reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Orlické hory


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  26.7.2024 - 28.7.2024 - Rokytnice v Orlických horách - Anenská pouť Rokytnice v Orlických horách 2024 | 9.8.2024 - 10.8.2024 - Ústí nad Orlicí - Janouškovo Ústí 2024 Ústí nad Orlicí |

Zámek v Rychnově na Kněžnou

Luboš Stiburek
z archivu autora

V Orlických horách byste marně hledali divokost nedalekých Krkonoš. Tady Vás přivítá poklidná krajina, jejíž vlny se nenechají strhnout k bouřlivému burácení. Jsou ozdobeny lesy - ty vyšší smrkovými, nižší smíšenými. A mezi vlnami leží vesničky s horskými chalupami. A přesto právě tady pramení jediná česká řeka, která je podle jména divoká. Ano,na začátku své pouti do Labe, u Zemské brány, ve strmém údolí vytvořila Divoká Orlice bizarní skalní útvary - divoká výjimka, potvrzující pravidlo poklidnosti Orlických hor. Při putování Orlickými horami určitě nepřehlédnete, že právě tady měla být zastavena nepřátelská vojska - důmyslné systémy opevnění si můžete na několika místech prohlédnut i zevnitř. A když se Vaše oči toho poklidu dostatečně napasou, zajeďte se vykoupat na přehradu. Jmenuje se - Pastviny. A dole pod horami? Tam vás jistě oslní náhrdelník s pěti vzácnými perlami - pěti šlechtickými sídly, většinou obklopených krásnými parky se vzácnými dřevinami. Především zámek Častolovice jakoby se v posledním desetiletí probudil ze snu.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID: Rolex Replica Watches

ZELENÁ ŘADA - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. 
ORLICKÉ HORY
PODORLICKO

BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.
ORLICKÉ HORY A PODORLICKO

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda