reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Krušné hory


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  24.5.2024 - 26.5.2024 - Teplice - Zahájení lázeňské sezóny Teplice 2024 | 25.5.2024 - Jáchymov - | 25.5.2024 - 26.5.2024 - Chomutov - Chomutovské slavnosti 2024 Chomutov | 25.5.2024 - Kadaň - | 26.5.2024 - Ostrov - | 31.5.2024 - Teplice - | 1.6.2024 - Kadaň - | 7.6.2024 - 8.6.2024 - Duchcov - Duchcovské Casanovské slavnosti 2024 Duchcov | 7.6.2024 - Ústí nad Labem - | 7.6.2024 - 8.6.2024 - Ústí nad Labem - Porta Ústí nad Labem 2024 | 7.6.2024 - Teplice - | 7.6.2024 - Ústí nad Labem - | 15.6.2024 - Zubrnice - | 15.6.2024 - Kadaň - |

Milešovka ojíněná předzimním mrazem

Miloslav Kalík
Z knihy Nejkrásnější sbírka nakladatelství Vestri

Mají to v názvu, byly takové vždycky, ale to nejkrušnější období bezohledné devastace mají za sebou a úspěšně se z něj zotavují. Těžce zkoušená příroda neztratila svoji drsnou krásu. Krušné hory nepatří k těm turisty přeplněným, takže na mnoha místech obnovující se krásy přírody můžete vychutnávat při toulkách krajinou takřka liduprázdnou. Slavnější minulost těchto hor - to je těžba rud. Dnes můžete navštívit rudné doly a seznámit se s touto těžkou prací. Mimochodem - na sasské straně se tyto hory jmenují Erzgebirge - Rudné hory. Návštěva tohoto sousedícího kraje, jeho malebných městeček s hrázděnou architekturou také stojí zato. Cestou domů, do vnitrozemí se určitě zastavte u některé z vodních nádrží - na Nechranické přehradě na Ohři či u umělého jezera u Mostu a Chomutova či u některého z mnoha rekreačních rybníků v západním Podkrušnohoří.

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR


reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda