reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony
VÝLETY V MÉDIÍCH


NOVINKY A ZAJÍMAVÉ KNIHY
NA CESTOVATELSKÉM KNIŽNÍM TRHU

 

ŠPALÍČEK VÝLETŮ 2

Špalíček výletů 2 - soubor 365 výletů po celé ČR, určených široké veřejnosti, navazuje na úspěšný první Špalíček. Zahrnuje stručný popis zcela nových tras a hlavních cílů - u každého výletu pak plánek (mapku), aktuální praktické informace (otvírací doby, možnosti parkování, ubytování, stravování, aktivity pro volný čas, akce aj.). V příloze jsou zařazeny nejrůznější slevové poukázky, platné do konce roku 2016, jejichž hodnota mnohonásobně převyšuje cenu publikace.

 

ŠPALÍČEK VÝLETŮ

Špalíček výletů je průvodcem a rádcem všech motoristů, kteří chtějí poznávat krásy a zajímavosti České republiky. Špalíček výletů obsahuje 365 výletů k vybraným cílům - tradičním a známým, ale také na místa, která jsou něčím mimořádná a návštěvníci si k nim teprve hledají cestu. U každého cíle je přehledná mapka a soubor aktuálních praktických informací včetně otevíracích dob. Součástí publikace Špalíček výletů je 93 vstupenek a poukázek (platných do konce roku 2014), jejichž hodnota mnohonásobně převyšuje cenu knížky!

FILMOVÁ A TELEVIZNÍ CESTOVNÍ KNIHA

Filmová kniha

Novinková Filmová a televizní cestovní kniha nakladatelství Soukup a David–ve stejném formátu jako Cestovní kniha (162×244 mm), v českém jazyce, celobarevná na křídovém papíře, ve větším rozsahu (cca 350 stran) a s bohatším vybavením vede čtenáře-cestovatele na 73 jednodenních motoristických trasách na místa v ČR, kde se natáčely ty nejznámější či nejoblíbenější filmy, pohádky a seriály, na místa, která se podobně jako Dalešický pivovar (film Postřižiny) nebo Hoštice u Volyně (trilogie Slunce, seno,…) již stala místy kultovními.V mnoha případech bude možné za pomoci knihy srovnat podobu oněch míst „tehdy a dnes“, formou rozhovorů se seznámit s režiséry, herci i místními pamětníky, připomenout si jejich zážitky, „příhody z natáčení“ i nesmrtelné a zlidovělé „hlášky“. Nechybí ani stručný popis hlavních památek a praktické informace. Tím ale vše zdaleka nekončí. K publikaci je přibalena samostatně neprodejná Kniha vstupenek a poukázek, které vám budou po 3 roky šetřit peníze na cestách.Příjemným překvapením a dárkem navíc je bonusové DVD s Otou Jirákem s ukázkami – scénkami z  filmů a pohádek – ať již jako inspirace před cestou či pro pobavení za deštivých večerů. Cena tohoto kompletu je 699 Kč.

 

CESTOVNÍ KNIHA - AUTEM PO ČECHÁCH, MORAVĚ A SLEZSKU

VOLNÉ VSTUPENKY V HODNOTĚ 10 000 KČ !

Cestovní kniha nakladatelství Soukup a David vám přinese inspiraci a praktického průvodce pro 150 + 1 motoristický jednodenní výlet, ale také 228 vstupenek a poukázek, z toho 80 zcela nových (jiných, nežli v 1. vydání). Volné vstupy na hrady, zámky, do muzeí, jeskyní, ZOO, lodní lístky, poukázky na dobroty či využití vybraných sportovních zařízení v celkové hodnotě více než 10 000 Kč platí tři roky od vydání publikace, do 31.12.2011. Cestovní knihu s volnými vstupenkami a poukázkami na služby v celkové hodnotě více než 10 000 Kč - a to za pouhých 499 Kč.

Poukázky už sice neplatí, ale obsah knihy je stále aktuální! NYNÍ V AKCI ZA 199 Kč!

Objednávky zde

MILOSLAV NEVRLÝ - KNIHA O JIZERSKÝCH HORÁCH

První vydání Knihy o Jizerských horách vyšlo již před 30 lety a ve své době vyvolalo "pomníčkovou horečku". Stovky lidí se vydávali do nitra hor hledat pomníčky, připomínající tragické události, které Miloslav Nevrlý ve své knize tak poutavcě popisuje. Možná bude další vydání knihy inspirovat i další generaci milovníky hor, přírody i historie...

Již čtvrté vydání tohoto legendárního díla právě vyšlo v libereckém nakladatelství Vestri a objednat si jej můžete přímo u nakladatele vestri@seznam.cz

 

TURISTICKÉ PRŮVODCE S DÁRKEM NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID


ČESKO VŠEMI SMYSLY

Prùvodce Šumava
Prùvodce Krkonoše


TURISTICKÉ PRŮVODCE S DÁRKEM NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID

Nakladatelství Soukup a David vydává turistické prùvodce po jednotlivých oblastech naší zemì - každý z prùvodcù obsahuje nìkolik desítek volných vstupenek a poukázek na služby v dané oblasti.


SLOVENSKO KŘÍŽEM KRÁŽEM

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJŽÁDANĚJŠÍ TERMÍNY ROKU 2020:

CHATY A CHALUPY NA ZIMU A LÉTO 2020

ZEJMÉNA CHATY A CHALUPY S BAZÉNEM

CHATY, CHALUPY A PENZIONY PRO VĚTŠÍ SKUPINY

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc – aktuálně:

LETNÍ DOVOLENÁ NA ŠUMAVĚ

NEDALEKO LIPNA

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

VÍNA MORAVSKÝCH VINAŘŮ

Pálava a sklenička

Zavzpomínejte si na dovolenou mezi moravskými sklípky.
Pochutnejte si i doma na vínech, která vám chutnala na moravských vinných stezkách:

Ve vinotéce „U LACHTANA“ v Praze 5

BOHATÁ NABÍDKA VÍN OD RODINNÝCH VINAŘSTVÍ!

 

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda