reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

KALENDÁŘ AKCÍ městské a historické slavnosti, historické bitvy, poutě, trhy, jarmarky, noční a oživené prohlídky památek, parní vlaky,vinobraní, pivní a gurmánské slavnosti, festivaly....
Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, sportu a zábavy či lyžařských areálů ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

Ověřte si, prosím, pro Vás důležité informace na kontaktních telefonech a internetových stránkách, uvedených u jednotlivých akcí. Za případné nepřesnosti se omlouváme. Děkujeme.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

 

Strana /1 (6 záznamů)

Kopečková pouť Letohrad 2018

Letohrad Ústeckoorlicko Orlické hory
Od: 12.05.2018 Do: 13.05.2018 informace o oblasti Orlické hory fotografie z města/obce Letohrad, z oblasti Orlické hory ubytování ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory zajímavosti ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory aktivity ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory lyžování ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory
Téma:  lidové tradice > poutě, jarmarky, řemesla | děti | slavnosti > církevní slavnosti
Kopečková pouť Letohrad 2018 - popis: Tradiční pouť ke kapli sv. Jana Nepomuckého v Letohradu, která stojí nad městem Na Kopečku - proto Kopečková. Květen co květen se na jeden víkend město Letohrad naplní nejrůznějšími atrakcemi a stánky, ale hlavně obrovským přívalem lidí z širokého okolí. Kopečkovou pouť také pravidelně provází překrásný ohňostroj.
Kopečková pouť Letohrad 2018 - další informace: Kulturní centrum Letohrad, tel.: 465 622 092, info@letohrad.eu,

Letohradská pouť 2018 Letohrad

Letohrad Ústeckoorlicko Orlické hory
Od: 27.05.2018 Do: 27.05.2018 informace o oblasti Orlické hory fotografie z města/obce Letohrad, z oblasti Orlické hory ubytování ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory zajímavosti ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory aktivity ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory lyžování ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory
Téma:  lidové tradice > poutě, jarmarky, řemesla | děti
Letohradská pouť 2018 Letohrad - popis: Tradiční letohradská pouť na Václavském náměstí a Bečvárně v Letohradě. Pouťové atrakce na závěr pouti ohňostroj.
Letohradská pouť 2018 Letohrad - další informace: Informační centrum Letohrad, 465 622 092, info@letohrad.eu

JamRock 2018 Žamberk

Žamberk Ústeckoorlicko Orlické hory
Od: 07.06.2018 Do: 09.06.2018 informace o oblasti Orlické hory fotografie z města/obce Žamberk, z oblasti Orlické hory ubytování ve městě/obci Žamberk, v oblasti Orlické hory zajímavosti ve městě/obci Žamberk, v oblasti Orlické hory aktivity ve městě/obci Žamberk, v oblasti Orlické hory lyžování ve městě/obci Žamberk, v oblasti Orlické hory
Téma:  kultura > hudba | hudba > rock | festivaly > hudební
JamRock 2018 Žamberk - popis: Rockový festival - tradiční musicart festival v Žamberku. JamRock nabízí nejvíce programu ze všech východočeských festivalů - 3 dny rock-pop-metal-punk-hip-hop-ska-DJs-folk - 70kapel, divadel a bavičů...
JamRock 2018 Žamberk - další informace: Festival JamRock, info@jamrock.cz, 608 330 308

Putování za písničkou 2018

Červená Voda Ústeckoorlicko Orlické hory
Od: 22.06.2018 Do: 23.06.2018 informace o oblasti Orlické hory fotografie z města/obce Červená Voda, z oblasti Orlické hory ubytování ve městě/obci Červená Voda, v oblasti Orlické hory zajímavosti ve městě/obci Červená Voda, v oblasti Orlické hory aktivity ve městě/obci Červená Voda, v oblasti Orlické hory lyžování ve městě/obci Červená Voda, v oblasti Orlické hory
Téma:  lidové tradice > poutě, jarmarky, řemesla | hudba > folk | děti | festivaly > hudební
Putování za písničkou 2018 - popis: Festival Putování za písničkou se uskuteční na rozhledně Křížová hora u Červené Vody. Folkový festival s doprovodným programem pro děti. Řemeslný jarmark, pohádková cesta, páteční šapitó, výstava.
Putování za písničkou 2018 - další informace: David Švestka, 605 840 449, dsvestka-a-centrum.cz

Řemeslnická sobota Letohrad 2018

Letohrad Ústeckoorlicko Orlické hory
Od: 07.07.2018 Do: 07.07.2018 informace o oblasti Orlické hory fotografie z města/obce Letohrad, z oblasti Orlické hory ubytování ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory zajímavosti ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory aktivity ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory lyžování ve městě/obci Letohrad, v oblasti Orlické hory
Téma:  lidové tradice > poutě, jarmarky, řemesla | kultura > hudba | děti
Řemeslnická sobota Letohrad 2018 - popis: Řemeslnická sobota v Letohradě je největší akce živých řemesel v podhůří Orlických hor. Během Řemeslnické soboty bude probíhat prodej a ukázky několika desítek výrobců drobných řemeslnických výrobků a je připraveno i bohaté občerstvení a další program. Muzikanti zahrají jarmareční a lidové písně.
Řemeslnická sobota Letohrad 2018 - další informace: Muzeum řemesel, 465 622 160, letohrad@muzeumremesel.cz
reklama

Cihelna 2018 Králíky

Králíky Ústeckoorlicko Orlické hory
Od: 17.08.2018 Do: 19.08.2018 informace o oblasti Orlické hory fotografie z města/obce Králíky, z oblasti Orlické hory ubytování ve městě/obci Králíky, v oblasti Orlické hory zajímavosti ve městě/obci Králíky, v oblasti Orlické hory aktivity ve městě/obci Králíky, v oblasti Orlické hory lyžování ve městě/obci Králíky, v oblasti Orlické hory
Téma:  historie > historické bitvy | slavnosti
Cihelna 2018 Králíky - popis: Každý rok koncem srpna se koná v podorlické obci Králíky vzpomínková akce Cihelna s více jak desetiletou tradicí, zaměřená na reenacting, living history, vojenskou historii a vojenskou techniku z minulého století. Hlavní téma Cihelny jsou historické ukázky v režii vojenskohistorických klubů převážně s tématem druhé světové války. Na Cihelně se bude presentovat AČR. Integrovaný záchranný systém, dále výstavy vojenské historické techniky a mnoho dalšího. POZOR! Tento termín Cihelny Králíky je pouze předpokládaný, bude ještě potvrzen a upřesněn.
Cihelna 2018 Králíky - další informace: Vojenské muzeum Králíky, 608 478 732; 604 407 901, muzeum@armyfort.com
Strana /1 (6 záznamů)
reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJŽÁDANĚJŠÍ TERMÍNY:

CHATY A CHALUPY NA LÉTO 2018

ZEJMÉNA CHATY A CHALUPY S BAZÉNEM

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

ta11ea

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

letecky

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc – aktuálně:

LETNÍ DOVOLENÁ NA ŠUMAVĚ

NEDALEKO LIPNA

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

jc12ea

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.