reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

Warning: file_get_contents(http://cv2.design-green-cat.com/category/upoutavky/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /pub/mazanewa/ceskevylety.cz/web/www/_reklama.php on line 7

Jeseníky


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC: 

Rašeliniště na hřebeni Jeseníků

Bohumír Prokůpek
Z knihy Nejkrásnější sbírka nakladatelství Vestri

Hrubý Jeseník. Naše druhé nejvyšší hory. Na rozdíl od Krkonoš jsou ale jejich vrcholky většinou pokryté hustým lesem. Pro dlouhé horské výšlapy ve stínu lesní klenby je to to správné pohoří. Cestou můžete obdivovat množství přírodních zajímavostí (vodopády, rašeliniště, krápníkové jeskyně) a když vystoupáte až na nejvyšší nezalesněné vrcholy, nádherné výhledy vám budou odměnou. Komorní lázně v podhůří po obou stranách hor pak rychle zregenerují breitling Avenger replica watches znavené údy. Nízký Jeseník. Hornatá a vrchovinná oblast s členitým reliéfem, kde jsou rozlehlé pláně polí a pastvin střídány smíšenými lesy. Tuto přírodní krajinu vkusně zdobí hrady a zámky, jejichž historie ožívá v mnohých slavnostech a při netradičních prohlídkách. Zejména na Sovinci si dávají záležet.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID:

ZELENÁ ŘADA - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. 
JESENÍKY - ŠUMPERSKO

BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda