reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

České středohoří a Máchův kraj


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  19.7.2024 - 20.7.2024 - Lovosice - Altrosrock 2024 Lovosice | 23.7.2024 - 28.7.2024 - Bezděz - Šermíři na Bezdězu 2024 | 27.7.2024 - Doksy - Starosplavská pouť 2024 Doksy | 27.7.2024 - 28.7.2024 - Horní Houska - Bohnice na Housce hrad Houska 2024 | 2.8.2024 - 4.8.2024 - Budyně nad Ohří - Budyňský poutník 2024 | 3.8.2024 - Zahrádky - Noc s hvězdami na zámku Zahrádky 2024 | 8.8.2024 - 11.8.2024 - Budyně nad Ohří - Bitva Budyně 2024 | 9.8.2024 - 10.8.2024 - Dubá - Mezinárodní jazzové dny Dubá 2024 | 9.8.2024 - 11.8.2024 - Libochovice - Libochovická pouť 2024 Libochovice | 10.8.2024 - 11.8.2024 - Louny - Letní lounské vábení 2024 Louny | 10.8.2024 - Doksy - Pohádkový zámek Doksy 2024 | 16.8.2024 - 17.8.2024 - Doksy - Festival Mácháč 2024 | 17.8.2024 - Úštěk - Historický úštěcký jarmark Úštěk 2024 | 17.8.2024 - 18.8.2024 - Horní Houska - Renesanční jarmark na hradě Houska 2024 |

Bezděz

Luboš Stiburek
z archivu autora

Těžko najdete Čechách dramatičtější krajinu. Jako šachové figurky z šachovnice vyrůstají strmé sopečné vrchy z úrodné Polabské nížiny. Rozhlédnete-li se z kteréhokoliv z nich, uchvátí Vás, stejně jako Karla Hynka Máchu, úžasná proměnlivost krajinných panoramat. Pohled z Milešovky, Radobýlu, Lovoše a jiných vrcholů na rozkvetlou Zahradu Čech patří k nezapomenutelným. Přistoupíte-li blíže, objevíte jedinečné přírodní útvary sopečného původu, které se jinde nevyskytují. Tam, kde se stráně obracejí k jihu, se pěstuje vynikající víno a jeho pěstitelé jeho úspěšnou sklizeň každoročně důstojně oslavují. Ani stopy historie v tomto kraji rozhodně nepřehlédnete. Více či méně zachovalé hrady nebo alespoň jejich zbytky spatříte na mnoha kopcích, krásné zámky si můžete prohlédnout třeba s princeznou a ti odvážnější se strašidly. A centrum kraje Litoměřice - to je krásně upravená městská památková rezervace. Místem vodních radovánek a romantického koupání s výhledem na Bezděz (ten je tu vidět odevšad) je nejen Máchovo jezero, ale i řada dalších rekreačních rybníků.

\\r\\n

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID:

\\r\\n

ZELENÁ ŘADA - PRŮVODCE S DÁRKEM - Rolex Replica Watchespopis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. Při koupi novějších průvodců této řady získáte JAKO DÁREK POUKÁZKY na volný vstup a bezplatné čerpání služeb v hodnotě mnoha set korun.
ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ - ZÁPAD - DÁREK 15 POUKÁZEK na volný vstup a bezplatné čerpání služeb - např. volný vstup do Aquacentra TepliceDěčínského zámku, nebo do ZOO Ústí nad Labem...
ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ - VÝCHOD - DÁREK 12 POUKÁZEK na volný vstup a bezplatné čerpání služeb - např. volný vstup do Zubrnické muzeální železnice, na vyhlídkovou věž v Litoměicích nebo do Muzea Ústí nad Labem...
MÁCHOVO JEZERO - RALSKO

BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda