reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

SPORT A ZÁBAVA plavecké bazény, koupaliště, aquapark, sauny, bowling, fitness centra, bobové dráhy, ...


Chcete-li více informací o aktivitě, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

 

 

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moøe v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (4 záznamy)

Bowling City Kojetín

Kojetín Přerovsko Střední Morava
';
FOTO: Bowling City Kojetín na www.kojetin.cz
Témata: squash | tenisové kurty | ostatní letní aktivity | bowling a kuželky
Bowling City Kojetín - popis: Bowling City Kojetín - zahrá si můžete bowling, squash, kulečník, šipky, stolní fotbal, využít tenisový kurt či si zařádit na skateboardu.
Bowling City Kojetín - další informace: Bowling City Kojetín, Kroměřížská 109, tel. 581 761 076
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Kojetín, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Kojetín, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Kojetín, v oblasti Střední Morava zajímavosti ve městě/obci Kojetín, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Kojetín, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Bowling City Kojetín na www.kojetin.cz
 

Bowling Arpel Lipník nad Bečvou

Lipník nad Bečvou Přerovsko Střední Morava
';
FOTO: Bowling Arpel Lipník nad Bečvou
Témata: bowling a kuželky
Bowling Arpel Lipník nad Bečvou - popis: Bowling Arpel Lipník nad Bečvou - přijďte si zahrát na 4 profesionálních drahách typu AMF a skvěle se u toho pobavit. Na každé dráze může hrát až 8 hráčů, tzn. 32 hráčů. Ke hře je nutné mít speciální obuv, kterou pokud vlastníte si doneste s sebou nebo Vám ji samozřejmě zapůjčí.
Bowling Arpel Lipník nad Bečvou - další informace: Bowling Arpel Lipník nad Bečvou, Hrnčířská 389, tel. 581 772 672, 777 753 320.
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Lipník nad Bečvou, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Lipník nad Bečvou, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Lipník nad Bečvou, v oblasti Střední Morava zajímavosti ve městě/obci Lipník nad Bečvou, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Lipník nad Bečvou, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Bowling Arpel Lipník nad Bečvou
 

Bowling Bar Factory Lipník nad Bečvou

Lipník nad Bečvou Přerovsko Střední Morava
';
FOTO: Bowling Bar Factory Lipník nad Bečvou
Témata: bowling a kuželky
Bowling Bar Factory Lipník nad Bečvou - popis: Bowling Bar Factory Lipník nad Bečvou - přijďte si zahrát na 4 profesionálních drahách a skvěle se u toho pobavit. Na každé dráze může hrát až 8 hráčů, tzn. 32 hráčů. Ke hře je nutné mít speciální obuv, kterousi buď donesete s sebou nebo Vám samozřejmě obuv zapůjčí.
Bowling Bar Factory Lipník nad Bečvou - další informace: Bowling Bar Factory Lipník nad Bečvou, Na Zelince 1149tel. 581 702 559
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Lipník nad Bečvou, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Lipník nad Bečvou, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Lipník nad Bečvou, v oblasti Střední Morava zajímavosti ve městě/obci Lipník nad Bečvou, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Lipník nad Bečvou, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Bowling Bar Factory Lipník nad Bečvou
 

Bowling Trumf Přerov

Přerov Přerovsko Střední Morava
';
FOTO: Bowling Trumf Přerov
Témata: bowling a kuželky
Bowling Trumf Přerov - popis: Bowling Trumf Přerov - přijďte se pobavit se svými přáteli, obchodními partnery nebo s rodinou na 4 profesionální bowlingové dráhy s mechanickými mantinely a odhazovými rampami na všech drahách pro děti, díky kterým nejmladší hráči nepřijdou zkrátka.
Bowling Trumf Přerov - další informace: Bowling Trumf Přerov, Trávník 29, tel. 581 277 740
informace o oblasti Střední Morava ubytování ve městě/obci Přerov, v oblasti Střední Morava fotografie z města/obce Přerov, z oblasti Střední Morava slavnosti ve městě/obci Přerov, v oblasti Střední Morava zajímavosti ve městě/obci Přerov, v oblasti Střední Morava lyžování ve městě/obci Přerov, v oblasti Střední Morava
Zdroje informací: Bowling Trumf Přerov
 
Strana /1 (4 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc – aktuálně:

LETNÍ DOVOLENÁ NA ŠUMAVĚ

NEDALEKO LIPNA

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda