reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Východní Čechy


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  18.7.2024 - 20.7.2024 - Hořice - The Legends Rock Fest 2024 Hořice | 19.7.2024 - 20.7.2024 - Kunětice - České hrady Kunětická hora 2024 | 19.7.2024 - 20.7.2024 - Potštejn - Country festival 2024 Potštejn | 2.8.2024 - 3.8.2024 - Hradec Králové - Letecký den Legendy nebes 2024 Hradec Králové | 2.8.2024 - 4.8.2024 - Opočno - Porcinkule Opočno 2024 | 3.8.2024 - Hradec Králové - Nábřežní jazzová pouť 2024 Hradec Králové | 10.8.2024 - 12.8.2024 - Nový Bydžov - Svatovavřinecká pouť Nový Bydžov 2024 | 10.8.2024 - Hradec Králové - Nábřeží keramiky a skla 2024 Hradec Králové | 10.8.2024 - Pardubice - Friends fest 2024 Pardubice | 10.8.2024 - Potštejn - Indiánský den 2024 v Kempu Country Potštejn | 10.8.2024 - Choceň - Pivní slavnosti Choceň 2024 | 11.8.2024 - Slatiňany - Dámský den na zámku Slatiňany 2024 |

Častolovice

Luboš Stiburek
z archivu autora

Východní Čechy to je oblast pro cestovatele - kulturní labužníky. Hradec Králové a Pardubice dvě metropole oblasti, dvě historická města a věční rivalové nabízí množství historických a architektonických památek. Vždyť proslulá hradecká architektura mu v minulém století vysloužila honosný titul salon republiky. Rovněž nabídka kulturních pořadů, festivalů a slavností je neobyčejně bohatá. Až se vydáte za historickými památkami, rozhodně nevynechejte romantický zámek Hrádek u Nechanic, na kterém se celou sezónu slaví jako v dobách, kdy býval letním sídlem hraběcí rodiny Harrachů. Kulturními zážitky kypící duši můžete zchladit v některém z rekreačních rybníků či pískových jezer s osamělými i rušnými pískovými plážemi, které hojně vyplňují východočeské roviny podél Labe. A zatoužíte-li na chvíli po jiném typu krajiny, stačí si uvědomit, že nejbližšími sousedy východočeské oblasti jsou dvě skalní města (Český ráj a Broumovsko), nejvyšší české hory Krkonoše i zvlněná Českomoravská Vysočina.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID:

ZELENÁ ŘADA - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. 

BAREVNÁ ŘADA - Best Replica Watches výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda