reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Střední Morava


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  17.9.2022 - 9.10.2022 - Olomouc - Ekologické dny Olomouc 2022 | 29.9.2022 - 2.10.2022 - Olomouc - Olima Olomouc 2022- festival gastronomie | 29.9.2022 - 2.10.2022 - Olomouc - Podzimní Flora Olomouc 2022 | 30.9.2022 - 1.10.2022 - Olomouc - Podzimní olomoucké vinné slavnosti 2022 Olomouc | 1.10.2022 - Hulín - | 1.10.2022 - Tovačov - | 15.10.2022 - Plumlov - | 15.10.2022 - 16.10.2022 - Tovačov - Výlov rybníka Hradecký 2022 | 20.10.2022 - 22.10.2022 - Přerov - Československý jazzový festival Přerov 2022 | 22.10.2022 - Náměšť na Hané - | 29.10.2022 - Plumlov - |

Bouzov

Luboš Stiburek
z archivu autora

Olomouc a Kroměříž to jsou dva drahokamy, poklady ukryté v širých lánech úrodné Hané. I UNESCO zaznamenalo jejich výjimečnost. Olomouc je po Praze druhou nejvýznamnější památkovou rezervací naší zemi a prohlídka kroměřížského zámku a procházka proslulými zámeckými zahradami se vám jistě bude také líbit. Velké množství dalších církevních a historických památek doplňuje tento hanácký šperk. Rovinatá krajina vyzývá k putování po památkách především cyklisty, kteří netouží získávat body na vrchařských prémiích. Příznivce členitější krajiny a přírody potěší zvlněná pahorkatina Oderských vrchů na východě oblasti a lužní lesy podél horního toku řeky Moravy chráněná krajinná oblast Litovelské Pomoraví.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID: kuvarsit.co

ZELENÁ ŘADA - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. 

BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda