reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Beskydy


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  18.7.2024 - 20.7.2024 - Valašské Meziříčí - Gulášfest Valašské Meziříčí 2024 | 20.7.2024 - Rožnov pod Radhoštěm - Pekařská sobota 2024 Rožnov pod Radhoštěm | 20.7.2024 - 21.7.2024 - Hukvaldy - Dobývání hradu Hukvaldy 2024 | 27.7.2024 - Rožnov pod Radhoštěm - Romská píseň 2024 Rožnov pod Radhoštěm | 27.7.2024 - Frenštát pod Radhoštěm - Gulášové slavnosti 2024 Frenštát pod Radhoštěm | 28.7.2024 - Rožnov pod Radhoštěm - Anenská pouť Rožnov pod Radhoštěm 2024 | 2.8.2024 - 4.8.2024 - Bystřička - Starý dobrý western 2024 Bystřička | 2.8.2024 - Frýdek-Místek - Pivopění Frýdek-Místek 2024 | 3.8.2024 - 4.8.2024 - Rožnov pod Radhoštěm - Dny řemesel a setkání kovářů 2024 Rožnov pod Radhoštěm | 3.8.2024 - Liptál - Liptálský gulášfest 2024 | 3.8.2024 - 4.8.2024 - Velké Karlovice - Karlovská pouť Velké Karlovice 2024 | 3.8.2024 - Starý Jičín - Středověk na hradě Starý Jičín 2024 | 9.8.2024 - 11.8.2024 - Rožnov pod Radhoštěm - Jánošíkův dukát 2024 | 9.8.2024 - 11.8.2024 - Valašské Klobouky - Gastrofestival Valašské Klobouky 2024 | 9.8.2024 - 11.8.2024 - Valašské Klobouky - Setkání muzikantů v Bílých Karpatech Valašské Klobouky 2024 |

Socha beskydského boha Radegasta nedaleko Pusteven

Luboš Stiburek
z archivu autora

Jsou jiné než ostatní středoevropská pohoří. Na první pohled prozradí, že jsou z jiné rodiny - jsou nejzápadnější výspou mohutného Karpatského oblouku. Strmé svahy svírají hluboká údolí. Na horských pastvinách - valašských kotárech se dosud pasou stáda ovcí. Valašské dřevěnice, dřevěné kostelíky, typická horalská architektura vrací okouzleného návštěvníka do doby, kterou už nemůže pamatovat. Ta doba ale ožívá na mnoha tradičních slavnostech v rožnovském skanzenu i jinde - stojí zato tu atmosféru ochutnat. V Beskydech a zejména Slezských Beskydech jsou ještě místa, kam vymoženosti globálního světa zatím ještě nedorazily. Tak si pospěšte, ať jste tu dřív.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID

ZELENÁ ŘADA - PRŮVODCE S DÁRKEM - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. Při koupi novějších průvodců této řady získáte JAKO DÁREK POUKÁZKY na volný vstup a bezplatné čerpání služeb v hodnotě mnoha set korun.
BESKYDY - ZÁPAD
BESKYDY - VÝCHOD -
DÁREK 24 POUKÁZEK na volný vstup a bezplatné čerpání služeb - např. na koupel č. 5 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"při psychickém přetížení\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" v Bylinných lázních v Komorní Lhotce, na předkrm nebo moučník v krčmě Středověk volný vstup do krytého bazénu v Relaxcentru Sepetná v Ostravici nebo na bowling v areálu Vitality Vedryně...
VALAŠSKO A VSETÍNSKÉ VRCHY

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n

best unique watches BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.
BESKYDY A OSTRAVSKO

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda