reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Lužické hory


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  15.6.2024 - Chrastava - Řemeslnický den Curia Vítkov 2024 | 28.6.2024 - 29.6.2024 - Šluknov - Šluknovské zámecké slavnosti 2024 Šluknov |

Krajina plná kontrastů - Jeptišky (Nonnenfelsen) u Jensdorfu

Siegfried Weiss
Z knihy Lužické a Žitavské hory nakladatelství Buk

hellorolex.so Lužické hory začínají nenápadně, něžně. V půvabné, mírně se vlnící krajině s oblými zalesněnými vrcholy se střídají zelené pláně s lesy a loukami jejichž sametovou hebkost tu a tam naruší osamělý strom. Směrem k zemským hranicím ale zelené moře ztratí svůj klid. Tisícileté působení přírodních živlů odplavilo většinu usazených písků a obnažilo výrazné kužely znělcových a čedičových vrchů. Tyto vrchy skýtají úchvatné výhledy na divokou krajinu těchto hor a navazujícího Českého středohoří. Jeden z nejpůsobivějších pohledů je z Luže na německou stranu do vzorně upraveného údolí s malebnými sasskými vesničkami. Lužické hory a zejména Šluknovsko, jejich severní podhůří, jsou místem styku a překrývání kultury české, sasské a lužické. To se nejnápadněji projevuje v lidovém stavitelství - v typických hrázděných a roubených domech a chalupách, se štíty často vykládanými různobarevnou břidlicí. Stavitelské umění našich předků můžete obdivovat v mnoha horských i podhorských vesnicích Lužických hor.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID:

ZELENÁ ŘADA - PRŮVODCE S DÁRKEM - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. Při koupi novějších průvodců této řady získáte JAKO DÁREK POUKÁZKY na volný vstup a bezplatné čerpání služeb v hodnotě mnoha set korun.
JEŠTĚD A PODJEŠTĚDÍ - DÁREK 9 POUKÁZEK na volný vstup a bezplatné čerpání služeb - např. volný vstup do Severočeského muzea Liberec, výletního areálu Pěnčín, Muzea hasičské techniky Chrastava, na mingolf Mates v Kryštofově Údolí či poukázka na závin se zmrzlinou a šlehačkou v hotelu Ještěd nebo na pivo při Pivobraní Konrád ve Vratislavicích...

BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda