reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

CHATY A CHALUPY

ZEJMÉNA S BAZÉNEM

OBJEKTY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc.

 

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Severní Morava a Slezsko


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  25.5.2024 - Ostrava - | 1.6.2024 - Ostrava - | 1.6.2024 - Kravaře - | 7.6.2024 - Ostrava - | 7.6.2024 - 8.6.2024 - Karviná - Dny Karviné 2024 | 7.6.2024 - Opava - | 7.6.2024 - 8.6.2024 - Karviná - Hornické slavnosti Karviná 2024 | 8.6.2024 - Karviná - | 14.6.2024 - 15.6.2024 - Odry - Oderské dny Odry 2024 | 14.6.2024 - 15.6.2024 - Český Těšín - Svátek tří bratří 2024 Český Těšín | 15.6.2024 - 16.6.2024 - Ostrava - Slavnosti Jihu 2024 Ostrava | 15.6.2024 - Ostrava - | 15.6.2024 - Bohumín - | 15.6.2024 - Ostrava - | 15.6.2024 - Karviná - |

Severní Morava - i tahle, v našem povědomí převážně průmyslová oblast má svá krásná místa. Jsou to historické skvosty - zámky a historická jádra měst a zachovalá a postupně rekonstruovaná a zpřístupňovaná opevnění z druhé světové války na Opavsku Krnovsku. Poodří - zdravá, živá a zachovalá krajina rozprostírající se podél řeky Odry s unikátními lužními lesy, hellorolex.so mokřadními loukami a soustavami rybníků. I tuto krajinu zpestřuje řada historických památek. A pokud jste příznivci technických památek, zavítejte na Ostravsko - kromě množství technických zajímavostí, převážně souvisejících s těžbou uhlí, vás určitě překvapí, jak je dnes černá Ostrava zelená.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID:

ZELENÁ ŘADA - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. 

BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR


reklama
TOPlist

2022 © Ceská pohoda