
 

Boulderová stěna Velké Meziříčí

Velké Meziříčí Žďársko Vysočina
FOTO: Boulderová stěna Velké Meziříčí
Témata: krytá horolezecká stěna
Boulderová stěna Velké Meziříčí - popis: Boulderová stěna Velké Meziříčí Velké Meziříčí - výška bouldrové stěny je 3 metry, délka je 6 metrů a šířka 4 metry. Stěna zabírá plochu 45 m2.
Boulderová stěna Velké Meziříčí - další informace: Boulderová stěna Velké Meziříčí - stěna se nachází ve dvoře domu, kde sídlí firma Zbraně a střelivo Salaš. Přístup je ovšem možný z druhé strany tzn. od řeky, tzn. naproti Jelínkově vile.
informace o oblasti Vysočina ubytování ve městě/obci Velké Meziříčí, v oblasti Vysočina fotografie z města/obce Velké Meziříčí, z oblasti Vysočina slavnosti ve městě/obci Velké Meziříčí, v oblasti Vysočina zajímavosti ve městě/obci Velké Meziříčí, v oblasti Vysočina lyžování ve městě/obci Velké Meziříčí, v oblasti Vysočina
Zdroje informací: Boulderová stěna Velké Meziříčí
 
Strana /1 (4 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda