reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

Warning: file_get_contents(http://cv2.design-green-cat.com/category/upoutavky/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /pub/mazanewa/ceskevylety.cz/web/www/_reklama.php on line 7

Krušné hory


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  1.12.2018 - Kadaň - |

Milešovka ojíněná předzimním mrazem

Miloslav Kalík
Z knihy Nejkrásnější sbírka nakladatelství Vestri

Mají to v názvu, byly takové vždycky, ale to nejkrušnější období bezohledné devastace mají za sebou a úspěšně se z něj zotavují. Těžce zkoušená příroda neztratila svoji drsnou krásu. Krušné hory nepatří k těm turisty přeplněným, takže na mnoha místech obnovující se krásy přírody můžete vychutnávat při toulkách krajinou takřka liduprázdnou. Slavnější minulost těchto hor - to je těžba rud. Dnes můžete navštívit rudné doly a seznámit se s touto těžkou prací. Mimochodem - na sasské straně se tyto hory jmenují Erzgebirge - Rudné hory. Návštěva tohoto sousedícího kraje, jeho malebných městeček s hrázděnou architekturou také stojí zato. Cestou domů, do vnitrozemí se určitě zastavte u některé z vodních nádrží - na Nechranické přehradě na Ohři či u umělého jezera u Mostu a Audemars Piguet Replica Watches Chomutova či u některého z mnoha rekreačních rybníků v západním Podkrušnohoří.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID:

ZELENÁ ŘADA - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. 
KRUŠNÉ HORY - ZÁPAD
KRUŠNÉ HORY - STŘED
KRUŠNÉ HORY - VÝCHOD

BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.
KRUŠNÉ HORY

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda