reklama

České výlety

KALENDÁŘ AKCÍ městské a historické slavnosti, historické bitvy, poutě, trhy, jarmarky, noční a oživené prohlídky památek, parní vlaky,vinobraní, pivní a gurmánské slavnosti, festivaly....
Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, sportu a zábavy či lyžařských areálů ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

Ověřte si, prosím, pro Vás důležité informace na kontaktních telefonech a internetových stránkách, uvedených u jednotlivých akcí. Za případné nepřesnosti se omlouváme. Děkujeme.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

 

Strana /1 (2 záznamy)

Dobývání hradu Švihov 2016

Švihov Klatovsko Západní Čechy
Od: 01.07.2016 Do: 02.07.2016 informace o oblasti Západní Čechy fotografie z města/obce Švihov, z oblasti Západní Čechy ubytování ve městě/obci Švihov, v oblasti Západní Čechy zajímavosti ve městě/obci Švihov, v oblasti Západní Čechy aktivity ve městě/obci Švihov, v oblasti Západní Čechy lyžování ve městě/obci Švihov, v oblasti Západní Čechy
Téma:  historie > historické bitvy | slavnosti | historie > historický šerm
Dobývání hradu Švihov 2016 - popis: Pojďte se s námi při dobývání hradu Švihov přesunout do první poloviny 16. století, do časů bouřlivých selských válek, doby bájí, legend a lidových pověr.
Dobývání hradu Švihov 2016 - další informace: Hrad Švihov, tel.: 376 393 378, 606 666 419, svihov@npu.cz

Bečovské mumraje Bečov nad Teplou 2016

Bečov nad Teplou Karlovarsko Západní Čechy
Od: 15.07.2016 Do: 17.07.2016 informace o oblasti Západní Čechy fotografie z města/obce Bečov nad Teplou, z oblasti Západní Čechy ubytování ve městě/obci Bečov nad Teplou, v oblasti Západní Čechy zajímavosti ve městě/obci Bečov nad Teplou, v oblasti Západní Čechy aktivity ve městě/obci Bečov nad Teplou, v oblasti Západní Čechy lyžování ve městě/obci Bečov nad Teplou, v oblasti Západní Čechy
Téma:  historie > historické slavnosti | historie > netradiční prohlídky | lidové tradice > poutě, jarmarky, řemesla | kultura > hudba | kultura >divadlo | kultura > tanec | slavnosti | historie > historický šerm
Bečovské mumraje Bečov nad Teplou 2016 - popis: Již tradiční historické oslavy konané na počest města Bečov nad Teplou zaujmou především milovníky historie. Během programu se představí pouliční kejklíři, šermíři, tanečníci či loutkové divadlo. Nebudou chybět ani koncerty duchovní a moderní hudby. Program se koná především v zahradách bečovského zámku a v jeho přilehlém okolí.
Bečovské mumraje Bečov nad Teplou 2016 - další informace: Státní hrad a zámek Bečov, 606 659 637, info@zamek-becov.cz
Strana /1 (2 záznamy)
reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ, NEDALEKO LIPNA

letecky

Hotel Svatý Tomáš, bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů NEDALEKO LIPNA. Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc:

zvýhodněné jarní pobyty
letní pobyty pro rodiny s dětmi
romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

jc12ea

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Chaty a chalupy a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Dovolená na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Nyní aktuálně jarní prázdniny a velikonoční pobyty.

DOVOLENÁ V ITÁLII

bibione-villaggio-azzurro

Dovolená u moře v Itálii

Dovolená v Itálii, v levných apartmánech u moře, některé apartmány přímo u moře.  Apartmány ve všech oblastech Itálii, včetně severních – a tudíž snadno dostupných středisek, jako třeba polupární Bibione či Caorle.