reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Jeseníky


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  20.7.2024 - 21.7.2024 - Vrbno pod Pradědem - Lesní slavnost Lapkové z Drakova 2024 | 20.7.2024 - Krnov - North Eastern Open Air 2024 Krnov | 25.7.2024 - 28.7.2024 - Staré Město - Anenská pouť Staré Město 2024 | 27.7.2024 - 28.7.2024 - Sovinec - Za čest krále hrad Sovinec 2024 | 2.8.2024 - 4.8.2024 - Rýmařov - Velká cena Indiana 2024 Rýmařov | 10.8.2024 - 11.8.2024 - Sovinec - Hodokvas rytíře Kobylky Sovinec 2024 | 10.8.2024 - Štíty - Kocourkovská pouť Štíty - Březná 2024 | 10.8.2024 - Karlova Studánka - Gastrofestival Pojez 2024 Karlova Studánka | 17.8.2024 - Velké Losiny - Pekařovská pouť 2024 Pekařov |

Rašeliniště na hřebeni Jeseníků

Bohumír Prokůpek
Z knihy Nejkrásnější sbírka nakladatelství Vestri
Hrubý Jeseník. Naše druhé nejvyšší hory. Na rozdíl od Krkonoš jsou ale jejich vrcholky většinou pokryté hustým lesem. Pro dlouhé horské výšlapy ve stínu lesní klenby je to to správné pohoří. Cestou můžete obdivovat množství přírodních zajímavostí (vodopády, rašeliniště, krápníkové jeskyně) a když vystoupáte až na nejvyšší nezalesněné vrcholy, nádherné výhledy vám budou odměnou. Komorní lázně v podhůří po obou stranách hor pak rychle zregenerují znavené údy. Nízký Jeseník. Hornatá a vrchovinná oblast s členitým reliéfem, kde jsou rozlehlé pláně polí a pastvin střídány smíšenými lesy. Tuto přírodní krajinu vkusně zdobí hrady a zámky, jejichž historie ožívá v mnohých slavnostech a při netradičních prohlídkách. Zejména na Sovinci si dávají záležet.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID:

ZELENÁ ŘADA - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, replica watches perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. 
JESENÍKY - ŠUMPERSKO

BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda