reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Západní Čechy


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  22.9.2023 - 23.9.2023 - Plzeň - Plzeňský festival vína 2023 Plzeň | 22.9.2023 - 27.9.2023 - Plzeň - Finále 2023 Plzeň | 23.9.2023 - 24.9.2023 - Mariánské Lázně - Lázeňský Food Festival Mariánské lázně 2023 | 28.9.2023 - Bor - | 28.9.2023 - Plzeň - | 30.9.2023 - 1.10.2023 - Loket - Vinobraní hrad Loket 2023 | 30.9.2023 - Plasy - | 1.10.2023 - Plzeň - | 6.10.2023 - 7.10.2023 - Plzeň - Pilsner Fest 2023 Plzeň | 7.10.2023 - Bezdružice - | 12.10.2023 - 18.10.2023 - Plzeň - Havelský trh Plzeň 2023 | 15.10.2023 - Mariánské Lázně - |

Zámek Kynžvart

Luboš Stiburek
z archivu autora

Západní Čechy - to jsou světoznámé lázně. Poklidná atmosféra lázní - honosné kolonády léčí už svým duchem, lázeňské koncerty pohladí umění chtivou duši a tiché parky a příměstské lesy lákají ke zdravotním procházkám. Západní Čechy, to jsou především lázně, ale zdaleka ne jenom ty. Jsou to také rozsáhlá zachovalá lesnatá území - ostatně mají to v názvu - Český les, Slavkovský les i Smrčiny v nejzápadnějším cípu naší země jsou komorní pohoří, jimž se zatím vyhnul masový turistický ruch. I historie zanechala v západních Čechách nepřehlédnutelné stopy - zachovalá centra historických měst, mohutné hrady a klášterní komplexy a když vyjedete na venkov, nezvykle pestré barevně zdobené hrázděné chalupy. A budete-li se chtít dozvědět něco o svém oblíbeném zlatém moku, kam vyrazíte? Správně, do Plzně - na exkurzi do pivovaru, do pivovarského muzea nebo na Pilsnerfest - největší pivní slavnost v Česku.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID:

ZELENÁ ŘADA - PRŮVODCE S DÁRKEM - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. Při koupi novějších průvodců této řady získáte JAKO DÁREK POUKÁZKY na volný vstup a bezplatné čerpání služeb v hodnotě mnoha set korun.
PLZEŇSKO - SEVER, PLZEŇ - DÁREK 24 POUKÁZEK na volný vstup a bezplatné čerpání služeb - např. volný vstup do pivovaru Prazdroj s ochutnávkou nefiltrovaného piva, do Plzeňského historického podzemí, Muzea Škoda, zámku Manětín nebo do Air parku Zruč...
PLZEŇSKO - JIH, PLZEŇ - DÁREK 30 POUKÁZEK na volný vstup a bezplatné čerpání služeb - např. volný vstup do Dinoparku Plzeň, Pivovarského muzea Plzeň, do vodního hamru Dobřív, na zámek Kozel, do zábavního parku Pyramida Nepomuk nebo rodinná vstupenka do zábavního a relaxačního parku Pohoda Šťáhlavy...
MARIÁNSKOLÁZEŇSKO A SLAVKOVSKÝ LES
CHEBSKO A AŠSKO

BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. tag heuer carrera replica kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.
ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda