reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

SPORT A ZÁBAVA plavecké bazény, koupaliště, aquapark, sauny, bowling, fitness centra, bobové dráhy, ...


Chcete-li více informací o aktivitě, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

 

 

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (6 záznamů)

Relax park Modrá stodola Horoměřice

Horoměřice Pražské okolí - západ Střední Čechy
';
FOTO: Bowling Modrá stodola Horoměřice
Témata: vířivka | sauna, pára | masáže | bowling a kuželky
Relax park Modrá stodola Horoměřice - popis: Bowling Modrá stodola Horoměřice nabízí čtyři profesionální dráhy, automaticky stavitelné mantinely pro hru dětí, kulečník, pool, šipky, velkoplošnou obrazovku - přenosy sportovních pořadů přes satelit, dětský koutek s houpačkami, skluzavkou apod. Na velkoplošné obrazovce promítání pohádek a přírodopisných filmů. Wellness - whirlpool, bylinkovou saunu, masáže, double masáže a relaxační místnost.
Relax park Modrá stodola Horoměřice - další informace: Bowling Modrá stodola, ul. Spojovací, Horoměřice, 220 406 466, bowling@modrastodola.cz
informace o oblasti Střední Čechy ubytování ve městě/obci Horoměřice, v oblasti Střední Čechy fotografie z města/obce Horoměřice, z oblasti Střední Čechy slavnosti ve městě/obci Horoměřice, v oblasti Střední Čechy zajímavosti ve městě/obci Horoměřice, v oblasti Střední Čechy lyžování ve městě/obci Horoměřice, v oblasti Střední Čechy
Zdroje informací: Bowling Modrá stodola Horoměřice
 

Bowling Pivnice Jesenice

Jesenice Pražské okolí - západ Střední Čechy
';
FOTO: Bowling Pivnice Jesenice
Témata: bowling a kuželky
Bowling Pivnice Jesenice - popis: Bowling Pivnice Jesenice - bowlingová herna s restaurací Vám nabízí 6 provázkových bowlingových drah, kulečník, plazmové obrazovky pro sportovní přenosy, zahrádku, výbornou kuchyni, v létě grilování, rodinné oslavy, firemní večírky. Pořádají amatérské bowlingové turnaje.
Bowling Pivnice Jesenice - další informace: Bowling Pivnice Jesenice, Budějovická 899, Jesenice u Prahy, tel. 241 930 708
informace o oblasti Střední Čechy ubytování ve městě/obci Jesenice, v oblasti Střední Čechy fotografie z města/obce Jesenice, z oblasti Střední Čechy slavnosti ve městě/obci Jesenice, v oblasti Střední Čechy zajímavosti ve městě/obci Jesenice, v oblasti Střední Čechy lyžování ve městě/obci Jesenice, v oblasti Střední Čechy
Zdroje informací: Bowling Pivnice Jesenice
 

Bowling Hall Trnová

Jíloviště Pražské okolí - západ Střední Čechy
';
FOTO: Bowling Hall Trnová
Témata: bowling a kuželky
Bowling Hall Trnová - popis: Bowling Hall Trnová - bowling disponuje šesti moderními dráhami. Ve večerních hodinách je možné dráhy osvětlit speciálním GLOW efektem (UV - nasvětlení).
Bowling Hall Trnová - další informace: Bowling Hall Trnová, Trnová u Jíloviště čp.26, tel. 312 310 264 ,739 015 888
informace o oblasti Střední Čechy ubytování ve městě/obci Jíloviště, v oblasti Střední Čechy fotografie z města/obce Jíloviště, z oblasti Střední Čechy slavnosti ve městě/obci Jíloviště, v oblasti Střední Čechy zajímavosti ve městě/obci Jíloviště, v oblasti Střední Čechy lyžování ve městě/obci Jíloviště, v oblasti Střední Čechy
Zdroje informací: Bowling Hall Trnová
 

Bowling Trnová

Klínec Pražské okolí - západ Střední Čechy
';
FOTO: Bowling Trnová
Témata: bowling a kuželky
Bowling Trnová - popis: Bowling Trnová disponuje šesti moderními dráhami AMF. Veškeré herní údaje jsou automaticky vyhodnocovány na monitorech nad drahami a ve večerních hodinách jsou osvětleny UV osvětlením.
Bowling Trnová - další informace: Bowling Trnová, Trnová u Jíloviště čp.26, tel. 312 310 264, 739 015 888
informace o oblasti Střední Čechy ubytování ve městě/obci Klínec, v oblasti Střední Čechy fotografie z města/obce Klínec, z oblasti Střední Čechy slavnosti ve městě/obci Klínec, v oblasti Střední Čechy zajímavosti ve městě/obci Klínec, v oblasti Střední Čechy lyžování ve městě/obci Klínec, v oblasti Střední Čechy
Zdroje informací: Bowling Trnová
 

Bowling Serpentin Roztoky u Prahy

Roztoky Pražské okolí - západ Střední Čechy
';
FOTO: Bowling Serpentin Roztoky u Prahy na www.hotel-academic.cz
Témata: bowling a kuželky
Bowling Serpentin Roztoky u Prahy - popis: Bowling Serpentin Roztoky u Prahy - v bowlingovém centru jsou pro Vás připraveny 4 bowlingové dráhy s profesionálním vybavením, na kterých můžete prověřit svou kondici a strávit příjemné okamžiky s Vašimi přáteli. Vaše bowlingové klání si můžete zpříjemnit občerstvením v baru Serpentin Bowl, či sklenkou dobrého vína z vinotéky. V prostorách bowlingového centra naleznete také kulečník.
Bowling Serpentin Roztoky u Prahy - další informace: Bowling Serpentin Roztoky u Prahy,Tyršovo nám., tel. 242 448 111
informace o oblasti Střední Čechy ubytování ve městě/obci Roztoky, v oblasti Střední Čechy fotografie z města/obce Roztoky, z oblasti Střední Čechy slavnosti ve městě/obci Roztoky, v oblasti Střední Čechy zajímavosti ve městě/obci Roztoky, v oblasti Střední Čechy lyžování ve městě/obci Roztoky, v oblasti Střední Čechy
Zdroje informací: Bowling Serpentin Roztoky u Prahy na www.hotel-academic.cz
 
reklama

Bowling Beyk Velké Přílepy

Velké Přílepy Pražské okolí - západ Střední Čechy
';
FOTO: Bowling Beyk Velké Přílepy
Témata: bowling a kuželky
Bowling Beyk Velké Přílepy - popis: Bowling Beyk Velké Přílepy nabízí čtyři bowlingové dráhy, dvoje elektronické šipky, fotbálek, kulečník a hrací stůl na Čověče nezlob se!
Bowling Beyk Velké Přílepy - další informace: Bowling Beyk Velké Přílepy, Kladenská 18, Velké Přílepy, tel. 220 930 489
informace o oblasti Střední Čechy ubytování ve městě/obci Velké Přílepy, v oblasti Střední Čechy fotografie z města/obce Velké Přílepy, z oblasti Střední Čechy slavnosti ve městě/obci Velké Přílepy, v oblasti Střední Čechy zajímavosti ve městě/obci Velké Přílepy, v oblasti Střední Čechy lyžování ve městě/obci Velké Přílepy, v oblasti Střední Čechy
Zdroje informací: Bowling Beyk Velké Přílepy
 
Strana /1 (6 záznamů)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda