reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Broumovsko


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  2.8.2024 - 10.8.2024 - Hronov - Jiráskův Hronov 2024 | 3.8.2024 - Česká Skalice - Automobiloví veteráni v Ratibořicích 2024 | 10.8.2024 - 11.8.2024 - Náchod - Náchodská vavřinecký jarmark 2024 Náchod | 14.8.2024 - 18.8.2024 - Červený Kostelec - Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec 2024 |

Babičino údolí

Luboš Stiburek
z archivu autora

Krajinou magické krásy je nazýván kraj na sever od Náchoda k polským hranicím. www.tswatches.me Druhým Českým rájem, chtělo by se dodat. Vskutku má s tímto slavnějším příbuzným mnoho společného. Především tajuplný labyrint pískovcových skalních měst - skalní rozsedliny, vyhlídky a především nekonečně rozmanité skalní útvary. Možná právě tady pochopíte, že příroda nemodeluje svá díla jen tak náhodně. Milenci, Starosta a Starostová, Homole cukru a mnoho dalších - to jsou umělecká díla, za která by se nemusel stydět ani Braun, tvůrce slavných sochz z nedalekého Kuksu. Honosná šlechtická a panská sídla dnes žijí bohatým kulturním životem - koncerty dobové hudby, jarmarky, šermíři ... Tady se střežila zemská hranice! Volají mohutné betonové objekty. V historii poměrně nedávné (pevnost Dobrošov z 30. let) i vzdálenější (pevnost Josefov, vybudovaná za Josefa II.). K dovolené patří i chvíle rozkoše u vody, na sluníčku... Vodní nádrž Rozkoš vám jí nabídne, kolik budete chtít.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID:

ZELENÁ ŘADA - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. 
TEPLICKO - ADRŠPAŠSKÉ SKÁLY, BROUMOVSKO

BAREVNÁ ŘADA - https://affordable-diamond-watches.housetuff.net/ výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.rolex cheap fake watchesfake luxury watches cheap fake Watchescheap replica watches

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda